2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhabalar....

Arkadaşlar acilen güzel kız isimleri tavsiyelerinizi bekliyorum...bugün yarın doğurucam hala kızımın bi ismi yok

ne zaman doğum...

ben yağmur, deniz ,nehir isimlerini seviyorum :))

kızımın kreş arkdaşlarını yazıyım birde sana

MEHİR,(Mehir; İslam Hukuku'nda erkeğin evlenirken kadına verdiği veya vermeyi taahhüt ettiği para veya maldır.)

HAFSA (peygamberimizin eşlerinden yani mü’minlerin annelerinden (ümmehâtü’l-mü’minîn) olmuş bir sahabidir. Anlamı hoş olmayan isimleri değiştirdiği bilinen Peygamberimizin, bu eşinin ismini değiştirmemiş olması bunu onayladığı anlamına gelir.)

, ELVİN[/B], bunlar değişik diye yazdım...

Son düzenleme:
selamlar herkese
sennur hayırlı doğumlar caım benimde en eğendiğim ,isim ılgın kızım olsaydı ılgn koyacaktım

şennurcum İnşallah hayırlısıyla kızını kucağına alırsın. Ben Nazenin, Bengü, Beyza isimlerini çok beğeniyorum

slmlar hanımlar
isilik için dr. bize BABEnin saç,vücut şampuanını ve nemlendiricisini verdi çok ii geldi saç için olan saçın uzamasını engelliyomuş zaten ilaç gibi kokuyo isilik geçince normal şampuana dönmen gerekiyo

kızlar bu ara çok soru soruyorum ama size sormıycamda kime sorcam dimi ya ben kız bu ara klasik kahvalı tabağından sıkıldı kahvaltı olarak değişik ne verebilirim
bide eylülde doktora sorcam ama size danışim dedim benimki hala gece aptamil içiyo acaba dişlerine zararı olurmu hani şu biberon çürüğünden gerçi çürümelere karşı ilaç alıyo ama

Selamlar ,
Sevdacım kızkardeşimde hamile, oda 2011 ocak annesi olacak hayırlısı ile.Bebişin ismine su olarak karar verdi ama yanına bir isim daha istiyordu.O da tanemi düşünmüş olabilir mi diye:)))Tanem Su olabilir demişti bana bende su tanem derler demiştim:))))Tanem deyince o geldi aklıma..
Nazo bende düşünüyorum bu babenin şampuanını.Ama bir sürü çeşidi vardı hangisi olacak diye karar veremedim.İyi ki söylemişsin.

Kahvaltı olarak bende çok sorun yaşıyorum, zeytin yemiyor, peyniri fazla sevmiyor.Yediği sadece yumurta.Onu da farklı çeşitlerde vermeye çalışıyorum.Bazı sabahlar yumurta haşlıyorum, bazen domates ve peynir rendeleyip, tereyağında pişiriyorum, içine yumurta kırıyorum.Bu sabah domates koymadım, sadece peynir rendeledim, yumurtalı, yarısını yedi.Ama omlet tarzında falan yaparsam kesinlikle yemiyor.Sabah kahvaltısı benim içinde sorun, her sabah ne vereceğimi şaşırıyorum.
Gece yatarkende normal süt içiyor bir biberon.

bizimki çok güzel yiyodu kahvaltısını peynir zeytin yumurta domates salatalık reçel yani bildiğin kahvaltı tabağı yerdi ama sıkıldı reddeiyo artık bende çeşitli omelteler yapıyorum ama onlarda pek sarmadı

EZGİ nin kahvaltısı bol peynirli sigara bögreği, salatalık bir biberon aptamil...

bazen bir iki kaşık bal sokuyorum yada pekmez ...

yumurta domates zeytin daha agzına sürmedi... kreşte yiyormuş ........

ezgide gece aptamil içiyor..

kız kardeşinede hayırlı doğumlar güzelim... sağlıkla alsın bebeğini kucağına inşallah. su tanem he :)) değişik olacak ismi bebişin....

yalnız iki gündür bi düşüş var yeme konusunda nedendir anlamadım

bu arada benimde abimin hanımı hamile onlarda kız olursa tanem düşünüyolarmış
bi akrabamızında yeni oldu sedensu

