2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

emziğini agzından cıkardı kaan ın ...metin panik oldu kardeşi aglayınca
karnına nasıl vuruyo bakar mısınız aklı sıra gazını cıkarıyo kardeşinin....
baba ogul ameliyathane kapısında volta bile attılar metin kapıyı cok kere yumrukladı anniiii kakaaaaa diye :))
ilk karşılasma ilk emzirme ayyy yüzüm çok şiş ama mis gibi bebek kokuyo kaan....
kızlar cocuklarınızı kardessiz bırakmayın harika bir duygu onları yanyana görmek bırakın korunmayı dogdu etti diyene kadar zaten bir yıl geceraraları 2,5 yas olur tam ideal eger iki çocuk düşünüyorsanız yas farkı az olsun meti,n de nasıl yoruluyorsam bunda da aynı inanın ilk cocuk zor ikinci zaten kurulu bir düzene geliyo ama ilkinde hayatınız degişiyo madem degisti bu kadar ertelemeyin derim

http://img202.imageshack.us/img202/9030/dscf1786x.jpg

al canım sana görüntülü model işte bu bıdıklar benim ben hayatımdan çok memnunum ,iiki doğurmuşum peş peşe diyorum.ikinciside şansıma Maşallahhh uslu o nedenle zorlanmadım çok şükürr.

kizlar bebislerinize bayildim allah saglikli sihhatli buyumeyi nasip etsin tam zamaninda yapmissiniz gercekden tebrik ederim sizleriiiiiiiia.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

slm kizlar,arkdaslar sonuclara göre dewrim yasitlarindan 6ay gerideden takip ediyor.doktorun tahminine göre beynin motor bölümüne yakin biyer anne karninda oksijensiz kalmis.nokto kadar bisey görmüsler.doktor devrimi cok begendi bu sefer terapiler ise yariyor dedi.devrime 2.bi terapi vercekler.simdi gittigimiz fizik terapisi 2.si cocularin motor ögrenim gelsimini hizlandiracak oyun terapisi.doktor diyorki gördügümüze göre artik kendi baisna oturuyor tepki weriyor oyun oynuyor.bunlarin hepsini 6ayicinde terapi sayesinde gelistirdi.cok kisa bi zamanda diger cocuklara yetisebilir diyor.evet bi aile olarak üzüldük ama RABBIM dermansiz dert vermesin.biz okadar zorlu sürecten gecttiki bu sonuc bize okdar korkutucu gelemedi.yinede sükrediyorum.insallah cabalarimizla yasitlarina yetisecek.bende esimde buna inanniyoruz.kizlar rabbim tüm meleklerimizi korusun diyorum.iyi geceler.

canim gecmis olsun devrim pasama allaha sukur ki gecici bir problemmis allahin iziniyle cabucak yasitlarina ulasacak senin gibi bir annesi ve suleyman gibi babasi oldukdan sonra.
herseyyin udtesinden gelir devrim pasam kendine iyi bak kisa surede bulusalim.

filiz maşallah bebişlerine ya çok tattılar ve eminimki ikisi bir arada çok eğlencelidir..metin kardeşine şimdiden bakmaya başlamış gazını çıkarmalar falan:))) ama o panik hali çok komik metininkaydirigubbakcemile3

eymende akşam üzeri karpuz yedi kocaman dilim onu zorla nefes nefese yedi karnı davul gibi oldu...1 saat sonra 200 cc süt içti 2 saat geçmeden benim oğlan bir kustu ama nasıl...tabi dedim mide küçük o kadar yemeye alışkın olmayınca kusarsın böyle:eek:lmaz: bugünlerde tam karpuz hastası başka birşey yemiyor

bu arada benim oğlanında kızdan kalır yanı yok ben ne yapsam o da aynısını istiyor...geçenlerde saçını maşayla düzleştirdim bende korkar ısısından diye düşündüm ama uslu uslu durdu maşallah...bi tane resmi bile var onuda ekliyim yarın..parfüm görsün hemen istiyor bende babasının parfümünü kullandırıyorum en azından erkek parfümüyle gezsin kızlara hoş koksun:))

