2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Sen nasılsın deryacım, kayınvaliden rahatsızmış ama , ezgi iyi değil mi_?
29 ekim gösteriniz nasıldı_?

Sen nasılsın deryacım, kayınvaliden rahatsızmış ama , ezgi iyi değil mi_?
29 ekim gösteriniz nasıldı_?

biz iyiyiz canım ezgide iyi ishali geçti çok şükür...

gösteri çok güzeldi de bizimkiler (papağan sınıfı) birşey yapmadı kaçtılar hep bayraklarla birbirini kovaladırlar :))))))
öğretmenleri çok üzüldü benimkiler birşey yapmadı öğrettiklerimi yapmadılar dedi durdu... ama bizce çok sevimlilerdi :))

23 nisana yaparlar üzülme dedik :))

bu son siparişimle 25 dolarlık daha kupon geldi güzelim önümüzdeki siparişinde beleş yani kargosu... ama tarihleri var mesela 13-21 ocak arası olursa gibi

sizin bebişe alırız birşeyler begenirsen ...

gecmis olsun derya..ne karisik bisey..insallah anlasilir da iyilesir...

kizlar sagolun fikirler icin...ama sunu deyim burda bazi markalar evet uygun falan ama gecen yil inanin fatih pazarindan aldigim kiyafetler daha uzun omurlu oldu..buranin gap gymboree ve childrens place.i iyi ama onlardan da coook kiyafet almiyorum...malum surekli kiyafet kuculuyor..soyle daha uygun ama kaliteli biseyler var midir acaba dedim turkiyede..bi de burda bazi markalar beni hayal kirikligina ugratti..mesela old navy...artik kapidan bakmiyorum nerdeyse..gecen yil aldigim seyler tuylendi resmen..sinir oldum...sadece bikac magzadan alisveris yapiyorum..onlar da malum tuzlu vara yoga kiyafet alirsam...

derya lcw.ye bakayim bakalim...ama sanirim yine burdan alicam kiyafetleri desenize:KK70: bu arada yigidi oldur hakkini yeme kiz cocuklarina kiyafetler harika burda...ama erkek cocuklari icin pek bi cesit az ondan aslinda tr tr diye tutturmam...neyse

kuzi ben de heves etmistim az mi uyanir acep benimki de diye bu geceyeymis bizimki de...11de ikimiz de yattik ama ben 4bucukta ayaktayim simdi ve hic uyanmamis:) tabi az once uyandi..ben de uykum kacmis kalktim...

valla kizlar keske valiz sorunu olmasaydi da size istediginiz kiyafetleri getirseydim..baktim gecmise de burdan alisveris yapmissiniz..ne gerek vardi kargoya ama bu yil yeni duzenleme geldi ucaklarda kisi basi valiz hakki 1..bir de kilo siniri bir de hediyeler kendi kiyafetlerim adil emreninkiler derken valiz yetmiyor bile...keske size de burdan sorabilseydim istediginiz bisey var mi diye...

Son düzenleme:
biz iyiyiz canım ezgide iyi ishali geçti çok şükür...

gösteri çok güzeldi de bizimkiler (papağan sınıfı) birşey yapmadı kaçtılar hep bayraklarla birbirini kovaladırlar :))))))
öğretmenleri çok üzüldü benimkiler birşey yapmadı öğrettiklerimi yapmadılar dedi durdu... ama bizce çok sevimlilerdi :))

23 nisana yaparlar üzülme dedik :))

ay ne tatlilar..aman yapmasinlar gercekten bayrak tutmalari yeter o yasta..ne guzel bayrami da ogreniylarlar..ben simdiden kendi kulturumuzu vs ogretme derdine dustum..bizim burda da kucuk capli oldu kutlama..ama ona da ben gidemedim...

bu arada dun gece cadilar bayramiydi...kapi kapi aileler cocuklarla gezip seker topluyorlardi...hey allahim ya..minnacik cocuklara korkunc kostumler giydirmisler..esime dedim valla millisi dinisi ne guzel bayramlarimiz var..hepsi anlamli...

lida indirimleri takip et güzelim ...

gymboree de 2 dolara yazlık tişort satıyorlar ezgiye aldım ben önümüzdeki yaz giyeceklerini ve çok kaliteliler...

su indirimleri bi de bana denk getirseler:) bazen oluyor oyle seyler ama nedense ben gittigimde pufff oluyorlar :) sagol deryacim bakacagim bize yakin bir tab=ne var gideyim bari...

