2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar,umarım herkes iyidir
ece iki gündür öğle uykusu uyumuyor akşam 8 de uyudu gene mafoldumben erkenden uyuması güzel ama bütün gün uyumayınca çok yoruyo akşama kadar vız vız hiç susmuyo istekleri bitmiyor hiç...

bizim kız uzun zamandır anneanneyi gayet düzgün söylüyordu.babanneye de bababaaaa diyor babannesi bayılıyo.ben düzgün söyletmeye çalışıyorum yok diyo böyle söylesin çok tatlı :) arada şaşırıp babanneye anneannede diyo :)

İyi akşamlar... Bütün bebişlere maşaAllah..

Aybüke de dillendi bu sıralar... Söylediğimiz bütün kelimeleri bir kaç tekrarladıktan sonra hafızaya kaydediyor...
Bayrak görünce bayyak diyor.. Babasının çok hoşuna gittiği için babasını görür görmez Türküm diyor.. Dede amin diyor, Bak bebek uyyoo gibi basit cümleler kuruyor.. Annenanneyi de çok uzun zamandır söylüyor . Babanneyi Aybüke de söyleyemiyordu da son bir kaç haftadır zorluyor kendini arada doğru çıkıyor....

Boncuk aramıza hoşgeldin...

Ay Aybüke de aynen... İzlediği tek çizgifilm. Tv nin karşısına geçip kayuuu deyince anlıyoruz. Eğer bitmişse ağlıyor

Sanırım biz de gündüz uykusunu kaldıracağız... Zor olacak ama gündüzleri uyutmak çok zor geliyor. Erkenden uyusun daha iyi..

Zaten gece de eziyet eidyor bana. Beni odasında istiyor yatakta ayağa kalkıp bem gelene kadar anne anneee diye ağlıyor...

Son düzenleme:

meraba kuzi hoşbulduk msj.için teşekkürler nasılsın.burada arkadaşlıklarınız,paylaştığınız konular çok hoş umarım benide ortak edersiniz.09.01.2009 doğumlu yağız adındda dünya tatlısı bi oğlum var. sizin?

hoşbulduk canım merabalar.nasılsın 09.01.2009 doğumlu yağız adında dünya tatlısı bi oğlum ya sizin?sizlerle bu zorlu ama dünyanın en güzel duygusu olan annelik yolunda çok şeyler paylaşmak ve tabiki sizlerinde paylaşıp fikir birliği yapmak istiyorum ya siz?

ii geceler kızlar bende yazamıyorum kaç gündür
boncuk hoşgeldin canım adın nedir sakıncası yoksa ben sevda 2009 doğumlu kızımın adı duru ve hatta sonrasında 2010 doğumlu bide oğlum var kaan :))) yani 2009 doğurup hemen arkasından 2010 da tekrar doğuran ilk anneyim ... ama son deilim .)

kızlar bizdede kaan fena hastalandı geçenlerde 5 iğne yedi oğluşum ama çok şükür atlattık iiyiz artık duruda çok kuduruk her zamanki gibi bazen bu kızın nasıl kız olduğunu sorgulamıyorum desem yalan olur ama kız işte :))

herkese iyi geceler kuzuların ve sizlerin iyi olmasına çok sevindim arada bir girip okuyorum ama yazamıyorum kalın sağlıcakla

merhaba filiz, babaanneye nene dedirttiğiniz zamanda bozulur bence:)))Benim anneannem bile bizim çocuklar (torununun çocuğu oluyor) nene dediğinde bozuluyor.O yüzden büyük anneanne dedirtiyoruz onlara:)))))

:)) yok bizimki kendisi nene dedirtiyo, kadıncağız baktıki babaanne diyeceği yok, nineye de razı oldu, birde Erzurumlu kayınvalidem, onlarda öyle deniyomuş zaten sorun yok yani :))

maşallah oğluna boncukcum, benimde 16.01.2009 doğumlu Elif Irmak kızımın adı, 20 güne kadarda bir kızım daha olacak kısmetse, sedakt'tan sonra üçüncü aceleci annelerdenim yani :) her seneye bitane yetiştirmeye uğraşıyoruz işte mümkün olduğu kadar :kedi: valla eskiden çok hareketli bi topikti burası ama şimdi işten güçten, çocukların hareketliliğinden sohbetler yavaş yürüyo.