Merhaba kızlar,nasılsınız bende bu akşam üzeri geldim evim evim güzel evim diyorum valla

Sevdacım, maşallah çok tatlılar ikiside çok güzel çıkmışlar özenmedim desem yalan olur valla :))
Gülsücüm tüm testlerin temiz çıkmasına çok sevindim terapilerle çok çabuk düzelir inşallah
Derya bizimkide pek yemiyor canım, sabah bir yumurtayı ancak yiyor gün içerisinde hep ayakta abur cubur yiyor bende sıcaklardan diyorum birde aslında büyümeye başladıkları içinaz yiyorlar bir yerde okumuştum artık oyun çocuğudur yemek ihtiyacı azalmıştır diye yazıyordu

haklısın derya artık olumlu düşünmek ,güzel yanlarını görmek ve içimi ferak tutmam lazım Rabbim bize bunu layık görmüş böyle güzel bir hediye göndermiş yaptığım aslında yanlş biliyorum ama....işte.. söyleyecek bişey kalmıyor aslında bu noktadan sonra o kalp orda atmaya başladı bana annesine tutundu ben istemiyorum hazır değilim diye anneyi tutan elleri kesip atmak ...ooff çok şükür böyle olmadı sonumuz..inşallah güzel olacak ..kardeş abi büyüyecekler ..ben onlara bakıp gözlerim dolacak çok mutlu olacağız..inşallahhhh..

Başakcım çok sevindim bu kararına çok merak etmiştim seni hatta yarın aramayı düşünmüştüm senin aldıramıyacağını biliyordum kıyamazdın çünkü bir kere anneliği tadınca insan evlat sevgisini tadınca yapamaz diye düşünüyorum Allah hep sağlık versin onlara ayırmasın evlatlarımızı bizden şimdi merakla bekliyorum bakalım rüyam çıkıcakmı kızın olacak mı?

ayyyyyyyyyy fotoroman gibi oldukaydirigubbakcemile3
Fifooooooş çok tatlılar kız Allah bağışlasın güle güle büyüt yazdıklarında doğru aslında arayı açmamak gerek Sevdadan özenmiştim seni görüncede özendim valla :)

sen doğur bunlardan göndercem sana Diaper Cakes :)))

ANAAA ben bu pastaları görmemişim diyorum derya bana ne yollayacakmışki bizde isteriz diyorlar..ama derya yollamazsan olmaz artıkın söz ağızdan bir kez çıkar ona göre:)))

filiz harikasınız fotolar mühteşem..anlatsana bana biraz ben hala kereme haksızlık gibi görüyorum onun ,için üzülüyorum hani demişsin ya boşuna ağlamışım..metinden gizlimi emziriyorsun bende öyle düşünüyorum ama nasıl mümkün olacak bilemiyorum yoksa işi doğasınamı bırakmalı ,bir pedagog desteği almayı düşünüyorum son aylarda kerem için en doğrusu nasılsa onu yapmak istiyorum

sevda ben söylemeyi unuttumsa bilemiyorum çok güzel çocukların gerçekten canım Allah bağışlasın size..

emel teşekkür ederim canıma.s.

tşk ederiim canım Aminn inşallahh
seninde keremini ve bebeğini Allah bağaşlasın canım Allah gönlüne göre versin inşallah herşey istediiğin gibi olur ama içini rahat tut sen keremine haksızlık falan etmiyosun bende senin gibi düüşünmüştüm hep kiii benim kızımm çok küçüktü biliyosunn altı aylıktı ben hamile kaldığımda doğurduğumda ise 15 aylık ama inan düşündüğün kadar zor olmuyo herşey okadar güzel yolunu bulucakki bırak keremi sen bile anlamıycaksın ve onlara baktıkça mutluluğun katlanıcak.

