2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa, kızlar kendime bişeyler arıyorum, burada doğru dürüst hiç bir şey yok.
Nereye bakabilirim, kışlık hem ofis hemde normalde giyebileceğim kıyafetler...

derya geçmiş olsun bizdede var alerjik bir durum

duygu sen nezaman gidiyorsun ankaraya ne kadar kalıcaksın

perşembe çıkıorus canım,sanırım bayramın 2.günü dönüorus..siz??
nil de kutu kutu penseyi faln söölüo,şaka gibi di mi,maşallah hepisine:))
derya şu chiccoya gidersen (ya da bi dükkan nmarası varsa verir misin)banim bi fiyata ihtiyacım var..
meralcim ahh bana da lazımm..

merhaba nasılsınız

bende oğlanı uyuttum bir bakayım dedim artık pc yide saklıyoruz kendisinden..ekranı kırmış ekranda çapraz şeklinde bir siyahlık var birde n harfini kopartmış tuşu yok...

maşallah ezgi hanıma. şiirde okurmuşş.hemde okunacak en güzel şiirlerden birini. benim oğlumda atatürkün resimlerini öpüp bağrına basıyo ancak bu..
ekinsu çocuklarımız benziyo galiba. benimkide çok meraklı söküp takmaya. o yaptığı arabayı ben hala yapamıyorum. yapbozları falan da çok seviyo. ahşap yapbozlarda var. mesela harflileri var hepsini sıralarsan horoz fil şekli falan çıkıyo ortaya. ipe dizilen harfler rakamlar var ahşaptan haa bide bi müzik aleti var adını bilmiyorum iki tane sopası var vurdukça sesler çıkıyo notalı falan yani.. araba şeklinde de ipi var çekince gidiyo orjinal şeyler işte. bence yeğenin iyice dolaşsın rus pazarını..
kız kendine takı da aldır istersen. batının 3 te 4 te biri falan fiyatlar.. ben burda takı delisi oldum. süper şallarda var mudodan 50 ye atmışa alacağın şallar burda taş çatlasın 10a . biraz masrafa sokayım seni. hatta buyur misafirim ol beraber masrafa girelim haaaa...

balım valla zor çocuklarla pc olayı. benimkide hemen geliyo ka aç diyo. bi kere callou yu açmıştımda biziki bayılıyo kayuya...

biz geldikkkk kızımın bayramlığını düzdüm şükür kendime yine bi çöp alamadım annem gelcek yarın o zamanda kendim için çıkim bare

Duygu Ugg gibi olanlarmi at bakiyim bir model ben alicam sana gondercem sonunda sen model birde numara söyle bayramda gezeriz biz bolbol alırım sana

Son düzenleme:
bu arada bayramda napıyosunuz kızlar
biz ikinci günü çınarcığa gidicez heralde

ayyy kuzi naptı acaba bugün doğurmuyomuydu o

biz bayramda annemlere gidicez ama son gün eşimin akrabaları bi yerde toplanıp yemek yiyp horon tepiceklermiş onu da kaçırmak istemiorum ya çok eğlenceli olur bu arada ceyline maşallah Allah devletin zulmünden korusun:))

selamlar kizlar..geldik cuma gunu turkiyeye...yolculuk da cok sukur gayet iyiydi..simdi de annemlerdeyim...of ya cok ozlemisim ve hersey de cok guzel gidiyor..gecen sene malum diyet yapmak zorundaydim ve burda hicbisey yiyememistim..artik kitliktan cikmis gibi her kebap ve tatli nimetinden bol bol yiyorum adil emre de cok mutlu ve inanir misiniz cok hizli gelisme gosteriyor masallah...konusma flan cok hizli ilerliyor...ah ah gurbet elde nasil buyuyor yavrum yabanci dille karisik simdi anladim ne kadar israrla turkce konussak da etkileniyormus cocuk...neyse simdilik bu kadar gecmisi falan da okuyamadim..ya kizlar yakinda bulusma falann varsa bana mesaj atsaniz ben de gelsem...6 araliga kadar burdayim sonra geri donus

kisilafon ama bööle yazılmıo o alet:))
süpermiş yahu beni de batırınn..
biz geldikkkk kızımın bayramlığını düzdüm şükür kendime yine bi çöp alamadım annem gelcek yarın o zamanda kendim için çıkim bare
güle güle giiyin işallah:))
Duygu Ugg gibi olanlarmi at bakiyim bir model ben alicam sana gondercem sonunda sen model birde numara söyle bayramda gezeriz biz bolbol alırım sana
evet canım ya trendyolda var bugün bana uygun geldi acep dedim bi bit yeniği mi var???valla ankarada bulamazsam isteyeceğiim zati senden artık,şu chicco mağazı telefonu var mı sende,aldığınız makbuzlarda falan??
hoşgeldinnnniz::))
ay kebap dedin canımı yedin açım zati((

kızlar ya nil gene yemek yemio bi de ağzında tutma huyu çıkardı kafayı yiyeceğim ,naapçam ben??

Üye olmak lazım buna göremedim foto koy birara tam ne istediğini anlamadım
chicco seyrantepedeki yerimi istiyorsun sen tel o yok bende googleden bakalım vardı orada

kuzinin hastaneyi Filiz biliyordu ya gidecekti ziyarete falan belki gitmiştir

Birde Nil dış çıkarıyor canm yiyemiyordur usteleme dısı çıksın yer nebicim canı yaniyordur

duygucum gel tatlım senide batırırız da kocişler sonra bana suikast düzenlemesinler. haa evet ksilofon olması lazım..

ay yoruldum valla. gündüz misafirim vardı akşamda biz gittik arkakdaşlara. çağandan bir yaş büyük oğulları var arkadaşların ve öyle yaramaz ki anlatamam. eline ne geçirdiyse çağana vurduyavrum bi ara aparkat filan çalıştı ama baktı olacak gibi değil en son muhattap olmamaya başladı ama bi türlü rahat vermedi çağana. poyrazı görürü görmez bağırıp kaçmaya başladı bizimki. bazan kendini savunsun diyorum bazanda bu yaptığıda hoşuma gidiyo kendini korumak için dikkatli davranıp yanına fazla yanaşmıyo kendi halinde oynuyo. ama kendi kendine oynayan çocuğa bile bulaşıyo poyraz. neyse geceyi atlattık. bide şu arabalı yataklar varya ondan almışlar. çağanın bi hoşuna gitti. yatağa çıkmak istiyo. poyraz yokken sessizce benide alıp odasına götürüyo. tam yatağa çıkcak poyraz koşup geliyo bizimki hiç çaktırmadan geri dönüyo. valla oda almayı falan düşünmüyorumda çocuğumun çok hoşuna gidince kıpraşmaya başladım bugün. ama yinede çok erken olduğunu düşünüyorum. neyse benim dersler başladı yine azcık ders çalışayımmmm..

offf uyumak istiorum ..
deryacım saol canım:))oto koltuğu sordcam ben,ankaradan alacağım yoksa onu da..ankara ankara güsel ankara sana koşmak ister her bahtı karaaaaa:))
heheh benim kociş aştı kesenin ağzını bişi yapmaz:))
fifoşş haber ver caanım nası kuzi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…