2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

5 gun kusadasina gittik varmiydi oralara yakin olan :)) harukaydi Deniz ezgide bayildi acele bir tatildi ama cok keyifli gecti

Iyi canim sen nasilsin yeni geldik 5 makine camasir yikadim bir yandan utu :)) tatil sonu faciyasi valla

deryacım saol canım koydum dolabın altına,ısıtıcım yok ama sıcak suda ısıtırım artık.
bi sorum daha olucak bu devam sütünü kulanan arkadaşlara yapılan mama kaç dakka içinde tüketilmeli acaba yani benim yaptığım mamada genellikle yarısından fazlası artıyo hani bi yarım saat bekleme olayıdamı yok acaba

deryacım ne güzel olmuş bizde cumartesi gidiyoruz bakalım nasık olacak Onatda hastalandı gider ayak sabahtan beri mız mız canımı yedi bi taraftan hazırlanmaya çalışoyorum bi yandan hasta çocukla uğraşıyorum

sevdacım ben hiç kullanmadım bilemiyorum canım

Benimkide mama ywmedi hic guzelim az hazirla bekleyince benim icin rahat etmiyor

Emelcim gecmis olsun sendemi kusadasina gidiyorsun havalarda isindi iyice dikkat et sapka unutma guzelim dondugumuz gun 42 dereceydi

ay deli edicek bu çocuk beni şurup içiricem diye kanser olucam hayatımda hiç bu kadar sabır göstermedim herhalde off

bin takla attık içsin diye en son sütlaç diye verdim kandı :)
şimdi uyuyor bende bi bakıyım dedim buraya günün yorgunluğunu atıyorum
sormuşsun biz didime gidiyoruz yarın akşam çıkıcaz yola bakalım

ayy site iice cozuttu valla insanı soğutuyolar valla iki günde bir bakımda gerekli gereksiz sayfa değişiklikleri yazdığımız yazıların sırra kadem basması bu ne yaa.

merhabal öncelikle herkese gerci kimseler de ugramamis ama
kizlar ya sitedemi sorun var yok sa bendemi anlamadim gitti yazdigim yazilarda yok olmus
allah allah neyse yeniden sil bastan yapamiyacam

huuuuuu nerdesiniz ıssız topik olmus burasu sayfayı en asagılardan topladım yerlere düşmüs bizim topik 2010-2011 ocak annelerine kalmıs meydan nerdesiniz yaaaaa
sedaaaaaaaaaaaaa arkadasım sen bari bırakma burayıemel tatilde duygunun neti yok filan falan
bu arada nostolji yasatmıssın bana ne güzeldi seda ara ara beklerim yine cocuklar nasıl ben 61 kiloyum4 kg fazlam var abur cuburu kestim aksamda 45 dk.yürücem tine süt yapan yiyeceklere devam edicem tabiii sedaaaaaaaaaaa sen kaç kg verdin

Oooo filizcim günaydın nasılsın hayatım_?
Kilo filanda yokmuş sende, zaten geçen hamileliğinde de almamıştın.Nasıl gidiyor bebişlerle birlikte yaşam_?

hersey cok güzel ben cok mutluyum ikinciler cok tatlı oluyo yaaaaaaaaa birincide anlamıyosun anneliği kaanım da iyi şükür ama uykusuzluk cok zormus sen nasılsın ege nasıl ayyyy fotolarda cok seker cıkmıs öp onu benim için annesi kilomuda insallah veririm 15 gün sonra arkadasın nikahı var pudra rengi bir elbise aldım içine zor giriyorum inş. giyebilirim ama sütümü azaltıcak bişiy yapmıyorum

sırnaşık şeyİkinciler çok daha rahat büyüyorlar zaten.Birincide yaptığın hataları düzeltiyorsun, fazzla üzerine gitmen gerekmediğini öğreniyorsun, sen ne yaparsan yap onlar yine bildiklerini okuyor bunu biliyorsun:lepi:

Kolay gelsin sana ikisiylede güzel güzel ilgileniyorsundur.Kilonu da verirsin zaten hayatım.4 kg çok fazla bişey değil.sütünü azaltmak istemiyorsan, çokta fazla takma kafaya:)))Biraz sıkı olsun vücuduna tam otursun elbise boşver:)))))

Bizde iyiyiz, ege 2 gecedir biraz huysuzdu, sıcaklar filan etkiliyor çocuğu.Bir de dişler.Bunun haricinde iyi.Yaramazlık devam.