selamlar herkese güzel hatfa sonları
ay bebeişler ne tatlılar yahu kağanla metin aynı şelilde kağanla duruş maşallah hepsine
başakçım sende hayırlısı ile kucağına alırsın canım
kıslar biz yarın tatile çıkıyoz kısmetse yaklaşık 1 ay yokum önce amasya ordan gönen ordan ayvalık yapıcaz işallah ramazanda dönücem kısmtese herkesi öpüyorum

günaydın kızlar siteye girilmiyordu 2 gündür nasılsınız

İncicim iyi tatiller bol bol dinlenebilirsin inşallah

Günaydın,
Filiz, Sevda bebişleriniz süper görünüyorlar, Allah acılarını göstermesin.
İnci iyi tatiller, ne güzel uzunnnnnn bir tatil.
Hepinize güzel bir hafta diliyorum...

merhaba herkese

geçen gece benim oğlan sabaha kadar kustu sabah götürdük hastahaneye serum bağladılar hemen...tahlillerde birşey çıkmamış yine boğaz enfeksiyonu geçiriyormuş iğne verdiler..çocuğum artık iğne yemekten bıktı ben acı çekmesinden bıktımsenağlama

neyse bende uzun bir süre KK ya girmeyebilirim belkide bundan sonra hiç girmem...kendinize ve bebişlere iyibakın hoşçakalın

Son düzenleme:
iyi AKŞAMLAR kızlarrr
bende çarşamba günü sezeryanla bebeğime kavuşacağım inşallah
dualarınızı benim için de eksik etmeyin
lajoconde haber ver demiştin ya işte bizim durum böle kongre öncesi olacak

edermiyiz hiç

günaydın ocak anneleri nasılsınız bakim ...bende cok sık giremiyorum ama aklım hep sizde dogurmayan arkadaslarda dogursunlar da eskisi gibi toplanalım artık özledim hepinizi...dün oglusumun göbegi düştü ilk banyosunu yaptırdık kameraya cektik cok tatlıydı onu seyretmeye doyamıyorum ama daha doya doya öpüp koklayamadım canını acıtırım diye harika bir duyguymus bu yaaaa...babamızda bu kıs evde üç kişi müthüş bir ask yasıyoruz hep yatagının basındayız....etrafı inceliyo oglusum bizde eşimle selam dünyalı biz senin annen ve babanız diyoruz :))içinde diyodur bizim oglan bu deliler de kim diye:))

şimdide dört kişisinis ne olcak yine aynı aşkı yaşamaya zaman bulabiliyomusunus bakimmm :)))))

selam kızlar bende pek giremiyorum oğlanla uğraşmaktan emzir gaz çıkart altını temizle giydir uyut hadi sil baştan tekrar tekrar derken hiç vakit kalmıyor valla

doğum yapacak arkadaşlar doğum haberlerinizi bekliyoruz hayırlısı ile

ramitep canım bence doktoruna bir danış hayatım belki de gelen suyundur

balımı bende merak ediyorum o gün bugündür yok teli falanda yok ki arayalım olan arkadaşlar varsa bir arasınlar

sizin bu dertler bittide bizde hala devam :)

merabalar arkadaşlar:)
yok mu doğuran daha hadi ama arayı açıosunuz??:))
herkes ii umarım,biz de iiyiz işte emzir,gazını çıkar,altını değiştir ,yıka,giydir,emzir...şeklinde gidioruss:))

bizde daha uzun yıllar devam etcez bu işe sanırımm:)

Merhaba annişler, çok fazla fırsat bulamadığım için artık bende biraz arayı uzattım. Bizim paşayı doyurmak biraz zor olduğu için nerdeyse memeyle bütünleşik olarak yaşıyor, ha çıkmış ha çıkmamaış:)))))Hiç belli değil yani:)))Kan şekeri düşebileceği için dr, öyle demişti 15 dk da bir emzirmem gerekiyor.Fırsat buldukça bakıyorum, ama fazla yazamıyorum, iyi olduğumuzu bildireyim istedim. Aynı zmanda doğum hikayemi de http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-oykuleri/244764-hosgeldin-minik-egehanimiz.html bulabilirsiniz.>)))