yeşim boşversene ya, bende çok severim ama köpekte çocuk gibi ilgi alaka ister, bahçede kolay tabi ama evin içinde bide onun temizliğiylemi uğraşıcan, okadar meraklıysan temizlemeye çocuk yap :)))
O cesareti kendimde bir daha hic bulamayacakmisim gibi geliyor :)) Defne sagolsun gozumu cok korkuttu, sirf o yalniz kalmasin diye 3-4 yil sonra bir tane daha yaparim diyorum ama baya cesarete ihtiyacim var.

meraba canım sağol doğru kendimi yıpratıyorum. ben evin tek kızıyım ablam veya kız kardeşim yok böyle durumlarda annem geliyo yardıma ama oda buhafta çok meşgüldü benim de tez canlılığımdan biran önce bitsin dememden dolayı çok yoruldum valla aslında bırak olur yavaş yavaş ama diyemiyorum.doğumdan önce çalışıyordum yağız olunca bıraktım inş. seneye başlıcam tekrar o yüzden yağızdan kalan boş artı zamanlarında illa kendime iş çıkartıyorum heralde oda iş yaşantımdan kalma bişey işyerimde bir çok sorumlu olduğum görevler vardı öğle paydosları hariç hep işle meşguldüm afedersin wc. bile gidemiyordum heralde ordaki yoğunluktan kaldığı için böyle.buarada tanıştığıma sevindim.
bende memnun oldum
ahh ahh bu ev isleri bitmiyor bugun bende biraz yaptim temizlik cok yoruldum
cokta derine girmedgim halde. temizlik neysede su yemek yapma olayini sevmiyorum ya,
hamur isini seviyorumda yemek hic bana gore degil. poof cok skici :KK43:(

Günaydın kızlar,
Yeşimcim hemen baştan sana söyleyeyim köpek konusunda bişeyler:)))Bende var.2 taneydi, egehan doğduktan sonra küçük olanı, 2 yaşındaydı verdim.7 yaşında olanı veremedim, kendi çocuğum gibi olduğundan.Evdeydiler.Annem de evde olunca illaki bahçeye bırak dedi, çocuğa bişey olur falan filan olayı diye.Aslında aşılarını filan yaptırdığım için içim rahattı, ama tüy olayı temizlemek gerçekten zor oluyor.
Ben ilk köpeğimi büyük oğlum için almıştım, ilkokula giderken çok istedi, bende çocukluktan beri isterdim.ailem izin vermemişti.Benim kendi evim dedim aldım.Ailemizden biri oldu.Çok güzel bir duygu.Şimdi 9 yaşında. Ama allah gecinden versin ölmesin, ama ölecek olursa başka köpek alamam.Hem çok bağlanıyorsun, ona birşey olacak diye gözüne bakıyorsun.Hem de bir yere gidecek olsan yanında götüremiyorsun.Bir de sen yurt dışındasın, 1-2 ay tr ye geldiğinde onu ne yapacaksın.Yanında alıp getirsen herkes evine almıyor.Çok sorun yaşıyorsun.Yaşamı boyunca büyümeyen bir çocuğun daha oluyor.Bütün bunları düşünerek almaya karar ver.Çok güzel birşey, ama çok ağır sorumluluğu var.Bırakmak istersen bırakamazsın.Sana alıştığı için başka yerde yaşamakta sorun yaşıyorlar.Benim bu köpeğim biz evde yoksak yemek bile yemez.İllaki evden birisi olacak onu beslemek için.O nedenle mecburen 1 kaç günlüğüne bile bir yere gidecek olsam evde birisinin kalması gerekiyor.
Ama egehanla oynamaları, daha önce batıkanla oynamaları da çok güzel birşeydi.Batıkan büyüdüğü için şimdilerde ege peşinde sürekli.Onunla oynuyor, peşinden koşturuyor.Hem iyi tarafı var, hem kötü tarafı var.

ben bastan su kucuk kopeklerden dusunmustum, kucuklukten beri hep istedim
annem izn vermemisti, simdi de durumum musait degil. sabit bir yerde durmuyorum encok onu dusunuyorum evdede defne mikrop kaparmi diye dusunuyorum zaten her hafta duzenli olarak dr gidiyoruz, simdilik rafa kaldirmaya karar verdim ama kesinlikle ilerde bir labrodor ve golden istiyorum. birde kopekle apartman hayatida zor sanirim komsular rahatsiz olabilir.

bu arada defneyi az once hastaneden getirdim yine bogazlar sismis. ateste 39.2 olmus
igne yedik bir guzel ilac aldik geldik.
Ayrica bu cuma kizimla turkiyeye donuyoruz kizlar :KK76:

korkunç kıyafet kısmını bilemem ama çocukların çok eglendiğini düşünüyorum keyifli gibi :)))
cadılar bayramı...

