2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de ocak anneliğini ucundan yakladım.:KK1:
31.01.2009 doğumlu duru adında bir kızım var.

kuzicim merhaba.valla azmine ve cesaretine bayldım.ama rabbim ne güzel hiç uzatmadan arayı sana nasip etmiş bu duyguyu olsun ikisi birlikte büyür sonrada oooooooooohhhhhhhhh be dersin.allah eli ayağı düzgün sağlıklı bi şekilde sizi birbirinize kavuştursun canım

yok canım be şahsen benim cesaretim değildi, tamamen kaza kader kısmet :) aslında istediğim bişeydi ama bir süre daha cesaret edemezdim bana kalsa. ilk kızım tüp bebek olduğu için, bu tamamen sürpriz oldu beklenmedik bişeydi yani. iyi dileklerin için çok sağol inşallah

sizlerde hoşgeldiniz, Allah bağışlasın minikleri, bu arada bizim topik'in en küçüğü duru oldu ozaman galiba :)

Hoşbulduk kuzi.sanırım öyle oldu. başka 31.01 doğumlu var mı bilemiyorum.Ben sezeryanla doğum yaptım. doktor aslında 4 şubatta alacaktı duru'yu ama benım minik cadı biraz erken geldi.

Bende bugün doktora gittim, 8 Kasım 'da yapıcam doğumu bir değişiklik olmazsa, bu seferki bebiş Elif gibi iri olmayacak sanırım ama yine 3 kilo civarında doğacak inşallah. Günler yaklaştıkça iyice korkmaya başladım başıma geleceklerden :))

Sevda sen bebeği emzirirken falan Duru'nun tavrı ne oluyodu, bizimki şimdi bile gelip gidip göğsüme elini sokuyo, kokluyo, öpüyo, bebeği emzirirken eğer isterse ya da öyle bakarsa çok üzülücem :KK43: birde şu gece uyanma huyunu bıraksaydı çok kolay olacaktı, ençok ikisinin aynı anda uyanmasından korkuyorum, çünkü babası uyutamıyo Elif'i. Evet tecrübelerini sıralamaya başla Sevdacım bekliyorum.

Hoşbulduk kuzi.sanırım öyle oldu. başka 31.01 doğumlu var mı bilemiyorum.Ben sezeryanla doğum yaptım. doktor aslında 4 şubatta alacaktı duru'yu ama benım minik cadı biraz erken geldi.

Bende hatırlamıyorum 31 ocak varmıydı, sanırım yok. aceleciymiş seninki ama neyseki çok erken davranmamış yine, benimki de 16 ocaklı

Bende hatırlamıyorum 31 ocak varmıydı, sanırım yok. aceleciymiş seninki ama neyseki çok erken davranmamış yine, benimki de 16 ocaklı

Kızın benim adaşımmış benim adım da elif.elifler genelde sakin,uysal sabırlı olurlar.en azından ben ve tanıdığım bir kaç elif öyle...

Bu arada ikinci geliyor sanırım pek bir şey kalmamış.şimdiden allah kolaylık versin.sağlıkla alırsın umarım bebeğini kucağına...

slm kızlar yeni gelen arkadaslar hosgeliniz filiz az kalmıs dogumuna ne kadar zorlandıgını tahmin edebiliyorum ama dogurunca daha rahatlıyosun inan...
metin bayagı konusuyo anlatıyo herseyi her gün bir konu secip onula ilgili ohbet ediyoruz soru cevap yapıyoruz
sen nerde yasıyosun diyorum türkiye diyo
yurdumuzu kim kurtatdı diyorum atatürk diyo

slm kızlar yeni gelen arkadaslar hosgeliniz filiz az kalmıs dogumuna ne kadar zorlandıgını tahmin edebiliyorum ama dogurunca daha rahatlıyosun inan...
metin bayagı konusuyo anlatıyo herseyi her gün bir konu secip onula ilgili ohbet ediyoruz soru cevap yapıyoruz

inşallah filizcim, bana da sanki şimdi daha iyiymiş gibi geliyo, enazından sesi pusu yok diyorum ama, dediğin gibiyse sevindim bu işe :))

maşallah Metin'e baya ilerletmiş konuşmayı, bizimki kendi kendine kelimeler türetmekle meşgul, patates'e patipa diyo, bazı şeyleri çok güzel söylüyo, meyve isteyince meyve diyo, elma isteyince elma diyo, yalnız bi su demeyi öğretemedim, su isteyince beni çeke çeke, bağıra çağıra suyun yanına götürüyo :))