hikayen güzel bizde ne çok doğum hikayesi var meralcim yaa:))

slm kızlar ben geldim gerçi kimse yok gibi günlerdir yokum nette sorun vardı yeni girebildim kızlar msjımı ilk okuyan bir haftadan kısa özet geçsin bana kimler doğurdu ve sağlık durumları hakkında çok merak ediyorum.bu arada bizim bebişimizde 3300gr olmuş dr herşeyin yolunda olduğunu ama bebişimin gelmeye niyetli görmediğini söledi eğer21 kadar kendi isteği ile gelmesse mecburen suni sancı olucağını daha fazla bekleyemiyceğini söledi bekliyoruz bizde bakalım haırlısını kızlar.

beklee beklee

canım bende de aynı durum var agrılarım oluyor bazen yarım saate bı kac kez hemen gıdıyorum doktora nts de usg ıyı cıkıyor sasıp kalıyorum yaf ben dogurmak ıstıyorum dayanamıcam bekle bekle daha 7 gun var
dedıgın gıbı hayırlısı olsun saglıkla gelsınler mutlu mesut evımıze donelım

üstünden ne 7 günler geçtiii canımm

hanımlar nasılsınız... bu melekler bizim tüm vaktimizi alıyor kimseden ses yok :))

ama öyle güzeller ki herşeye değer
biz çok iyiyiz kızımla göbeğimiz hala düşmedi birde pişik sorunu yaşıyoruz ama çok şükür kilomuz falan iyi topuk testi vs yapıldı sonuçlar çarşambaya işitme testi de yapıldı sorun yok...

benimde dikişlerim çok iyi...

yani bu melekle herşey gözüme güzel gözüküyor. hala doğum hikayemi yazamadım vakit bulup umarım bir ara yazıcam.
normal doğumdan korkmayın diye bir başlık atıcam :))

sevgiler hepinize

:))

evettttt kızım sonunda aramıza katıldı.çok tatlı harika bir kızım var,allah hepimize kolay doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah,benim yaşadığım mutluluğu sizde yaşayın.
kızım 07.01.2009 sabah 09:45 te 3.090 gr,sezaryanli olarak dünyaya geldi.ikimizinde sağlıklı yerinde çok şükür,benim doğal olarak biraz ağrılarım var 10 gün sürer dedi dr.um,çok yazamıyorum o yüzden.ilerleyen günlerde dağa sık görüşücez şimdilik hepinizi çokkkkkkk öpüyorum.

nerelere kayboldun kıs sen baban nasıl oldu acaba merak ediyorum ne zamandır

:çok üzgünüm: off kızlar ya çok strese girdim, bugün çatı muayenesi vardı, kemiklerimde falan bi sorun yok ama muayenede çok sıkıntı çektim, acayip canım yandı veee doktor dediki bu halinle zor normal yaparsın dedi, ben zaten evlendiğimden beri ilişki sırasında da hiç rahat değilim acı ve sıkıntı yaşıyorum sürekli, kasıyorum kendimi istem dışı, o yüzden bütün cesaretim gitti, çekeceğim sancıdan falan korkmuyorum ama kendimi kasar kilitlerim doğuramam diye korkuyorum.
İyice düşün sezeryan istiyosan cumartesi alalım dedi, bebekte bir sorun yok çok şükür, henüz açılmam ve sancım görünmüyo, bebekte 3.850 olmuş maşallah, iri olmasıda biraz korkuttu beni, napıcam yaaa karar veremedim.:a015:

bakalım şimdiki bebiş ne kadar doğcak senden ses soluk yok iisindir inşallahh

slm kızlar nasılsınız...kimsecikler yok özlem cok gecmiş olsun ....kızlar benim oglum hep uyuyo gece 1 de yatıyo 7 de kalkıyo 50 kere uyanıorum acaba agladı ben mi duymadım diye....uyuyunca da memeyi almıyo beslenemicek diye tedirgin oluyorum cocuk doktorum uyandırma dedi acıkınca uyanırmıs bakalım 15 gün sonra kontrolumuz var ne kadar kilo almıs görcez....