bizde hayvan kesiliyor daha beter bence :KK43:(((

korkunç kıyafet kısmını bilemem ama çocukların çok eglendiğini düşünüyorum keyifli gibi :)))
cadılar bayramı...

bizde hayvan kesiliyor daha beter bence :KK43:(((

yok zaten eglenme kismi gayet hosuma gitti ben sadece kiyafet kismi (ama oyle boyle degil kizlar..valla birinin gozlerini bile kirmizi isiklandirmislar ben korktum ya ilk gorunce) konuusnda takildim...ay ne bileyim cocuklar sevimli hale getirilir bizde..bir de dun 3-5 amerikali arkadaslarla oturuyorduk onlar da benle hemfikir...kiyafet konusunda tabi...ama onun disinda bizim bayrmalr gibiydi

ya asinda deryacim sana once adamlarin bahcelerinden bahsetmem lazimdi..inan karsimizda sokagi gecen gun adil emre ile dolasirken allahtan cocugum anlamiyor daha dedim..cnku bahcesi adaim mezar tasi doluydu..bi tane tabut koymus icin dracula firlamis..sonra bi sahne gibi bisey yapmis korkunc namima ne ararsan var...gece de isiklandiriyor adam..bi de ustune dun gece kiyafteler binince bende iyi bir etki yapmadi

ya asinda deryacim sana once adamlarin bahcelerinden bahsetmem lazimdi..inan karsimizda sokagi gecen gun adil emre ile dolasirken allahtan cocugum anlamiyor daha dedim..cnku bahcesi adaim mezar tasi doluydu..bi tane tabut koymus icin dracula firlamis..sonra bi sahne gibi bisey yapmis korkunc namima ne ararsan var...gece de isiklandiriyor adam..bi de ustune dun gece kiyafteler binince bende iyi bir etki yapmadi

:))))))))) haha çok fenaymiş ya :))

nelerle ugraşıyorlar çok ilgniç valla

tünaydın kızlar nasılsınız bu sabah kalktım erkenden bi heves işlere girişim dedim anaaa sular kesik bende sadece toplamak süpürmek ve toz almakla uğraştım zaten anca defnenin odası bitti sanırım bizimde en arka azılar çıkıyo eli hep ağzında üstelik geçen gece çok ağladı hafifte grip huysuzluğumuz üstümüzde yani fena bi h.sn geçirmedik dün ben demeden (tarih yazmak lazım) eşim hadi kahvaltıya dışarı gidelim dedi ordan da alışverişe neyse gittik tam arabadn inicez haber geldi k.valdemin kardeşi antepte beyin kanaması geçirmiş 3 hafta önce oğlu vefat etmişti oraya gidiyolarmış apar topar yedikbişeyler gerisin geriye döndük

Sağol deryacım, bir bakayım değişik birşeyler görürsem sana söyleyeyim beraber gelsin bari:))))

Lida, erkek çocuk kıyafetleri ile ilgili değişik ne orada ne burada birşey var:)))Ben sadece tişört tarzı ucuza birşeyler bulursam diye bakıyorum önümüzdeki yaza:))))Yoksa erkek çocuklarda kıyafetler orada da aynı burada da:)))
gecmis olsun derya..ne karisik bisey..insallah anlasilir da iyilesir...

kizlar sagolun fikirler icin...ama sunu deyim burda bazi markalar evet uygun falan ama gecen yil inanin fatih pazarindan aldigim kiyafetler daha uzun omurlu oldu..buranin gap gymboree ve childrens place.i iyi ama onlardan da coook kiyafet almiyorum...malum surekli kiyafet kuculuyor..soyle daha uygun ama kaliteli biseyler var midir acaba dedim turkiyede..bi de burda bazi markalar beni hayal kirikligina ugratti..mesela old navy...artik kapidan bakmiyorum nerdeyse..gecen yil aldigim seyler tuylendi resmen..sinir oldum...sadece bikac magzadan alisveris yapiyorum..onlar da malum tuzlu vara yoga kiyafet alirsam...

derya lcw.ye bakayim bakalim...ama sanirim yine burdan alicam kiyafetleri desenize:KK70: bu arada yigidi oldur hakkini yeme kiz cocuklarina kiyafetler harika burda...ama erkek cocuklari icin pek bi cesit az ondan aslinda tr tr diye tutturmam...neyse

kuzi ben de heves etmistim az mi uyanir acep benimki de diye bu geceyeymis bizimki de...11de ikimiz de yattik ama ben 4bucukta ayaktayim simdi ve hic uyanmamis:) tabi az once uyandi..ben de uykum kacmis kalktim...

