2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar bebislerinize bayildim allah saglikli sihhatli buyumeyi nasip etsin tam zamaninda yapmissiniz gercekden tebrik ederim sizleriiiiiiiia.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

canim gecmis olsun devrim pasama allaha sukur ki gecici bir problemmis allahin iziniyle cabucak yasitlarina ulasacak senin gibi bir annesi ve suleyman gibi babasi oldukdan sonra.
herseyyin udtesinden gelir devrim pasam kendine iyi bak kisa surede bulusalim.

filiz maşallah bebişlerine ya çok tattılar ve eminimki ikisi bir arada çok eğlencelidir..metin kardeşine şimdiden bakmaya başlamış gazını çıkarmalar falan:))) ama o panik hali çok komik metininkaydirigubbakcemile3

eymende akşam üzeri karpuz yedi kocaman dilim onu zorla nefes nefese yedi karnı davul gibi oldu...1 saat sonra 200 cc süt içti 2 saat geçmeden benim oğlan bir kustu ama nasıl...tabi dedim mide küçük o kadar yemeye alışkın olmayınca kusarsın böylelmaz: bugünlerde tam karpuz hastası başka birşey yemiyor

bu arada benim oğlanında kızdan kalır yanı yok ben ne yapsam o da aynısını istiyor...geçenlerde saçını maşayla düzleştirdim bende korkar ısısından diye düşündüm ama uslu uslu durdu maşallah...bi tane resmi bile var onuda ekliyim yarın..parfüm görsün hemen istiyor bende babasının parfümünü kullandırıyorum en azından erkek parfümüyle gezsin kızlara hoş koksun:))

Merhaba kızlar,nasılsınız bende bu akşam üzeri geldim evim evim güzel evim diyorum valla

Sevdacım, maşallah çok tatlılar ikiside çok güzel çıkmışlar özenmedim desem yalan olur valla :))
Gülsücüm tüm testlerin temiz çıkmasına çok sevindim terapilerle çok çabuk düzelir inşallah
Derya bizimkide pek yemiyor canım, sabah bir yumurtayı ancak yiyor gün içerisinde hep ayakta abur cubur yiyor bende sıcaklardan diyorum birde aslında büyümeye başladıkları içinaz yiyorlar bir yerde okumuştum artık oyun çocuğudur yemek ihtiyacı azalmıştır diye yazıyordu

Başakcım çok sevindim bu kararına çok merak etmiştim seni hatta yarın aramayı düşünmüştüm senin aldıramıyacağını biliyordum kıyamazdın çünkü bir kere anneliği tadınca insan evlat sevgisini tadınca yapamaz diye düşünüyorum Allah hep sağlık versin onlara ayırmasın evlatlarımızı bizden şimdi merakla bekliyorum bakalım rüyam çıkıcakmı kızın olacak mı?

ayyyyyyyyyy fotoroman gibi oldukaydirigubbakcemile3
Fifooooooş çok tatlılar kız Allah bağışlasın güle güle büyüt yazdıklarında doğru aslında arayı açmamak gerek Sevdadan özenmiştim seni görüncede özendim valla :)

sen doğur bunlardan göndercem sana Diaper Cakes :)))

ANAAA ben bu pastaları görmemişim diyorum derya bana ne yollayacakmışki bizde isteriz diyorlar..ama derya yollamazsan olmaz artıkın söz ağızdan bir kez çıkar ona göre:)))

filiz harikasınız fotolar mühteşem..anlatsana bana biraz ben hala kereme haksızlık gibi görüyorum onun ,için üzülüyorum hani demişsin ya boşuna ağlamışım..metinden gizlimi emziriyorsun bende öyle düşünüyorum ama nasıl mümkün olacak bilemiyorum yoksa işi doğasınamı bırakmalı ,bir pedagog desteği almayı düşünüyorum son aylarda kerem için en doğrusu nasılsa onu yapmak istiyorum

sevda ben söylemeyi unuttumsa bilemiyorum çok güzel çocukların gerçekten canım Allah bağışlasın size..

emel teşekkür ederim canıma.s.

tşk ederiim canım Aminn inşallahh
seninde keremini ve bebeğini Allah bağaşlasın canım Allah gönlüne göre versin inşallah herşey istediiğin gibi olur ama içini rahat tut sen keremine haksızlık falan etmiyosun bende senin gibi düüşünmüştüm hep kiii benim kızımm çok küçüktü biliyosunn altı aylıktı ben hamile kaldığımda doğurduğumda ise 15 aylık ama inan düşündüğün kadar zor olmuyo herşey okadar güzel yolunu bulucakki bırak keremi sen bile anlamıycaksın ve onlara baktıkça mutluluğun katlanıcak.

selamlar herkese güzel hatfa sonları
ay bebeişler ne tatlılar yahu kağanla metin aynı şelilde kağanla duruş maşallah hepsine
başakçım sende hayırlısı ile kucağına alırsın canım
kıslar biz yarın tatile çıkıyoz kısmetse yaklaşık 1 ay yokum önce amasya ordan gönen ordan ayvalık yapıcaz işallah ramazanda dönücem kısmtese herkesi öpüyorum