Metin nasıl, hala kaanın gazını çıkartma çalışmalarına devam ediyor mu_?Kaan kaç günlük oldu_?

slm hanımlar meralcim nasılsın...

hekes kayıp benim kızda ateşliydi 2 gündür dişleri geliyor sanırım sürekli dişini tutuyıor gelip öptürüyor birşey yiyemiyor çorba içiyor yavrukuş sürekli...

kreş işini ne yaptın biz 5 gün gönderiyoruz artık çok keyif alıyor çünkü... gçen gün kamera verdik öğretmenine tüm günlerini ara ara kameraya çekmiş öyle tatlılar ki şuan 7 kişiler...

yemek yerken oyun oynarken parmak boyası yaparken çekmiş öğretmen süperler kahkahalarla izledik...

kış gelince hastalıklar çocalacak ezgide çok hasta olur o yüzden çok gidemeyecek bizce o yüzden 5 güne çıkardık...

ay ikinciler minik bir bebeiş uzak bir hayal :))))) 3 gündür yine mahvetti ezgi bizi gece uykusu yok mıy mıy sürekli ağlıyor ikinci gittikçe uzaklaşıyor bize :))))))

eşim büyüdükçe düzelir sanıyordum diyor yanılmışız :)))

bu ara tabakları devirme huyu var. mahsus yapıyor birde tabağı görsün geliyor ters çeviriyor. yada elinde birşey yerken sıkıp yere atıyor bana bakıyor... kızdım bagırdım eline vurdum iyi davrandım yok bu ara bunu huy edindi...

çok zormuş bu çocuk büyütme işi ya ... banamı zor geldi bilmiyorum

filizcim kiloda kalmamış valla 61 dediğin nedirki güzelim ...

hayatın nasıl yardımcın varmı tek başına ne yapıyorsun...

uyku mu dedin o da ne ben yaklaşık 20 aydır uyumuyorum güzelim ezgi bir gece falan sabaha kadar uyudu :)))

Merhaba deryacım, biz iyiyiz şükür.Sen nasılsın, ezgi nasıl_?
Tam yaramazlık dönemleri:))))
Bursa dönüşü izmirden kız kardeşimin 6 yaşındaki kızını da getirdik.O yüzden göndermedim kreşe, ikisi bir arada oynuyorlar şimdilik diye.Onlar gittikten sonra göndereceğim.

Ezgi niye sabaha kadar deliksiz uyumuyor acaba hayatım.Normal zamanlarda neden uyanıyor, sen ne yapıyorsun uyandığında_?
Ben memeyi kestikten sonra herhangi bir sorunu olmadığı sürece sabaha kadar uyuyor ege.Evvelki gece sıcaktan uyumuyor sanmıştım, ya da dişlerden filan.Ama dün bir baktım çocuğumun her yerini bir şey ısırmış.Üstünde tülde var ama sanırım içine girmiş, sürekli mızırdanıp durmuştu.Bu gece daha rahattı.
Egede biz neyi yapma diyorsak ona özellikle koşuyor.Ama kendini korumayı çok iyi biliyor.Yerleri silerken, sakın gelme yerler ıslak düşersin diyorum, bir kaç kere ayağı kayıp düşmüştü.Koltuğun üzerinden inmiyor, ya da ciyak ciyak bağırıyor alın beni kucağınıza diye.Yerlere suyu dökerse bak düşersin diyorum, hemen elimi tutuyor.
Bugün ben banyoya girdim, babası yatıyordu.Banyoya geldi, düşersin dedim, babasının yanına gitmiş ayakkabı tarzında kışlık patiklerini götürmüş, giydir diye.Bir baktım banyoya geliyor.Düşersin dedim oralı değil.Ayaklarına bir baktım beyefendi güvenle ayaklarını göstererek geliyor:)))))))
Çok zekiler, ama bir o kadar da inat ve yaramazlar:))))

çok zekiler hergün şaşırtıyor bizi bakıyorum sadece 1,5 yaşında kocaman oldu sanki o hareketler tavırlar tirip atmalar birde sinirlenmesi yokmu gülermisin aglarmısın...

ezgi uyumuyor güzelim çözemedik biz yanımzda uyumak istiyor bu ara diş problemi var iyice azıttı... alıştık artık uyursa şaşırıyoruz biz...

bir ara gece sadece bir kez uyanmaya başlamıştı ne güzel... bazen 6 gibi uyanıyordu yanımıza alıyorduk 8,5 a kadar uyuyordu...

ama bu ara zıvanadan çıktı bakalım gececek...

kardeşim bugun araştırmış bu çocuğa nasıl davranabiliriz diye.... abla yazık sana diyor :))))))

2 yaş sendromu diye birşey varmış çıldırıyorlarmış hep sabırlı olmak lazımmış diyor :))))

ah ah sabır küpü olduk ama nafile...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…