2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

deryaaa şu tavşanlı bottan memnun musun?karda giyer mi?bi de ezginin ayağı kaçtı sen kaç no aldın?daha önce yazdın amma unuttum(
bi de 125 geçince ne olcak kargo?
25lik kargoyu bulamadım?
of ben salak mıyım?
5 saat soona nil kalkacak ne yapıorum ben?
indirim kuponu var mı?
varsa kullanabilir miyim?
kullanabilirsem nası?
hahahha içinizi baydım di mi,off ankarada olsam aspavayı aradım,miss gibi döner beyti yerdim..hala açım ben onca şey yedim yetmedi??
nası tatlılar di mi bıdıklar:))
neys gidiorum ben işallah,derya senden haber alıp sipariş vercem ha bi de kargoyu nası ödüorus??

perşembe çıkıorus canım,sanırım bayramın 2.günü dönüorus..siz??
..
biz bu cumartesi gidiyoruz bayramda oradayız ayarlayalım ozaman pazar yada pazartesi görüşelim telefonlaşalım
hoşgeldin lidacım yolculuğunuzun iyi geçmesine sevindim sen nerde kalıyorsun hangi şehirdesin
http://img602.imageshack.us/img602/5200/2010yaztatili091.jpg
http://img249.imageshack.us/img249/8320/2010yaztatili095.jpg
sonunda yükledim az oldu ama çok uzun sürüo(
onat ve nil..
emel ,aylin ve duygu..tekrar teşekkürler:))

aaa duygucum çok güzel çıkmış bizim bıdıklar

Duygucum siteye üye ol önce Türkiye adresi giriyorsun ondan sonra çıkıyor 25 dolar kargo
botları giyemez canım karda altı çok ince
gerçi ezgi bayıldı hiç ayağından çıkarmıyor
araba koltuğunu ordan aldım ben biliyorsun fiyatı uygun ara sor canım

Günaydınlar kızlar,
Hoşgeldin canım, iyi tatiller sana.

Bende istiyorum o yataktan, ama biraz daha büyüsün, 3-4 yaşında alayım diye düşünüyorum, ya da kendi evimi alaırsam bu senede alabilirim:)))

Çok tatlı çıkmış bıdıklart, tabii sizde:))))
125 doları geçince 25 dolarlık kargo 50 dolar oluyor güzelim:)))))

Bizim kıyafetlerimiz geldi, hepsi çok güzel oldu.Hemen giydirdim dün akşam eve gider gitmez.Kot pantolona bayıldım, tam erkek oldu giyince.Burada hiç bu kadar güzel üstüne oturan kot pantolon bulamamıştım:))))
Çok sağol deryacım, sayende güzel bir site ve alışveriş yeri öğrenmiş oldum:)))
Bugün kızkardeşimin eşyalarını ve emel senin kargonu göndereceğim.
Yalnız ayakkabı küçük geldi, sanırım 8 ya da 9 almam gerekiyormuş.Boy kurtardı ama ayağını sıktı.Bizim ayaklar tombik olunca.Ona üzüldüm, ama olsun ne yapalım.Bundan sonra ona göre hareket edeceğim demektir.

Meralcim güle güle kullanın kıyafetlerinizi ben ayakkabı alamıyorum iste çok uygun aslında fiyatları
Bot alıyorum o rahat oluyor 7 numara aldım bir Bot tam geldi
30 tl ye ruganlar var guvenemedim almadım şimdi Bayram için 90 tlye buldum Türkiye'de onu aldım
ordan alicam birdahakine valla

Son düzenleme:
Birde meral kalıba koydursana ayakkabıyı çok genişliyor ben ezginin bir ayakkabısını yaptırdım 2 saat durdu kalıpta tam uydu ayağına bizimde tombik ayaklar çünkü

Çok güzelmiş bunlar:))))
Denemedim kalıba sokmayı, daha ayağına sokarken çıkart diye bağırmaya başladı çünkü.O yüzden boşverdim.Ama bir dahaki sefere 8-9 alacağım.Ayakkabıyı çok beğendim çünkü.

