2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

duygucum 125 dolarlık alışverişe kadar standart kargo 25 dolar

125 doları geçince 50 dolar oluyor kargo

zaten gümrükte takılmaması için 125 dolar ideal

20 dolarlık kargoyu seçme 1 ayda geliyormuş 25 dolarlık kargo 5 günde geliyor

her alışverişten sonra kupon gönderiyorlar

25 dolarlık yani diğer siparişin kargosu beleşe geliyor

canım çok geçmiş olsun umarım önemli bişey yoktur. ama bu şeker hastalığı mafediyor insanları bide tansiyon :allah şifa versin canım

valla sorma canım maf ediyo işler bende yemek yapmağı sevmem ev işlerini daha çok severim belli oluyodur hala bitiremedim ama bugün çok şükür hallettim ben busefer bayağı derin yaptım o yüzden bukadar yoruldum ve uzun sürdü ama zafer benim bittiiiiiiiiiiiiiiii

iyi akşamlar herkese
hergün girip okuyorum ama yazamıyorum akşam 5 e kadar okuldayım ancak akşam 1 saat girebiliyorum bir de hafta sonları
lida ve yeşim ne kadr heyecanlısınızdır memlekete geliyorsunuz
biz bu bayram gidemeyeceğiz bir yere 9 gün dinlenecez evimizde
boncuk sen de hoşgeldin tanişmadık ben nadiren yazıyorum
ama 1,5 senedir hep takipteyim
senin oğlun da iştahsız ve minyonmuş herhalde ocak annelerinin içinde yemek ve kilo konusunda sıkıntı
çekenlerin başında geliyorum
öyle seviniyorum ki 2 gündür 10 kiloyu gördük diye boyumuz da 80
buna da şükür ne yapalım sağlıklı olsunlar da

Ya ben bu kızıma bi isim bulamadım arkadaşlar, fikirlerinizi yazarsanız sevinirim, İrem diye düşünüyorum ama emin değilim, olsa bile yanına bir tane daha lazım.

Bebek şekeri bakayım dedim bugün, Elif'te kendim yapmıştım, bu sefer uğraşamam hazır alayım dedim ama yine içime sinmedi, anahtarlıklar buldum bebek şeklinde, onlardan kendim yapıcam. İlk'indeki gibi hevesli olmuyo insan ikincide ya, vicdan yapmasam bişey yapmıycam nerdeyse yani :)) (bebiş duymasında )

Ha birde ben profilime Elif'in resmini koydum ama sayfada çıkmıyo, sadece kontrol paneline girince görünüyo, onuda birtek benmi görüyorum bilmiyorum niye acaba ?

Elif'in yanına Zeynep yakışır arkadasım :)) çok güzel ve şanslı iyi huylu benim tanıdığım tüm zeynepler :)) annemde Zeynep :)) çok sakın ve sabirlidir ben inaniri
isimlere öyle

Bu arada kullanici panelinde Avatarını Değiştir den resim koyucaksin

geçmiş olsun deryacım
zeynep bence de çok güzel isim
benm kızım da zeynep ceylin

hasta bebişlerimize geçmiş olsun marsg sizinde kayınvalidenize allah şifalar versin insallah öyle değildir.kzım daha yeni uyudu ben de bir bakayım dedim.

:) sağol deryacım, ben profil resmiyle uğraşıp duruyorum kaç gündür, hiç görmemişim avatar resmi seçeneğini :))

inşallah yanılıyolardır kayınvaliden için çok korkunç bişey, eşinin duygularını düşünmek bile istemem, Allah korusun.

Zeynep ismini bende severim ama genelde çok yaramaz bilirim zeynepleri ben, bende çok inanırım isimlerin kişiliği etkilediğine, zaten o yüzden çok kararsızım.

Elif Irmak
Zeynep İrem
düşüniyim bakiyim.

İrem Nehir uyumlu olur ama her ırmak'ın kardeşi Nehir oldu son zamanlarda sanki,
Merve'de fena değil gibi

bizim kız reklam haricinde hiçbir çizgi film falan seyretmezdi, hiç ilgisini çekmiyo nedense öyle şeyler, bu sıralar nasıl olduysa tek seyrettiği şey caıllou oldu (doğrumu yazdım bilmem), gelip gidip tutturuyo bana caıllou aç diye, bugün ona şarkı söyleyen caıllou oyuncağı aldım, görünce gözlerinin içi parladı çok sevindi ama yine beş dakika oynayıp bir kenara bıraktı bakalım sonra yine oynacakmı, hiç oyuncakla oynamıyo bu çocuk yahu

sanırım azı dişi çıkartıyo bizimki durup dururken ağlamaya başladı akşam, elini de ağzına sokuyo, babası da aldı gezmeye gittiler bu saatte.

meraba canım bursadasın demek memleket neresi? ohhhhhhhhhh ne güzel bende bursalıyım.evet canım iştah sıkıntı hemde ne sıkıntı aman napalım sağlıklı olsunlar yeter ama kızın çok cici bi kız allah bağışlasın.

kuzicim evet yağızda aynı şekilde reklam seyrediyo bide caıllou ama oda az oyuncaklarlada işte en fazla dk. sonra atıyo kırıyo veye yiyiyo. bide kuzi yağız çok ısırıyo ve vurma huyu var neden kaynaklanıyo çok üzülüyorum aslında daha hiç yağıza vurma yada çok büyük tepki göstermedik niye böyle bütün çocuklar mı böyle arkadaşlar çocukları böyle olan annelerin fikirlerini ve onlara karşı o anki tutumlarını merak ediyorum paylaşırsınız sevinirim

saol canım peki gap'ınki nası??
Sagol canım bağırsak kanserinden suphelendiler hastaneye yatırdılar esim bitti ya çok üzüldü yarın kesin belli olucak
ayy çok geçmiş olsun çok zor o yaşlarda(umarım daha ii bişi çıkar..

eşek sıpası bu saatte ne gezmesi??ama çok tatlı fotoğrafı da..maşallah:))caillou'yu çocuklar çok sevio,anneler de çok ii devamlı bişiler tembihlio diolar ama bizde sadece baby tv ve baby first açılıo..
irem ismini ben de çok beğeniorum.begüm,duygu:)),zeynep,ayça,ayçe...aklıma geldikçe yazarım..

Sagol canım bağırsak kanserinden suphelendiler hastaneye yatırdılar esim bitti ya çok üzüldü yarın kesin belli olucak

canım benim çok geçmiş olsun inşallah iyi sonuçlar çıkar evet eşim çok üzülmüştür sonuçta anne bişeye benzemez yaşı varmı kayınvalidenin canım.çok çok geçmiş olsun en yakın zamanda sağlığına kavuşur. inşallah

valla durum bizde de öle ,ben bazen eline çatttt die vuruorum,bazen de saçını çekiorum o bırakana kadar ,ama eğer iisem ya da günün ilk saatleriyse es geçiorum..

aa bu arada kurabiyeler çok hoş oldu,un kurabiyesi gibi,teşekkürler:))
kaçıorum ben ii akşamlar:))

kuzicim benim favori kız isimlerim ceylin,nehir nuri,naz,zeynep, yaren,hiranur,ceren , yağmur,simay ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…