yavrum bizim duru senin metin kilo olarak 1,5 yaşında 10 kilo civarı olcaklar kasmaa

slm lar herkese nur maşallah bebeğine sağlıcakla büyüt işallh ,kıslar benim oğlumda gecelri hiç uyumuyor gndüz full uykuda ay onunla uğraşmaktan hiç bişey yapamaz oldum şikayeti deilim ama buraya çok az uğrayablliyorum umarım herkes iyidir

şikayetçiyim bile demezdik önceleri şimdi artık kızıdıkmı yazıyoruz valla kk ne :))) bunada şükür

slm arkadaslar kizlar ppazar dogurmam gerekiyordu ama oglum dogmadi hala hamisim arkadaslar bisey sorcam benim alt tarafta bi kasinti acima var ynaiyor gibi bazen zaman zaman agrilar oluyor sizce dogum yakinmiki ay dogurmak istiyorumyaaaa

doğar canım doğarda 18 aylık bile olur sabırr .)

kızlar yarın bebeğime kavuşuyorum inşallah,
bana da dua edin... iyi geceler...

etmeye devam ediyoruz canım şimdide ikinci meleğine

Bende cuma günü sezeryana gidiyorum arkadaşlar, ama bebeğim sanki karnımdan alınınca ondan ayrılacakmışım uzaklaşacakmışım gibi bi hisse kapıldım ya:çok üzgünüm:
ben nekadar rahatsız olsamda o sanki burda rahattı, korunaklıydı, her gittiğim yerde yanımdaydı, çok özliycem galiba karnımdaki tepişmeleri. Neyse hayırlısıyla sağlıkla doğarlar inşallah, Reyhan cuma günü gidersen aynı gün doğurucaz seninle desene, Allah yardımcın olsun seninde.

şimdide ikinci meleğin seninle ikinci heyecanı yaşıyosun ne mutlu sana

merabalar:))
doğumu yaklaşanlar Allah sağlıklı bebekler versin işallah,kolaylıklar versin:)bakın biz 20 günü devirdik zaman hemen geçio tamam bazen biraz zor oluo ama :))
ben hamileliği de özlüorum gerçekten hep berabersin ve hep koruyabiliosun onu..
sevgiler:)))

sendemii :))))

kızlar hayırlı sağlıklı doğumlar hepinize, hamilelik zor geliyordu ama meğer ne kadar güzelmiş ama tabi bebeğinizi kollarınıza aldığınız an daha da güzel, içimdeki tepinmelerini bende özlüyorum ama mis kokulumun yüzüne baktıkça özlem falan kalmıyor, kuzicim hissettiklerinin aynısını bende hissettim doğumdan 1 gece önce için için ağladım hatta ama ayrılık değil kavuşma heyecanı duygusu bu

ve sende:)))),

dogum yapacak arkadaslara hayırlı dogumlar diliyorum....bende dogumdan bir gün önce cok tuhaftım oglumla son defa aynı vücudu paylasıyorduk degişik bir duygu işte....

ikinciyi bile doğurdun kıss:)))

Bu yazıyı şubat annelerinin sayfasından aldım kızlar..Şirince bişi..

1. gün
böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum.oha hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birsey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni.

2. gün
meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abaninca meme sahibi kişilik bağırdı, ne bağrıyosun açım ben! çok yalnızım be günlük. hayır bişi değil içerdeyken de yalnızdım ama yediğim önümde yemediğim arkamdaydı en azından, bak yine aklıma geldi, hortumu bile kestiler yaa!
uykum geldi yine. zzzzz!

3. gün
memeyi sevdim, bu dünyadaki tek dostlarım bu iki meme. iyi ki varsınız.

4. gün
bugün bir sürü olaylar oldu, gürültü yaptılar, baska biryerlere gittik galiba. memeden ayrılınca bağırıyorum geri geliyor, sonra uyuyorum, uyanıyorum bir bakıyorum meme yok, neyse ama tekrar bağrınca geri geliyor nasılsa.kaka yapmakda zevkliymiş be, eskiden yapamıyordum.