Ayniydi iste ezgininde üst kısmı olmamıştı ayakkabıcıya verdim bir makineye sokuyor genişliyor üst tarafı hala oluyor o ayakkabı ezgiye ayağına olmuyordu

meraba kızlar nasılsınız.hoş geldin canım memleketine tadını çıkar insanın toprağı gibisi yok dimi.üffffffff ya bugün çarşıya gidecektim alışverişe yağız için ama hava çok kötü lodoslu bursanın da lodası meşhur dur bilirsiniz belki şimdi kararsızım yağızla çıkacaktım çünkü çocuğu bayram üstü hastalandırmayım lodos toz toprak derken bide rahatsızlanmasın balkona çıkıp çıkıp duruyorum napayım diye . kızlar kuziden haberi olan varmı dün doğum yapacaktı inşallah ikiside çok iyidirler ne güzeldir şimdi o missssss gibi bebek kokusu

selam kızlar

bizimde bugün 2. günümüzdü okulda bu sefer ilkine göre daha iyi geçti ama çok uykusu geliyor son 1 saat zor geçiyor

seçil bence de çıkarma çocuğu bu lodosta hasta olmasın

meralcim bizde sabırsızlıkla bekliyoruz gömleğimizi:))

Son düzenleme:
merhaba:)))
meralcim egecik ve onatçık güle güle giysin işallah cicilerini:))ayakkabıyı siz de çözersiniz işallah..
emel olur canım bana uyar hatta pazar falan nili de bırakırım eve rahatça otururuz olmazsa??ankaralılarrr biz geliorusss:))
derya aradım numarayı orasıymış ama kalmamış araba koltuğu...

Hayırlısı olsun bakalım emelcim, gittikçe alışacaktır.Normalde öğle uykusunu kaçta uyuyor.Ona göre ayarla, rahat edersin.Uykuları geldi mi çok sorun oluyor çünkü.

Kargoya verdim senin paketini.Yarın elinde olur sanırım.Güle güle giysin onat:))))
Ayakkabıyı da sana gönderdim, eğer olmazsa onata da fakir birisine ver hayatım:)))Hiç olmazsa bir çocuk sevinir bayram üstü.

Son düzenleme:
Sağol duygucum, teşekkür ederiz.Bayramlığımız hazır diycem ama , tamam oğluşumun hazırda kendime doğru dürüst bişey bulamıyorum:))))

derya sana bi sorum olacak. ilk aklıma sen geldin. havayolu
işletmelerinde uçakta hastalanan yolcunun yine yolcu bir doktor tarafından muayene ve müdahalesinde dr. a işeltme tarafından muayene ücreti ödenmesi gerektiğini duydum. bu konuda bilgin varsa bana cevap yazarmısın. erşim thy hukuk müşavirini aradı ama yurt dışındaymış ulaşamadı. hani sen yakınsın belki bilirsin dedim. şimdiden tşk..

saol meralcim ellerin dert görmesin , onat 12.30 gibi en geç uyumuş oluyordu buradan çıkışıumız zaten o saat eve gelip yemek yemesi yatması 1 saat sarkıyor zaten haticeyle konuştuk 12 de çıkmaya karar verdik

duygucum pazar günü sanırım görümcem oğluna doğum günü yapacakmış ama yinede belki öncesi yada sonrasında buluşuruz bakalım bi gideyimde programa göre ararım seni iyi olur valla bende Onatı babasıyla babanesine bırakırım kafa dağıtırız:))

Bilgim yok sorarım yarın hangi uçak firması THY mı ?

turkuaz firması. ama genel bi hüküm varmış bu konuda da insanların işine gelmiyo herhalde. eşim ankara yolculuğu sırasında bi hastaya müdahele etmiş hastanın durumuda çok kötüymüş. muayene formu epikriz doldurup imzalamış hatta imzalatmışlar falan filan işte. valla sorarsan çok sevinirim.. her yolculukta başımıza geliyo nerdeyse...

baya bi geç cvp oldu sanırım :)
işe başlamadım cnm evdeyim hala ama buluşma olursa haber verin katılmak isterim bi sorun olmazsa özelden msj atıcam sana teli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…