İyi tatiller incicim, güzel güzel gez, tatil yap dinlen hayatım:)))Öpüyorum seni ve çağanı.

günaydın kızlar siteye girilmiyordu 2 gündür nasılsınız

İncicim iyi tatiller bol bol dinlenebilirsin inşallah

Günaydın,
Filiz, Sevda bebişleriniz süper görünüyorlar, Allah acılarını göstermesin.
İnci iyi tatiller, ne güzel uzunnnnnn bir tatil.
Hepinize güzel bir hafta diliyorum...

merhaba herkese

geçen gece benim oğlan sabaha kadar kustu sabah götürdük hastahaneye serum bağladılar hemen...tahlillerde birşey çıkmamış yine boğaz enfeksiyonu geçiriyormuş iğne verdiler..çocuğum artık iğne yemekten bıktı ben acı çekmesinden bıktımsenağlama

neyse bende uzun bir süre KK ya girmeyebilirim belkide bundan sonra hiç girmem...kendinize ve bebişlere iyibakın hoşçakalın

Son düzenleme:
geçmiş olsun faziletcim neden bir daha hiç girmem diyosun ne oldu özleriz biz seni

edermiyiz hiç

şimdide dört kişisinis ne olcak yine aynı aşkı yaşamaya zaman bulabiliyomusunus bakimmm :)))))

sizin bu dertler bittide bizde hala devam :)

merabalar arkadaşlar:)
yok mu doğuran daha hadi ama arayı açıosunuz??:))
herkes ii umarım,biz de iiyiz işte emzir,gazını çıkar,altını değiştir ,yıka,giydir,emzir...şeklinde gidioruss:))

bizde daha uzun yıllar devam etcez bu işe sanırımm:)

hikayen güzel bizde ne çok doğum hikayesi var meralcim yaa:))

beklee beklee

üstünden ne 7 günler geçtiii canımm

:))

nerelere kayboldun kıs sen baban nasıl oldu acaba merak ediyorum ne zamandır

bakalım şimdiki bebiş ne kadar doğcak senden ses soluk yok iisindir inşallahh

yavrum bizim duru senin metin kilo olarak 1,5 yaşında 10 kilo civarı olcaklar kasmaa

şikayetçiyim bile demezdik önceleri şimdi artık kızıdıkmı yazıyoruz valla kk ne :))) bunada şükür

slm arkadaslar kizlar ppazar dogurmam gerekiyordu ama oglum dogmadi hala hamisim arkadaslar bisey sorcam benim alt tarafta bi kasinti acima var ynaiyor gibi bazen zaman zaman agrilar oluyor sizce dogum yakinmiki ay dogurmak istiyorumyaaaa

doğar canım doğarda 18 aylık bile olur sabırr .)

kızlar yarın bebeğime kavuşuyorum inşallah,
bana da dua edin... iyi geceler...

etmeye devam ediyoruz canım şimdide ikinci meleğine

şimdide ikinci meleğin seninle ikinci heyecanı yaşıyosun ne mutlu sana

sendemii :))))

ve sende:)))),

dogum yapacak arkadaslara hayırlı dogumlar diliyorum....bende dogumdan bir gün önce cok tuhaftım oglumla son defa aynı vücudu paylasıyorduk degişik bir duygu işte....

ikinciyi bile doğurdun kıss:)))

ozamanda çok gülmüştüm buna şimdide güldüm vallaha:))

günaydın kızlar sanırım benim doğum sancılarım başladı 10dakikada bir acı çekiorum sonra bişey yok

başladı canım başladı yarına doğurcan bende senle aynı gün doğuruyom ama hala sitede geziyom maşallah :)))

ben alishanın kardeşym ablam bu gece yada yrn sabah doğum yapck haber werm..

demiştim benn:)

sen öle san bugün doğurcan sende hattaa seneye nisandada doğurcan bi tanee

sedakt allah iyiligini versin.bende yazini okudum okudum ay dedim herkes 2.leri doguruyor benim haberim nasil olmamis dedim.neyse baya inceledim osnra bi baktim benim yazim:dance:resmen icim tuhaf olduya.ne güzel heycanlardi dimi kizlar.ay daha dün gibi ama harbi 18ay olduyaaaaalkisalkisalkisalkisalkisalkis.
kizlar biz iyiyiz bu aralar baya yogunum derimin terapisi ev isi yemek derken zaman geciyor.daha tatile 1bucuk ay var.allah izin verirse 21 agostosta türkiyeye mersine gitcem.ailem orda cok özledim.1ay kalcam dinlencem bi güzel.aklinialirimsmile.kizlar hadi görüsük yine kendinize iyi bakin.helede bebislere cok iyi bakin:sm_cool:öperim herkesiopuyorumnanaktan

iyi günler kızlar
sevdacım ne güzel nostalji yapmışsın öle, çok tatlı olmuş.ne heyecanlardı ama.
talyayı merak etmişsin,babası rahmetlik oldu.epey zaman oldu sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…