Son düzenleme:

geçmiş olsun sevdacım, kış geldi ya bitmez daha hastalıklar inşallah kolay atlatırız.

kuzicim merhaba.valla azmine ve cesaretine bayldım.ama rabbim ne güzel hiç uzatmadan arayı sana nasip etmiş bu duyguyu olsun ikisi birlikte büyür sonrada oooooooooohhhhhhhhh be dersin.allah eli ayağı düzgün sağlıklı bi şekilde sizi birbirinize kavuştursun canım

hoşbulduk canm ismim seçil. sevindim tanıştığıma oldu.valla buravo kuzi yede aynı şeyi söyledim hayran bıraktınız beni kendinize cesaretiniz ve azminizle ahlah herkesin çocuklarını anne ve babalarına bağışlasın.1 yaş dimi sedakt çım arası.kaan cımada çok geçmiş olsun.valla benim hiç cesaretim yok 2.sine biz biraz sıkıntılı oldu 1 ay erken doğdu, sonra bebek reflüsü çıktı 10.ayına kadar kutu.sonra diş ve hareketlenmeler başladı diş lerimiz çok sıkıntılı çıkartıyoruz. ve hiç dur durak bilmeyen bi çocuk yürümez koşar genelde.yani son dört azımız ama artık dişin d sini bile duymak istemiyorum şuan bile ayaklarımda koca gün 2 gün denberi böyle sabah kalktığım yatağı bile toplatmıyo bana yani canım cesaaret edemiyorum daha ama kuzicim ve senin adına çok sevindim çünkü çok güzel tarif edilmicek bi duygu annelik

selam kızlar benide alın aranıza bende 2009 ocak annesiyim 2 ocak doğumlu başar isminde oğlum var.adım canan.

meraba canan nasılsın bebişlerini allah bağışlasın benimde 09.01.09. doğumlu yağış adında oğluşum var

Tekrar hoşgeldin seçil.Benim oğlumda 09.01.2009 doğumlu.Adı Egehan. Bende Meral.Tanıştığımıza sevindim.

Geçmiş olsun Kaana sevdacım.Sen çok hızlı çıktın canım, arkandan da getirdin kaç kişiyi:)))Baksana filiz bile 20 güne kadar doğum yapacakmış:))))
Duru yaramaz ama maşallah kaanın uslu.Şükret haline.

Sende hoşgeldin canan.

merhaba:))
ohh yazmışsınız:))
tekrardan merhaba yeni arkadaşlara,hoşgeldiniz:))
ay nil de bugün uyudu 5 dk soona uyandı 2 saat inatlaştık ,uyumadı,çıldırttı.1 kere uyumayınca 3-4 gün sürüo:;((
sabah 7 de kalktı 9 da uyudu,yıkadığım halde,nası dayanıo anlamıorum??
neys..öpüorum ,yarın görüşürüss:))

merhaba meral nasılsın aaaaaaaa çok güzel oğlumla yaşıtlar.nasıl aranız bizimkiyle benim buaralar aramız kötü inatlaşıyo,son 4 azı dişini çıkarıyo ama bana yapmadığı işkence kalmadı ,gece oluncada sanki çocuk bana düşman gibi babasından bana gelmiyo kendini babasına uyutturuyo yani arkadaşım bugün lerde biraz biz senderomdayız .inş.gecici bi dönem dir iştah desen tam fosa yani öyle işte. inş. daha çok şet konuşup ,paylaşıp fikir alırız bu form daki ark.dan.bende doğumdan sonra işi bıraktım 3 sene kadar çalışmıcam dedim o yüz den evdeyim. site genellikle açık oluyo tabi ne kadar fırsat verir paşa bilmiyorum ama mümkün olduğunca girip sizlerle çok güzel diyolaklar kurmak istiyorum

merabalar canım hoşbulduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…