5. gün
bugün 15 kez kaka yaptım, rekorumu geliştirmeliyim. dikkat ettim de her yaptğımda temizliyorlar, bunu sevdim. dikkatimi çeken bir noktada şu ki, amma koca kafalıyım be arkadaş, ağır mı ağır tutamıyorum şerefsizim, pat o yana, pat bu yana, dikkat etseler bari de çatlatmasak daha ilk günden.

6. gün
avucuma ne verseler hemen tutuyorum, tik gibi birşey, maalesef farkettiler, herkes parmağıını veriyor avucuma, mecburen tutuyorum, alemin maymunu oldum iyi mi?
bu arada ne çok uyuyorum ya arkadaş, atamadım şu yorgunluğu, daha çok süt içeyim en iyisi. hayır içtikçe de yoruluyorum o da ayrı, nerde o eski günler, hortumdan geliyordu ne güzel, şimdi em allah em, bak yine aklıma geldi, şerefsizler kesti hortumu yaa.

7. gün
bi kutunun içine girdim, sarılık mı ne ondanmış. yine uykum geldi.

8. gün
biraz daha iyi hissetim kendimi, daha çok süt içiyorum artık. kaka yapma işini de tam alt açma anına denk getiriyorum ki etraf pislensin, eziyet olsun. naapayım ama alt açıkken daha rahat roketleyebiliyorum. kaka yaparken başka birşey daha yapıyorum galiba, anlamaya çalışacağım bakalım.

9. gün
çok fena hıçkırık tutuyor, geçsin diye nefesimi tutayım dedim onu da beceremedim, neyse ki süt içince geçiyor. bu süt her derde devaymış, bugün bunu gördüm.

10. gün
sütten başka birşeyler verdiler, var ya, yeter artık be, tam alışıyordum yine dayadılar başka birşey, hayret bişi ya, vitaminmiyiş neymiş.
bu arada memelerin arasından dün gördüğüm lavuk gündüzleri piyasada yok akşamları geliyor sadece, hadi bakalım hayırlısı.

11. gün
al işte, başladı yine bir arıza. sütten sonra çok feci karnım ağrıyor, böyle gaz gibi bişi, eğilip bükülüyorum, binbir şekile giriyorum çıkaracağım diye. sırtımı falan sıvazlayın bari be kardeşim.

12. gün
bütün gün gazdan kıvrandım arkadaş ya, bela oldu başıma, yaygarayı bastım ben de. uyutmadım, diktim bunları da hazır asker. sonra bir saldım ki evlere şenlik, akabinde uyudum hemen gerisini hatırlamıyorum

13. gün
annemin suratına işedim. tamam utandım biraz da insan bebeği kıçından öper mi yaa. ayıp oldu di mi? naapıım abi, neyse fazla kızmadı herhalde.

14. gün
anneme kırmızı renkli birşeyler içiriyorlar, o zaman süt daha bi randımanlı oluyor sanki, böyle tadıda hoşuma gidiyor, şu memelere bir rating aleti taksalar da hangisini sevip hangisini sevmediğimi söyleyebilsem.

15. gün
topuktan kan alıp duruyorlar, metin olayım çok ağlamayayım diyorum ama canım yandı be arkadaş, hayır ondan sonra da hemen süt verince sakinliyorum, kızgınlığım geçiyor, ağız tadıyla asabiyet yaptrmıyorlar, şu memelere karşı biraz daha dikbaşlı durabilsem.

16. gün
şu memeleri çok sevdiğimi bir kez daha anladım, çok seviyorum onları, onlardan ayrılınca içimi bir huzursuzluk kaplıyor, en iyisi onlardan uzaklaştığım anda yaygarayı basayım ben. bugün benden biraz büyük biri geldi yanıma, sevme amaçlı olsa gerek bir geçirdi başım dönüyo hala. sonradan öğrendim kuzenmiş, neyse yazdım kenara intikam alınacak.

