2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ancak fırsat bulabildim Egehan ve Onatın resimlerini buraya atabilmek için.

Tabii biz emelle çekinemedik, sağolsunlar eşler koyu bir sohbetteydi o arada.

slm kızlar önemli deil kızlar sıkıntıda geçmişi bakim dedim sonrada aklıma buu geldi sizde hatırlamış oldunuz o güzel günleri.

egede onatta harika çıkmışlar çok şekerler maşallah sizinde bikareniz olsaydı çok daha güzel olucaktı ama neyse artık

meral ne güzel çıkmışlar çok şekerler ama durdukları gibide değiller bırak bir kare resmi bir çift lafı zor ettik :))))

Neyse çocukları çektik hiç olmazsa:)))))Aslında eşleri çekecektik koyu sohbetlerine dalmışken:))))

çok şükür yaa ciddiye alındığımıza sevindim...tabi eskiye dönme sebebi kk üyelerinin şikayetiyse eğer.

Merhabaar, dün girmeye çalıştım ama girememiştim:))))Bende kimse giremedi o yüzden yazı yok diye düşünmüştüm ama sizin yazılar kaybolmuş demek:))))

kızlar dondurduğmuz anne sütünü naasıl çözüp ısıtıp içircez kaana bilen yazsa ya

kizlar herkeslere merhabalar baya dir bende giremiyordum kk ama azda olsun gecmisi okudum herkesler iyi sükür

sevda aaaaaaaaa filizzzzzzzzzzzzz
allah bagislasin yavrularinizi cok cok tatlilar teyzelerininden onlara kocaman bi

kizlar bizde iyiz sükür firsat bulup girmek istiyorum ama nerde
kosusturmayla geciyor günüm
bu sende türkiyeye gelemedik burda vakit gecirmeye calisiyorum iste
ama inanin türkiye burnumda tütüyor kizlar nasip olursa seneye artik
neyse fazla diramatik olmayayim yoksa benim selaleler akmaya basliyor
en iyisi konuyu degistirmek

kizlar benim oglanin göbegi kesin disariya atilmis eve sokamiyorum tabi ben de onunla kapi bekliyorum
bizim burdakilerin köpekleriyle baya bi hasir nesir benim oglan resmen güles tutuyor köpeklerle
zavalilar artik bizimkisini görünce kaciyor bizimkisi kovaliyor ne yapsin hayvanlar gözleri korktu zavalilarin
hazir ps acik buldum yazayim dedim ama su an bile almis eline aykkabilarini hadi hadi diye ayakabilarini gösteriyor girmeye calisirim umarim tabi
hepinizi öptüm yavrucaklarinizla allaha emanet olun

kızlar dondurduğmuz anne sütünü naasıl çözüp ısıtıp içircez kaana bilen yazsa ya

sevda benim bildigim dondurulmus süttü buzluktan cikarinca direk buzdolabinin icine koy
kendiliginden cözülüyor
ama genede bir kac arkadasa sor yanlis bilgilendirmek istemem seni
mis kokuluyuda öp benim icin

kizlar herkeslere merhabalar baya dir bende giremiyordum kk ama azda olsun gecmisi okudum herkesler iyi sükür

sevda aaaaaaaaa filizzzzzzzzzzzzz
allah bagislasin yavrularinizi cok cok tatlilar teyzelerininden onlara kocaman bi

tşk ederis canım amininşallah
sende özletme kendini arada ses ver zaten kimseler kalmadı giden giidenee topu topu 10 kişi falan kaldı galiba burda buda üzücü

buzdolabinda cozdur canim sicak suyun icine oturt isit yada biberon isiticisinda Ezgi cok isti hicbirsey olmuyor meraklanma

Fotofraflar superdi filizcim allah bagislasin yavrularini cok tatli gozukuyorlr insanin cani cekiyor valla :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…