2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Aman kızlarrrrrrrr..Benim normalde de kafam kadardı memeler..Vucudum inceydi ama anneden yadigar iri memelere sahiptim..Şimdi devasal memelere sahibim..Görünüşe baksanız sanarsınızki 3-5 bebek doyar
inşallah komple süt doldurabiliriz içine

a şimdi anladım..sen vitamalttan bahsediyosun.alkolsüz bira gibi bişiiii..evet ondan bolca almak gerekiyor.benim anlattığım pembe renkli granürler var kutunun içinde.Sıcak ya da soğuk suyun içine 2 kaşık atıyosun..Vitamalta göre daha bereketli..15-20 gün falan gidiyo humana

yok cnm humana aldım, su yerine bunu iç daha faydalı dedi eczacı kadın, inşallah tadı güzeldir

lajo benımde oyle hele bı gogsum dahada buyudu kova gıbı oldu hele bıde sızıntı oluyor arada sabah da yıne olmus adım sütaşa cıktı :))))))

asıkcım dıkkat et kendını canımm bol dınlen vucut ısını degısmemesıne ozen goster allah sıfa versınn

kızlar süt için annem pekmez der başka bir şey demez.ben iki kilonun altında doğmuşum her gün bir çay bardağına yakın pekmez içermiş(doğal tabi) hiç süt problemi olmamış.bir iki ayda tosun olmuşum.
bana da bulmuş katkısız doğal pekmez.nefret ederim pekmezden ama bebişim için içeceğim artık olmazsa sütümüz..
özlemcim boğazın ağrıyorsa süt çok iyi geliyor.şekerli sıcak(ılıktan biraz sıcak) süt sık sık iç canım benimkini bir günde yumuşattı baya..kendimi lolkman hekim gibi hissettim:))))

lajo benımde oyle hele bı gogsum dahada buyudu kova gıbı oldu hele bıde sızıntı oluyor arada sabah da yıne olmus adım sütaşa cıktı :))))))

asıkcım dıkkat et kendını canımm bol dınlen vucut ısını degısmemesıne ozen goster allah sıfa versınn

Aaaaaa çok güzellllll:)Senin sütün çok olurrrrrr şimdiden geliyosa maşallah.Bende bi numara yok ayolll..Koca meme bekliyor bakalım doğurunca nasıl olcak:))

Kızlar şimdi bi bilgi daha geldi..Ahmet Maranki herşey dahil de..izleyin..Ayva da 5 kat artırıyomuş sütü

özlem kova diyince senin kaan oğlak burcu olacak dimi..kız sen onu bile düşünmüş almışındır sezeryan tarihini...rahat geçer inşallah doğumun canım.

teşekkürler lajoconde..bu teşekkürlerimizi ne yaptılar ya kimseye teşekkür edemiyoruz..teşekkürlerimizi geri istiyorummmm....

:))))))))) evet asıkcım sırf oglak olsun dıye resmen doktorla pazarlık yaptım dogum tarıhı için
tam babası gıbı olacak oglusum babamızda baganın bıtıp ıkızlerın basladıgı gun dogmus
oglumda oglagın bıttıgı kovanın basladıgı gun doguyor :))))))

lajocum demın dedım ya bi gogsum cok buyuk dıye he işte ondan gelıyor sarı sarı bişilerr yetmezse senınkı gelırım sıze merak etme canım :))))))))
sutçiiiiiiiii
böyle dıyom ya allah bilir benim hic olmayacak :)))))))))

asıkcım ben sut içmeyi bıraktım hıc oksurmuyordum sutu içince bogulurcasına oksurmeye basladım
aslında herseyın dogalı varda işte sut artırmak için ama biz oyle susulu kutuları daha cok sevıyoruz :))) sabah lajo yazmıstı hersey bulunabılır heryerde olan seyler
humana stil tea 15 ytl miş carrefaurda almıcam ben 15 ytl ayva alıcam yıcem yemedıgımın kompostosunu yapıcam

Son düzenleme:
ben geldim kızlar gitmişiniz..
ciddi sancılar çıktı bende ama ben hiç bir şey hissetmiyorum doktorda şaşırdı.birden artabilir dedi..
oğluşumda iyiymiş çıkmaya çalışıyor:)))bakalım ne zaman başaracak.
38 den önce gelsin istemiyorum biraz daha beklesin..

ben geldim kızlar gitmişiniz..
ciddi sancılar çıktı bende ama ben hiç bir şey hissetmiyorum doktorda şaşırdı.birden artabilir dedi..
oğluşumda iyiymiş çıkmaya çalışıyor:)))bakalım ne zaman başaracak.
38 den önce gelsin istemiyorum biraz daha beklesin..
hadi hayırlısı cnm nasıl sancı karnınmı sertleşiyo, bende de keşke çıksa ctesi, alttan baktımı

selam hanımlar herkes iyidir inşallah.bekleyen kaç kişi kalmışız:KK43:Bekleyenler normal düşünenler herhalde.Özlem geçmiş olsun.Süt muhabbeti almış yürümüş.Yabu süt olayının memelerin büyüklüğüyle alakası yoktur gerçekten de dimi:))

slm kizlar 40+4 olduk ama bizim ogöan hala geölemk bilmiyor sbaah hastene gittik doktorlar 7.günüde gelemzse suni sanci istersen veririz dediler bende istiyorum dedim.pazar aksami ilac vercekler eger gellmezse.kizlar karnim cok sertlesti baya off dogsun istiyorum artik

Gülsücüm bu oğlak bebekleri çok inatçı çıktı cidden bekleyen bekleyene.Benim de şurda 3 günümkaldı ama hiç gelcek gibi durmuyo:KK43:

pembe öyle valla hemde ne inatcilar ben diyodum erken gelir diye ama olmadi bekle bekle bunaldim annemgilde burda zaten 1ay yanimda kalcaklar yani bebisiminde inatciligi tutucak zaman buldu.

Heyecanım kaçmaya başladı valla çok değişik bi ruh haline girdim sanki hep böyle kalcakmışım gibi...

hadi hayırlısı cnm nasıl sancı karnınmı sertleşiyo, bende de keşke çıksa ctesi, alttan baktımı

ben hiç bir şey hissetmiyorum canım.hissetmem gerekiyormuş aslında baya sancı var dedi.bende merak ediyorum nasıl bir şey sancı.muayene etmedi canım sancı hissedersen gel dedi o zaman bakacakmış.bizim doktor çok muayeneden yana değil.çatıyada doğumdan önce bakacak ultrasonda genel kanı ediniliyormuş..

Alttan muayene doğumu başlatabilir diye duymuştum benim 10 gün oldu muayene olalı hala tık yok.Ne açılma ne sancı:KK43:Ama ben ara ara regl sancısı şeklinde sancı hissediyorum ama nst de hiç çıkmadı henüz.

X