2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Emelciim bu defa ecenin aklina onat gelmedi hic )) oysa her zil caldiginda onaaa diye bagirirdi... hep oyun oynamak istiyor sanirim ondan uyumak istemiyor. Zaten ben ugrasmasam ne yemek ne uyumak gelmiyo aklina.. Bizim kizinda ayaklari buyuk biraz 24 numara giyiyor, ayaklari uzun ve cok ince o yuzden ayakkabi bulmak biraz zor oluyor

herkese iyi akşmlar. hanımlar yakın bir arkadaşım 8 aylık hamile. dün kendi doktoru izinliymiş o da başka bir doktora gitti, ve gittiği doktor bebeğinin bir böbreğinin olmadığını söylemiş. arkadaşımın morali çok bozuk ağlayıp duruyor. bu durumla karşılşan ya da bu durumu çevresinde yaşayan birisi varsa bilgi verebilir misiniz..

günaydın kızlar

Aybükecim hiç duymadım şimdiye kadar, inşallah yanlışlık olmuştur zor bir durum tabi anne için zamanında detaylı ultrasonda belli olmamışmı ki acaba bence tekrar detaylı ult girsin

Hanımlar tt cocuk sitesinde dİsney on ice davetiyesi veriyorlar form dolduruyorsunuz bize çıkmadı belki size çıkar biz goturucez ezgiyi

Günaydın kızlar, nasılsınız_?
Bizde kazanamadık deryacım:))))
İzmirdekine kardeşim , karyayı götürmek istiyor.O zaman izmire gidecek olursak bende götüreceğim.
Aybüke bende hiç karşılaşmadım bu durumla.Ama tek böbrekle yaşamını sürdüren insanlar olduğunu biliyorum.Arkadaşın çok fazla sorun yapmasın.Bence ilk önce tekrar bir detaylı ult. a girsin, arkasından da eğer gerçekten tek böbrek varsa, o böbreğin iyi çalışıp çalışımadığı araştırılsın.Önemli olan o.Eğer çalışıyorsa bir sorun olmaz.Eğer sorun varsa, şimdiden onunla ilgili araştırmalar yapılır.Geçmiş olsun inşallah birşey çıkmaz.

slmlar eve döndüm kızlar ölüyorum yorgunluktan c.tesi akşamı geldim dün defnenin odasını temziledim bugünde yatak odasını ama bittim offf bide bayağğğ detaylı yapıyorum verilcekler atılcak ıvır zıvırlar :)) geberdim resmen :) dün akşam 9da koltukta sızmışım o kadar yoruldum daha iş çoook hele mutfakta dolaplar yıkancak örtüler değişcek ayyy neyse düşünmek istemiyorum sırasıyla yapıyorum nasılsa

bu arada hereksler iyidir umarım

slm kızlar ben naza yazdan beri nerdeyse hep 24!!numara alıorum hatta babet almıştım 24 o sıktı çok kemikli geniş ayakları babasına çekmiş kız gibi diil zaten çok iri bişey olucak sanırım hiiiç doğduğu zamanlarla alakası yok kalçalı kalın bacaklı bi kız eli de bi ağır sormayın:)))

gülsü çok üzüldüm ya orda yanlmıştır dr lar diye ummuştum ama Allahtan ümit kesilmez tüm dualarımız seninle güçlü ol ki oğlun yanında sevgini ilgini hep hissetsin sevgisiz en sağlıklı çocuk bile yarım çünkü

slm kıslar. bana acil sgk dan bi tanıdık lazım. varmı yakını olan. bana bi msj atsın noluuuurrrrr..

günaydın nasılsınız bugün defne dün 10.30da uyuyunca sabahta 9da kalktı eşim giderken uyandım ama kalkamadım yorgunluktan defnede uyuyunca uyumuşum ama iyi geldi fakat başım ağrıyo kalktığıman beri elimi bişeye sürmedim bugün nereyi yapsam karar veremedim

günaydınlar,
kolay gelsin nazo, zor iş:))))) Yavaş yavaş yaparsın, sıkma canını.Kendini de yorma fazla.

ay meral eşimde öle dio ama yapmadan olmuyo bide defneyle dün eltimin oğlan bendeydi diğerininde kızı neyse beraber oynadılar bende işimi yaptım oğlan bugünde bende daha dorusu bu hafta bende o oyalar bende yaparım bi kerede çok yorulcam ama napim sürüklenmesin zaten en çok iş mutfakta onu sona bırakıyorum dolap dolap yıkar yerleştiririm

slm kızlar ben naza yazdan beri nerdeyse hep 24!!numara alıorum hatta babet almıştım 24 o sıktı çok kemikli geniş ayakları babasına çekmiş kız gibi diil zaten çok iri bişey olucak sanırım hiiiç doğduğu zamanlarla alakası yok kalçalı kalın bacaklı bi kız eli de bi ağır sormayın:)))

naber güzelim nerelerdesin herkes kayıp ya ortaya çıkın arada...
naz nasıl hala cadılıga devam heralde kreş nasıl ...
bizim kızlar bir araya gelse savaş çıkacak demekki :))

ezgiden cadıdı yok krestede herkesi yolup atıyor.. ama yemek işini çözdük ne verseler yiyor kreşte evde hala nazlanıyor ... babası kızdımı yiyor... evde birinden korksun en azından dedik babayı seçtik... yoksa tepemizde geziyor artık çok şımarttık önüne gecemiyoruz ...

slmlar eve döndüm kızlar ölüyorum yorgunluktan c.tesi akşamı geldim dün defnenin odasını temziledim bugünde yatak odasını ama bittim offf bide bayağğğ detaylı yapıyorum verilcekler atılcak ıvır zıvırlar :)) geberdim resmen :) dün akşam 9da koltukta sızmışım o kadar yoruldum daha iş çoook hele mutfakta dolaplar yıkancak örtüler değişcek ayyy neyse düşünmek istemiyorum sırasıyla yapıyorum nasılsa

bu arada hereksler iyidir umarım

o kadar tatil yaptın olsun o kadar :))) yokmu temizliğe gelen kadının güzelim o yapsaydı ...

herkes öle dio marsg sefasını sürdün şimdide cefasını çek :)))
yok tatlım yaaa nerde şimdiye kadar hiç kadın almadım hele şimdi çalışmadığım içinde ekstra masraf yapmıyım diorum üstelik kadın anca büyük temizlik yapıyo ben böle oda oda yapıyorum ve daha detay yapıyorum kadın anca camdı fayanstı halıydı halıları zaten yıkamaya verdim detayıda ben yaptıktan sonra e ne kaldı bii fayans bi cam için kadın almim napalım başa gelen çekilir Allah kuvvet versin yaparım evelallah biraz yorucu oluyo ama yapcak bişey yok

X