valla kizlar keske valiz sorunu olmasaydi da size istediginiz kiyafetleri getirseydim..baktim gecmise de burdan alisveris yapmissiniz..ne gerek vardi kargoya ama bu yil yeni duzenleme geldi ucaklarda kisi basi valiz hakki 1..bir de kilo siniri bir de hediyeler kendi kiyafetlerim adil emreninkiler derken valiz yetmiyor bile...keske size de burdan sorabilseydim istediginiz bisey var mi diye...

tünaydın kızlar nasılsınız bu sabah kalktım erkenden bi heves işlere girişim dedim anaaa sular kesik bende sadece toplamak süpürmek ve toz almakla uğraştım zaten anca defnenin odası bitti sanırım bizimde en arka azılar çıkıyo eli hep ağzında üstelik geçen gece çok ağladı hafifte grip huysuzluğumuz üstümüzde yani fena bi h.sn geçirmedik dün ben demeden (tarih yazmak lazım) eşim hadi kahvaltıya dışarı gidelim dedi ordan da alışverişe neyse gittik tam arabadn inicez haber geldi k.valdemin kardeşi antepte beyin kanaması geçirmiş 3 hafta önce oğlu vefat etmişti oraya gidiyolarmış apar topar yedikbişeyler gerisin geriye döndük
Geçmiş olsun sizede canım yaaa, neye niyet neye kısmet olmuş durumunuz.

aaa siz de mi..tatil icin mi...
evet:) esim calismaya devam tabi biz kizimla gelecegiz. umarim hafta sonuna kadar disleri tamamen cikar ve bogazi iyilesir de soyle guzel bir bayram kutlariz.

Defneyede gecmis olsun, kayinvalidenin kardesinede. evlat acisindan olmustur kadincagiz Allah sifa versin.

konu kiyafetlerden acilmis sanirim, kizlar ben cok markaya bakmiyorum ama katileli
olduguna inandigim kiyafetleri aliyorum ozelliklede indirimdeyken :)
burda indirim donemine denk gelince acayip fiyat dususu oluyor.
Defneye mont aldim turk lirasina gore 140 ytl den 50 tly inmis. cok begenerek aldim.
boyle denk gelince baya hesapli oluyor. :KK6: :KK6:

biz bu gece tarihi bir gece yaşadık, maşallahhhhhhhh diyim önce, benim kız bu gece hiç uyanmadı, inanılır gibi değil, sabahta 9 civarında uyandı, tabi ben saatlerin geri alınacağını bilmiyodum bu arada, 8 miş ama olsun süper bi geceydi, iki senedir böyle bişey yaşamamıştım :)))))
bi uyandım sütü biberonda duruyor, suyu öylece duruyor hepsi öylece kalmış gözlerime inanamadım.

lida sağol canım, bizimkinin de yatağı bizimkine bitişik, yanımızda yatmayı sevmiyo ama ben kalk yat yapmaktan bıktığım için birleştirdim. Emzirmeyi bırakınca da zor ayırırsın gibime geliyo ama hadi bakalım.

yeşim boşversene ya, bende çok severim ama köpekte çocuk gibi ilgi alaka ister, bahçede kolay tabi ama evin içinde bide onun temizliğiylemi uğraşıcan, okadar meraklıysan temizlemeye çocuk yap :)))

duygu oda ayırma işini aslında 1 yaşından önce yapmalıydık ama bana zor geldi odalar arası mekik dokumak, çok sık emiyodu çünkü, şimdide hiç cesaret edemiyorum, 2 sene ilaç, 1 senede etkisi, 1 senede çocuğun meydana gelmesi 4 eder, büyüdükçe daha zor gelir insana ama ilaç kullanıyosan yapacak bişey yok tabi.

Onat bey'e bak sen, rahat edemiyomuymuş beyimiz yatağında :))

günaydın hanımlar nasılsınız...

hafta sonumuz berbat geçti bu sefer

kayınvalidem çok fenalaştı eşim ankaraya gitti aldı geldi

kadın kendinde değil idrar falan haberi yok şeker tansiyon aynı anda fırlamış...

ne olduğuda belli dedğil ...
çok geçmiş olsun ,işallah çok önemli diildir..
bu son siparişimle 25 dolarlık daha kupon geldi güzelim önümüzdeki siparişinde beleş yani kargosu... ama tarihleri var mesela 13-21 ocak arası olursa gibi

sizin bebişe alırız birşeyler begenirsen ...
ya bana da anlat şu işin sırrını,tam alıcam 1 kargo gelio uçuk fiyat,ben nerde yanlış yapıorum??
HUUUU selam millet..

merhabalar:))

X