2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

asıkcım yarın zaten 38 olucan kız ne guzel demekkı agrı esıgın yuksek tutututtutu maşallahhhh arkadasıma ınsallah dogumunda aynı kolaylıkta olurr

pembecım anlasılan senın memişler küçükk :))) yok hıc alakası yok sutun memenın buyukluguyle, hormonlarınla alakalı bı durum o
bız kendımızle dalga gecıyoruz işte :)))))

az kaldı ıstesekde ıstemesekde dogacaklar bu bebişler
pembecım bende senın gıbı hıssedıyordum gecen hafta ıyıce bunaldım yeter artık dogsun sıkıldım bu halımden dıyordum aksama rahatsızlandım solugu hastanede aldık ama bu seferde neredeyse hastaneden kaçacaktım dogurmucammmm bennnnnnnnnnn dedımmm bu karısık ruh hallerı gayet normalll ama emın ol cok zaman kalmadı acık daha gayret

ahanda suraya yazıyorum
1-gulsu
2-pembe_panter
3-asık
hafta sonuna doguracaksınız :)))

sağol özlemcim bakalım hayırlısı.benim kociş sen uyurken bile doğurabilirsin diyo:)) ağrıya gerçekten çok dayanıklıyımdır.inşallah doğumumda kolay olur..
bizim bebek gelecek hala isim yok ortada.kociş Nesim diye tutturdu.illa değişik garip bir isim bulacak.

Son düzenleme:
olsun guzellll bı ısımm bızde de var :)))
Nesim Arapça bi isim olup sabahınleyin esen serin rüzgar anlamındadır.

Son düzenleme:
Hepimizin sütleri fışkırsın inşallah özlemcim:))Benim küçüktü hamile kalana kadar sonra şiştiler haliyle ama yine de size yetişemem herhalde:))Aman zaten bu kadarla bile çatladımDaha da büyüse nolur bilmem.İnşallahhh dediğin gibi çok beklemeden doğururz artık.

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh pembecimmm
ahada bak gorursun surda sayılı gunler kaldı gelıyor bebişlerrrrr

özlemcim sagolusun insallah dogururuz simdilik cikiyorum kizlar hadi herkese iyi aksamlar

herkse slm kizlar nabersiniz bakalim ben hala dogurmadim 40+5 olduk ama tik yok bugun dr daydik yine nstye baglandik dr hersey gayet iyi bebegin keyfi yerinde gelmek istemiyor diyor:)ama pazartesi ya da en gec sali dogucak insallah.hayirlisi olsun...

gülsü seninle gunlerimiz ayniydi bakiyorum sen de beklemedesin:)hayirlisiyla kurtulalim insalah...

slm kimse yok galiba kıslar elagülceden haber varmı ben aradım bugün tel açmadılar doğum yaptımı

meraba arkadaşlar bu gün doktordaydık....nst de sancı çıktı...37 artı 5...deyiz...erken mi sancı için...doktor dikkat et dedi...heran gelebilirde zamanında da gelebilir dedi.....sizde bilen varsa söylesin sancı çıkınca doğum çok mu yakın oluyor....

bebişçim dr. dedii gibi belli olmaz heran gelebilir yada bekleyebilir benim de bazen hafif sancılarım çıkıodu ama 40 haftamı doldurdum benden sana tavsiye sürekli yatıp dinlen inan bebişin hiç acele etmiyecektir...

benide uyku tutmadı hanımlar maşallah geceye kalan yok galiba benden başka aman olmasında uyku düzenim bozuldu vallaha gece dolaşıp eşimi sabah işe gönderdikten sonra 3 saat kadar dalabiliyorum. benimde nst de sürekli sancı çıkıyor ay gün sancıları dedikleri ama ben birşey hissetmiyorum artık iyice zorlanmaya başladım kanala gireli 1 hafta kadar oldu benimki kadar erken kanala giren varmı başka bilmiyorum ama umarım gününe kadar kalır içerde zaten ne kaldı şurada biraz daha dinlensin oğluşum gücünü toplasın bu hayatta en gerekli olan şey bu zaten

gunaydın arkadaslarr
gece doguran olmamıs anlasılan :)) yahuu dogurunn aaaaa
bıtıyor ocak amanın subata neye kaymayın annem aksam baya tecrubelerıne dayanarak tavsıyelerde bulundu :)) sureklı bagdas kurarak oturmak bebegın kanala gırmesını saglıyormus bol bol bagdas kurup oturmak lazımmıs acılmada rahat oluyormusss bılgınızee....
halen umutlu belkı normal yaparım dıye :))))))
annem pazartesınden once sacılanmam ıcın dua edıyor kayınvalıdem emeklı maaşımı alıyım sonra dogur dıye dua edıyor :)))))
bende pazartesı herseyın yolunda gıtmesı ıcın dua edıyorum :)))
herkes kafasına gore takılıyor :)))))))
dun kaan beyın yatagını, perdesını, uyku setını, yatak koruyucusunu, halısını aldım bugunde odasının dolabı gelmemıstı o gelıyor
son kez evı temızlıcem bugun
yarında kendıme bakım yapıcam :)))
pazar gunu de arabasını almaya gıdıcem dısarda vakıt gecırmek ıstıyorum olabıldıgınce :)))

arkadaslar sızler hangı arabaları aldınız ya lutfen yazın bı bakayım cok kararsızım

herkese günaydın bende dün dr gittim bebeğim dönmemiş yani ters dedi artık dönme ihtimali yokmuş o yüzden salı günü sezeryan oluyorum hiç istemiyordum ama yapcak birşey yok herkese kolay doğumlar diliyorum

günaydın kızlar sanırım benim doğum sancılarım başladı 10dakikada bir acı çekiorum sonra bişey yok

günaydın kızlar , uykusuzluk çekmeyin bol bol uyuyun uykuya hasret kaldım şimdiden en fazla 2 saat uyuyorum aralıksız, özlemcim dediğin gibi gez bol bol sonra çıkamıyacaksın bir süre

yarın tıpış tıpış doğuma gidiyorum..hazır değil gibiyim,iyiydik biz böyle oğlumla..dışardayken nasıl koruyacam onu..isimde de kararsızız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…