2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ay ben dayanamıyorum ya çok şriin kız kıyafetleri

zaten büyüyor her gecen gün büyüdükçe çirkinleşiyor kıyafetler :)))

ilahi ayşegül 75 kg olamadım daha ama 68 oldum yine yaa ooof off

aman bende mothercare gidip bir gömlek bir askı alacaktım oğluşa bayramlık ama siteyi görünce kendimden geçtim çok güzeller

ilahi ayşegül 75 kg olamadım daha ama 68 oldum yine yaa ooof off

aman bende mothercare gidip bir gömlek bir askı alacaktım oğluşa bayramlık ama siteyi görünce kendimden geçtim çok güzeller
60 duruosun güzelim ya hiç kalmadı sanki kilon ben artık naza almıycam çok ya çok giysi çok oyuncak boğduk çocuğu botumuz var montumuz var bu kış başka şey almıycam

ay erkek kıyafetleri hiç çekici gelmiyor iyiki kzıızm olmuş ya :)))

batıyorum biraz ama olsun zevki yeter :))

çok cici bi elbise kızlara çok güzel şeyler var. erkeklerin kılasik bende yağıza gölek almıştım hiç giydirmedim altına bi pantolan ve kazak alırım heralde bizimki biraz minyon olduğu için bayağı kullanıyo kıyafetlerini babasının kesesini düşünüyo heralde velet

Canım zatture teşhisi kondu kanda yüksek çıkan deger insanmış yarın çıkacak hastaneden bosa korkuttular

aman iyi bari Allah beterinden korusun.

hey maşallah ayağa bak :)) erkek işte :))

http://static.zara.net/photos//2010.../5127303107_1_1_4.jpg?timestamp=1287749454600

http://static.zara.net/photos//2010.../5125303004_1_1_3.jpg?timestamp=1287075553985

zara'dan bu iki bottan birini almaya karar verdim bulursam, Ümraniye carrefourda 23 numarası kalmıştı büyük geldi, kadıköy'e bakıcam. geçen seneden beri gözüm onlarda yaklaşık 50 TLye inmiş fiyatı.

birde LCW'de bir çizme vardı, yukardaki botların uzunu dizine kadar çok güzeldi bayıldım hemde 35 TL ama yürüyemedi onlarla, ayakları bükülmüyo, baston yutmuş gibi oldu :)))

Bende de kıyafet hastalığı var, üstelikte iki kızım var sayılır, ben hepten battım bundan sonra :))
Özellikle de şu zara'nın çocuk reyonuna bitiyorum. kendimi kaybediyorum orda

Bende de kıyafet hastalığı var, üstelikte iki kızım var sayılır, ben hepten battım bundan sonra :))
Özellikle de şu zara'nın çocuk reyonuna bitiyorum. kendimi kaybediyorum orda

valla senin işin çok zor gzelim

zara süper ama fiyatlar çok uçuk ben gymboree dan memnunum :)))

daha türkiyeden birşey almam

gecen gittim bir esofman takım alıyım dedim 50 tl ben aldım kadife 22 tl ye bir numara :))

Evet çok güzel şeyler var orda da, özellikle o gösterdiğin beyaz elbisenin altında kırmızı bi ayakkabı vardı bayıldım ama görmeden alamıyorum bende.

Zara'dan bende herşeyi alamıyorum herzaman tabi çoğu zaman sevip sevip geliyorum ordaki kıyafetleri napiyim, birkaç parça ancak :)))

Birde Ümraniye'de bir mağaza var benim sürekli alışveriş yaptığım genelde cichlid marka ürünler satıyo, ençok ordan alıyorum, çokgüzel şeyler oluyo kızlara göre özellikle. hatta sepete atıyolar bazen, tişörtler, sweet'ler, eşofman falan, bu hafta bir eşofman altı aldım 7,5 TL, üstüne uzunkollu thşört aldım o da 7,5 hem çok kaliteli hemde çok şirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…