2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba aylincim madem izinlisin bizi ihmal etme gir arada siteye herkesin tecrubeleri onemli hala cok sey ogreniyorum burdan
Bugun kreste vukatimiz yok dun yoldugu kizla elele geziyordu beni gordu kendi kafadina vurup sacini cekmeye basladi ogretmenise sasirdi butun gun sakinmis bana yaptigina eminim artik ise gitmiycem birkac gun bakalim napicak velet

selam kızlar benı hatırlarmısınız bılmem
eyüp asaf adında bır oğlum vardı şimdi de ikincisine hamıleyım
sizlerle çok fazla sey paylaşamadım ama yazdıklarınızdan hep yararlamıyorum

hımm canım nick'ten hatırladım seni... hamileymişsin hayırlı olsun kaç aylık hamilesin....

merhaba herkese nasılsınız

benim oğlandan ancak bakabiiorum bu ara iyice garipleşti..

kardeşimin askerliği tunceli ye çıkmış..çok canım sıkkın duyduğumdan bu yana ağlıyorum herkesin çocuğu kıymetli hepsi ana evladı ama insan yinede öyle demiyor..allaha dua etmekten başka bir çaremiz yok artık..:gitme:

hımm canım nick'ten hatırladım seni... hamileymişsin hayırlı olsun kaç aylık hamilesin....
dört buçuk aylık canım senın oğlun nasıl ıyısınızdır ınşallah

rabbım hayırlısıyla gıdıp gelmeyı nasıo etsın canım

günaydın arkadaşlar güzel sağlıklı bir hafta olur inşallah
balımcım kardeşin kazasız belasız gider gelir inşallah canım sıkma canını sen Allah güzel kaderler yazsın inşallah

günaydınnnn kızlar nerdesiniz çıkın saklandığınız yerden hep gez gez olmaz ki yani ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…