Allah hayırlı doğumlar versin water

diş sıkıntımız kalmadı 16 dişi var ama heralde sıcaklar yada farklı tatlarmı arıyo nedir benim kız biraz hoş zeytinyağlı enginar zeytinyağlı taze fasulye,sivribiber,mısır,salatalık düşkünü

bizimkide ortalık dağatıyo annemde bana bağarıyo topla şu evi die oruçlu ya pek gergin oluyo yaaaaa çocuk düşüyo bana kızıyo çocuk dağatıyo yine bana kızıyo

merhabalar kızlar umarım herkes iyidir bende 6 aydan 6 aya anca yazıyorumm :) ara sıra okuyorum ama paylaşılanları açıkcası pek vaktim olmuyor işler yoğun evdede sağolsun kız fırsat vermiyo ben bişi sorucam size benim kuzucuk yaklaşık 2 -3 aydır düzenli tuvalet alışkanlığı kazandı çok şükür ama pişiklerimiz hiç geçmiyo pişik gibide değil sankii isilik gibide değil kasıkları bide poposunun hemen üstünde kırmızı kırımızı sivilcemsi bişeyler var kaşıyoo yara gibi oluyoo biz pişikten çok çektikk çok fazla farklı ilaçlar kullandık doktor tenii çok hassas diyorr her tuvaletten sonra büyük küçük farkmetmez yıkıyorum güzelce kurluyorum koruyucu kremler sürüyorum ama yine oluyoo sizin kullandığınız farklı bi krem veya ilaç varmıı paylaşırsanız sevinirim.

kızlar sizinle bişi paylaşıcam düşün düşün psikolojim bozuldu artıkk. dila şuanda 19 aylık yaklaşık 11 aylıktı eşimin belinde bi sorun oluştu doktora gittik biz benim içimden bi his dilayıda göster diye süreklii rahatsız etti beni. (bu arada herhangi bi sorun olduğu veya gördüğüm için değill tutunup yürüyo herhangi bi belirti falan göstermiyodu)bu arada normal bebeklik döneminde her türlü kalça ultrasonu filmi vs.leri bakıldı herşey normal olması gerekn aralıklardan bile daha iyi demişti doktor. 2 ayrı doktora gittim hatta .neyse bebeklik döneminde bakıldı kalçalarına ama tekrar bakılması gerekirmi diye sordum doktora
o da tabii asıll şimdi önemli hemen bi röntgen alalım dedi neyse aldık doktor baktı suratı değişti çok büyük bi problemle karşı karşıyayız dedii benim tepemden kaynar sular döküldüü o an ne hissettiğimi anlatamam çıkık mı var dedimm daha kötü dedi kalçaları gelişmemiş her an çıkabilir ayrılabilir vs gibi inanılmaz komple teorilerinde bulundu . ee dedik napmamız lazım hemen dedi demir takıcaz . ee bu ufacık bebek değil son derece hareketlendi yürüyo sıyırtıyo kenarlarda nasıll baş edebilirim falan filan neyse çıktık ordann takdırmadık demir hemen ben başladım doktor araştırmasına aydında çokk ii referanslar aldığım bi prof bulduk gittik hemen böle böle napmamız lazım bize demir takılcak 1 yıldan fazla kalcak dediler dedikk doktor güüldüü şöle bii demir dedii kalça çıkığında takılırr ve ben bunca yıllık doktorluğumu bırakırım eğer bu doktorun sizin için saydığı komple teorilerinin biri olursa dedii en kötü ihtimal tedavi edilmezse normal bi kalçaya sahip birine göre 10 yıl önce kireçlenme yapar dedi ama tabii takip edilmesi gerekiyo dedi neyse 2 defa daha gittik doktora çok az kalça topuzları belirmeye başlamış ama çok yetersiz doktor ne gibi tedavi uygulayacağını sölemiyo bize 2 yaşında tekrar görelim gelişimine bakalım ona göre karar veririz diyoo ama bu bilinmezlikte beni için için yiyip bitiriyo ya diyorum baktırmasaydım tekrar çünkü etrafımdaki kimse bebeklik kontrollerinin dışında baktırmadı kızım gayet normal yürüyo koşuyo bi anormallik yokk iimi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum benim kafamda hala ilk doktorun sölediği komple teorileri dolaşıyo ayy nasıl bişi anlatamam

berincim geçmiş olsun ama bence vesvese yapma yani zaten şunun şurası 2 yaşına ne kaldı o zaman tekrar bakıtırsın ama bi problem olsa belirti olurdu bence

bizim oğlandada oluyor bazen sıcaktan terlediğinde kaşırsa oluyor fenistil sürüyorum ben ama ondanmı kendi kendinemi geçiyor bilemiyorum

merhabaaaaaa....
ayyy ne mutlu oldum nil uyuo ve ben netin başındayımopuyorumnanaktanzemuszemus
herkes iidir işallah,anneler ve bebeklerrrrkaydirigubbakcemile3
biz iiyis nil hala yaramaz ve iştahsız,uyumadan önce bi patak bile yedilaelaelaelaelaeaynıyız yani...
şimdilik çoook öpüorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…