her nekadar çoğu zaman dağıtsa da, hadi bana yardım et diyorum, koşa koşa geliyo, mesela sofra kuruyoruz beraber, kırılmayacak şeyleri veriyorum masaya götür diyorum, götürüp getiriyo, çamaşır asarken sepetten alıp silkeleyip bana veriyo falan pek hamarat kızım var boshayallersmile

yok canım be şahsen benim cesaretim değildi, tamamen kaza kader kısmet :) aslında istediğim bişeydi ama bir süre daha cesaret edemezdim bana kalsa. ilk kızım tüp bebek olduğu için, bu tamamen sürpriz oldu beklenmedik bişeydi yani. iyi dileklerin için çok sağol inşallah

meraba kuzicim 8 kasım demek.allah kurtarsın valla.ayyyyyy aslında çok hoş yağızın o yeni doğduğu ,4,5,6 aylık foto.larına bakıyorum bazen çok özlüyorum geri gelmicek o gün ler çünkü aaaaaaaaaaayyyyyyyy çok güzel yaaaaaaaaa çok özendim bak. nerede hangi hastanede doğum yapacaksın canım

meraba hoşbulduk .metin oğlunuz heralde. aferin buravo valla benim de 09.01.09 doğumlu yağız adında oğlum var.

meraba kuzicim 8 kasım demek.allah kurtarsın valla.ayyyyyy aslında çok hoş yağızın o yeni doğduğu ,4,5,6 aylık foto.larına bakıyorum bazen çok özlüyorum geri gelmicek o gün ler çünkü aaaaaaaaaaayyyyyyyy çok güzel yaaaaaaaaa çok özendim bak. nerede hangi hastanede doğum yapacaksın canım

ümraniye 'de yapıcam ama birkaç hastane var seçeneklerde daha kesinleştirmedik

kızlar merhaba
Filizcim çok az kalmış hadi bakalım sağlıklı hayırlı doğumlar olsun inşallah ay birden heyecanlandım doğumlarımızı beklediğimiz günler geldi aklıma her gün birimizden haber bekliyorduk yazsınlarda bir an önce okuyalım diye az beklemedik nasıl doğurucaz diye heyecan içindeydik ayyy ayy ne güzel günlerdi Allah herkese nasip etsin

hoşbulduk canım.nasılsın benim 09.01.09. doğumlu yağız isminde bi oğlum var ya sizin
merhaba Seçil ben Emel oğlum da Onat 2 ocak doğumlu tanıştığımıza memnun oldum canım
selam kızlar benide alın aranıza bende 2009 ocak annesiyim 2 ocak doğumlu başar isminde oğlum var.adım canan.
merhaba canım sen zaten vardın hamilelik ve doğum sırasında ben seni hatırlıyorum sonra yok oldun birden nasılsın ?
Ben de ocak anneliğini ucundan yakladım.:KK1:
31.01.2009 doğumlu duru adında bir kızım var.
hoşgeldin canım aramıza

Eskilerden hayır yok yeni kisilerin geldigi iyi olmuş :))
bende Derya kızım 3 Ocak doğumlu ismi ezgi

merhaba:))
benim kızım da nil,25.12.08 doğumlu..bekleyemedi zamanını:))
canım çook az kalmış doğuma,hayırlı olsun işallah:))

merhaba:))
benim kızım da nil,25.12.08 doğumlu..bekleyemedi zamanını:))
canım çook az kalmış doğuma,hayırlı olsun işallah:))

merhaba inanna nil çok şeker bir kız canım benim.bu arada formdaki resmini görebildiğim arkadaşların bütüş bebiş leri çok tatlı. hepsine bursadan seçil teyzelerinden kocaman maşallah öpücüğü

kızlar bebişlerin diş durumları nasıl yağızın bayağı çıktı son 4 azı. biz dişlerimizi çok zor çıkardık bütün dişle ilgili sorunları yaşadık(ishal,ateş,hırçınlık ve tabiki meşhur olan iştahsızlık )ve son 4 azıda çıkmaya başladı galiba ama bu bambaşka resmen ezimet yaşıyoz huyu suyu değişti.artık dişin d sini duymak ismez hale geldim.,iştah desen beslenme sati geldiğinde artık korkar hale geldim yapmadığım şebeklik oyun kalmıyo bazen buzdolabı kapağını açıp orada bazen çamaşır makinası yanında bazende bılaşık makinasında yediriyorum.oturarak yedirmek mümkün değil zaten çünkü hiç oturmuyo bizimki o yüzden beslenme saatlerindede çok zorlanıyorum arkadaşlar

X