17. gün
etrafı daha net seçer oldum, ama el ve ayak koordinasyonu hala zayıf, memeyi kavrayabiliyorum ancak. bir de bu eller ve ayaklar bana mı ait tam olarak emin değilim, sallyorum öyle, zevkli birşey. yüze ve gözlere dikkat etmem lazım ama, tırnaklar tehlikeli. diğer yandan annem bugün onları kesmeye çalıştı ama huysuzluk ettim, etmeseydim daha iyi olacaktı galiba, bak çizdik tam gözün altını yine.

18. gün
elime torbalar taktılar, kafaya çarpınca artık acıtmıyor, yara bere de yapmıyor. sanırım onlar da beni seviyor, iyiliğimi düşünüyorlar. aslında hala çıktığım yeri özlüyorum, geri girme imkanım olmaz mı acaba?

19. gun
nihayet o adamin neden eve sadece akşamlari geldigini anladim megerse bana ve anneme bakmak icin gunduz calişiyomuş..aferin gozume girdi şimdi bak!..

20. gün
tabii ya, annemin karnındayken de duyuyordum o adamın sesini sık sık.ona da ilgi alaka gösterdim, bağırdığımda bazen o alıyor beni kucağına, meme vardır diye saldırdım ama vermedi. bir ara meme açıkken kıstırdım ama emme olayından bir randıman alabilmiş değilim, meme yüzeyi bayağı bir farklı.bizaman sonra yine denicem.

ozamanda çok gülmüştüm buna şimdide güldüm vallaha:))

günaydın kızlar sanırım benim doğum sancılarım başladı 10dakikada bir acı çekiorum sonra bişey yok

başladı canım başladı yarına doğurcan bende senle aynı gün doğuruyom ama hala sitede geziyom maşallah :)))

ben alishanın kardeşym ablam bu gece yada yrn sabah doğum yapck haber werm..

demiştim benn:)

alishacım dualarımız seninle hayırlı doğumlar diliyorum sana,hadi bakalım hayırlısı demekki sancıları sıklaştı Allah yardımcın olsun diğer doğum yapan ve yapacak olan arkadaşlarında Allah yardımcısı olsun.kızlar bende bugün dr kontrolündeydim bebişim 3670 olmuş drmuz salı sabahtan çağırdı son bi çatı muayenesi yapıp eğer hala kanala inmediyse ve açılma yoksa ertesi gün yani çarşambaya için suni sancıya çağırcak sanırım ondan sonrası var bide eğer yani neyin ne olduğu salı günü anlaşılcak bakalım Allah benimde yardımcım olsun inşşş.kızlar sizlerde dua edin bana olurmu.buna çok ihtiyacım var bebişim kanalada henüz inmedi zaten o nedenle kendiliğinden sancı bekletmek istemiyor doktorum.:nazar:

sen öle san bugün doğurcan sende hattaa seneye nisandada doğurcan bi tanee

sedakt allah iyiligini versin.bende yazini okudum okudum ay dedim herkes 2.leri doguruyor benim haberim nasil olmamis dedim.neyse baya inceledim osnra bi baktim benim yazim:dance:resmen icim tuhaf olduya.ne güzel heycanlardi dimi kizlar.ay daha dün gibi ama harbi 18ay olduyaaaaalkisalkisalkisalkisalkisalkis.
kizlar biz iyiyiz bu aralar baya yogunum derimin terapisi ev isi yemek derken zaman geciyor.daha tatile 1bucuk ay var.allah izin verirse 21 agostosta türkiyeye mersine gitcem.ailem orda cok özledim.1ay kalcam dinlencem bi güzel.aklinialirimsmile.kizlar hadi görüsük yine kendinize iyi bakin.helede bebislere cok iyi bakin:sm_cool:öperim herkesiopuyorumnanaktan

iyi günler kızlar
sevdacım ne güzel nostalji yapmışsın öle, çok tatlı olmuş.ne heyecanlardı ama.
talyayı merak etmişsin,babası rahmetlik oldu.epey zaman oldu sanırım.

X