2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tamam hafizecim bekliyorum mesajını ben aslında sık sık geliyorum bursaya anneme bu sefer geldiğimde ararım sizi inşallah

Turkuaz işçilerine maaş ödemiyor güzelim birsuru mail alıyoruz onlardan birsey çıkmaz berbat bir kuruluş

slm kızlar iyi dilekleriniz için tesekkürler kaan da sadece burun tıkanıklıgı var ama metin cok hasta balgam dolu vucudu asist kullanıyoruz baska ne iyi gelir ki buna antibiyotikte alıyoruz metin üç kelimeden cümle kuruyo anne kardeşim kustu gel kule yapalı baba ısıgı kapa mutluluk için ikimiz için filan ....hiiiiiiiiiiç susmuyo
metin laptopu fotograf mk. telefonumu kırdı telefon fotograf makinesi aldım laptop almaya niyetim yok evdeki kırıkla idare etcez ameeeeeeeeeeel benim kırılan telefonumun ekranı gitti senin esranın aylinin duygunun teli telefon hafızasında cok numaram kaldı göremiyorum özelden atarsan sevinirim okulunuzda hayırlı olsun sen oldugun için aglıyodur
filizi ziyarete gidemedim dün veli toplantım vardı bugunde cocukları doktora götürdüm hastanenin sitesi de bozuk bakamadım bebişe
neyse kactım ben cok yorgunum coooooooooook kaan ek gıdaya gecti emzirmek ne kolaydı yaaa yapıyorum yemiyo cocukları yedir altını al yıka giydir önce birini sonra öbürünü uyut ayyyyyy okuldaki çocukalr zaten kabus tatile cok ihtiyacım var yaaa ama gidemeyiz şimdi ben ne zaman dinlencem

sağol deryacım. eğer ödemeleri gerekiyorsa yani böyle bir hüküm varsa biz onu alırız. seve seve olmazsa dava yoluyla. eşim çok sever böyle işleride..

Filizcim işin ne kadar zor güzelim yaaa, valla deryanın dediği gibi sen anlattıkça ben kendimi o halde düşünüyorum, insan çıldırır.Evdekiler yetmiyor bir de okuldaki çocuklar var.Allah kolaylık versin sana:)))))

Günaydın kızlar...

bana şu kağıdı fakslama şansın varmı güzelim merak ettik bizde burada basınız biz biliyorsun meraklıyız :))
şirket sahibi hidayet bey birde basında bir bayan var önce ona sorucaz

2124654419 faksımız

eşime bi sorayım ama sanırım evrak firma tarafından imzalatılıp alıkonmuş.nüsha almış mı bilmiyorum. bu işlerin hukuki yönü var ya. adama bişey olsa doktor vardı herhangi biyere iniş yapalım demedi falan filan diycekler. kabak birinin başına patlayacaksa firmanın başına değil doktorun başına patlayacak yani.

evet bende onu diycektim güzeliimm

o kagıdı imzalatma sebepleri şu dr tarafından muayene edildi demekmiş...

ben avukat var bizim onunlada konuştum dr bir bedel ödenmiyor dedi... böyle bir kagııt imzalatılmış dedim sebebi yolcu şikayetçi falan olursa dr a suç atmakmış

ne biçim iş hem dr yardım ediyor hemde yarın öbürgün bir şey olursa diye kağıt imzalatıyorlar havada gezerken dr bulduk diye şükretmiyorlarda

teşekkürler derya ilgilendiğin için. demekki bundan sonra hasta olduğunda en yakın havaalanına indirteceğiz uçağı ödesinler bakalım havalimanı cezasını öyle değilmi. daha önce bizim bi hocaya yurt dışı uçuşunda thy muayene ücreti olarak inişte 150 dolar ödemiş biz bunu öğrenince konunun üstüne gittik. bizim görevimiz tabiki insanlara yardımcı olmak ama suistimal edilirse de yapacak bişey yok dimi

merhaba:)))
ankaradan yazıorum size:))
deryacım aldım mesajını teşekkürler:)
şimdik yatmaya gidiorum,bayyyy:)))

iyi akşamlar kızlar
ecenin iki gündür burnu akıyor sanırım oyun gurubundan kaptık hasta olması bişey değilde olmayan iştahı hepten gidiyor.bende kafayı yiyorum... birde kaka tutma olayımız devam ediyor bizden başka yok heralde ,ne yapacağımı şaşırdım acaba altını bezlemeyip tuvalete alıştırmayamı çalışsam.
bizim kız bu akşam plates bandını almış boynuna geçirmiş 'anne süper kahraman oldum' dedi kaldım öyle sonrada 'ben süper kahraman oldum'diyerek dönüp durdu evin içinde :)
nerden çıkardı böyle yapınca süper kahraman olunduğunu anlıyamadım ama izlediklerinden öğreniyor bir çok şeyi

yerim ben o süper kahramanı. erkek kılıklı:))
kaka tutma olayı derken ben kaçırdım konuyu galiba. kakasını mı yapmıyo. eğer öyleyse belki poposunda bi çatlak falan oluşmuştur yapıncada canı yanıyodur o da yapmamayı tercih etmiştir. bi dikkat et bakalım kızarıklık o bölgede hafifte olsa bi kanlanma var mı. bide asitli (soğan sarmısak domates mandalina vb) bi verme bakalım onlarda yakma yapar ayyy sorunun ne olduğunu anlamadan bi sürü şey yazdım yaaa

Serpilcigim bizim yaklasik bir aydir kakasini sert yapiyor ilk baslarda onemsemedim ama poposu aciyinca yapmak istemedi. Son bi kac gundur ilacta kullaniyoruz kakasi yumusak olsun diye ama kaka geldi diyor yapmiyor tutuyor.aslinda kabiz degil en gec gunasiri yapiyor.birde ayakta yapiyor o yuzden ne lazimliga nede klozete oturmuyor.boyle iste.ne yapsam bilemiyorum.

Günaydın kızlar.
Eceye geçmiş olsun canım, oyun grubundan kapmış olabilir, ya da terleyip üşüdüyse olabilir.Neyse, çabucak geçsin inşallah.

canım doktora danıştın mı ecenin durumunu. belki farklı bişey önerir. dediğim gibi yani canı yandığı için yapmıyor poposuna zeytinyağı ile masaj yap bide telkinde bulun daha az acıycak yapmazsan daha çok acır ben yanındayım. acıyınca bana sarılabilirsin gibi. emin ol artık herşeyi anlıyorlar ve bunu da anlayacaktır. kreşe başlayan çocuklarda soğuk algınlığı gribal enfeksiyon daha çok ve oldukçada sık rastlanıyor. dış çevreyle tanışıyor bağışıklık sistemleri. aslında 3 yaştan önce bu yüzden pek önermiyor birçok doktor. ama zamanla toparlar merak etme. sonuçta buda hayata alışmanın bi parçası alışacaklar ve alışacağız. çok geçmiş olsun..

naber hanımlar
bugun doğum günüm
çok yaşlandım yaaaaaaaaaaaa offf (
sormayın yaşımı 3 lü yaşları geçtim ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…