2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merabalar:)
anam alisha sen bugün doğurursun,hadi hayırlısı canım,analı babalı büyüsün işallah:)
darısı doğuracakların başına..
özlemcim bu havalarda dışarı çıkaramayacaksın,için el vermeyecek..

ay ay kıslar bu hafta sonu bebeklerin çoğu geliyor yani işallah hepiniz ağrsız sızısız sağlıklı doğumlar yaparsınız sağlıcala bebeklerinizi kucağınıza alırsınız sezeryan olucak arkadaşlar sakın kormayın ok rahat oluyor buarada kslar bu teşekür butonları nerde yaa

doğurur muyum cnm ya, şiddetlensşn diye bekliorum ama hep aynı 6 saattir, 10dk da bir 30 sn civarı, öyle çok kötü değilim, bekliyim akşama kadar diyorum geçmesse giderim doktora

slm kızlar nasılsınız
alishacım hadi gözün aydın diim bende ne zaman gelcek diyordun hep bak kızında acele etmeye başladı artık hayırlısıyla kucaklarımıza almak nasip olsun inşallah ama akşama kadar dr unla görüş bi telden istersen

özlemcim Allah kolaylık versin canım herkesler bişiler için dua ediyo ne güzel valla .Allah hepimize kolay doğumlar versin.canım ben pierre cardin aldım pusetli ama pusetsizde alabiliyorsun.daha önce resmini koymuştumçok kullanışlı ve rahat bi araba çok araştırdık ve sonunda onda karar kıldık,omuza bile asılıyor bebek kucağındayken senin içinde kolaylık.tavsiye ederim.valla resmini koyim dedim ama nasıl koyduğumu unuttum ozamanda burdan bi arkadaş öğretmişti.:1hug:

doğurur muyum cnm ya, şiddetlensşn diye bekliorum ama hep aynı 6 saattir, 10dk da bir 30 sn civarı, öyle çok kötü değilim, bekliyim akşama kadar diyorum geçmesse giderim doktora

geçmiş olsun canım normal sancıda olabilir hayırlısı bakalım süre arttımı kaç dakkada bir geliyor sancıların.eğer süre azaldıysa dr ara canım git demiyorum ama bilgisi olsun doğuma kendi dr giricekse haberdar olmalı ve kendini ona göre hazırlamalı aynı zamanda senide rahatlatır.

yok cnm artmadı çok düzenli hep 10dk da bir, bekliorum azalsa değişse arıycam benim doktor dekan zaten işi başından aşkın inşallah girer doğuma

slm kizlar ben hala dogurmadimya ya bu sancilar nasil oluyor sancim var ama tik yok ay cok bunaldimyaaaa 40+5oldu oglum allah sagliklisini versin ama beklemekte böyle cok zormusss.doktor bana sicak suya yat demsiti banyoda sanci gelemsi icin dogrumu kizlar sizin bu konuda bilginiz varmiiiiii.

yok cnm artmadı çok düzenli hep 10dk da bir, bekliorum azalsa değişse arıycam benim doktor dekan zaten işi başından aşkın inşallah girer doğuma

anladım cnm bu şekildede bayadır devam ediyosa ihmal etmemen gerekli die düşünüyorum,işinin başından aşkın olması çok önemli deil önemli olan senin doktorun olması ve senin gebeliğinden sorumlu olması,o şekilde düşünüp kendinin kasma aramak istiyosan ara ve kaç saattir 10 dakkadan bir sancı çektiğini ve ne yapman gerektiğini sorki için rahat olsun.doktorlar iyidir genelde merak etme önemli olan bebeğinin ve senin ii olman.

alisha agrin nerelerinde benim kasiklarimda sanci olarak giiyor ufak ufak böylemiki seinki nasillll

canım doğum sancısı adet sancısına benzer biraz daha şiddetli olanıdır ama kişiden kişiyede değişebilir mesela sana çok hafif gelen bir sancı aslında doğum sancısıda olabilir... benimm ilk doğumum o şekilde olmuştu...sıcak su doğumu tetikler canım yani hızlandırır ama herkezde o şekilde olucak die bir kural yok tabi.yaşadığın sancılar doğum sancıları değilde doğuma hazırlık sancılarıda olabilir.

benim ilk doğumumda doğum öncesi sancım yanlardan kasıklara vuran bir ağrıydı yani bel altı böbrek izasına yakın bir bölgeden kasıklara iniyordu.

sadakt benimde kac gündür adet sancilarim var hatta dedigin gibi belimdednde vuruyor helede geceleri bugünde karnimin alti hani kasiklara dogru olan yerlerde sanilar oluyr bicak saplanir gibi ama ince ince az önce sicak suya yattim biraz ayaga kalkmakta zorlaniyorum ama yatincada dogum yavaslarmi diye korkuyorum bi an önce olsun istiyorum.eger pazar kadar olmazsa suni sanci vercekler bense dogal olmasini istiyorum.hayirlisi olsun ama iste ne bilem gercekten stres oldumya

ha bu ardaa sol bacagima yani rahmimden alta dogru arada bi agri vuruyor bugünyaaa

alisha agrin nerelerinde benim kasiklarimda sanci olarak giiyor ufak ufak böylemiki seinki nasillll
valla cnm adet sancısı gibi ama alt bölge belim kasıklarım uyuşuyo hepsi aynı anda karnım da sertleşiyo, buarada ishal de olmuşum ya dua edin de bu gece doğurıyım hayrlısyla

valla cnm adet sancısı gibi ama alt bölge belim kasıklarım uyuşuyo hepsi aynı anda karnım da sertleşiyo, buarada ishal de olmuşum ya dua edin de bu gece doğurıyım hayrlısyla

:Saruboceq:insallah hayirlisiyla bebgine kavusursun canimkarnim semsert zaten benimde dün doktorda söyledim benim bebek kanala girip geri kaciyormus öyle dediler.cok hareketli sabit durmuyor dediler ay insallah hepimiz saglikla kavusuruz yavrularimizaa

gülsu, alisha kızlar ikiniz birden bugün doğuracaksınız galiba, hadi hayırlısı sağlıkla atlatın inşallah, alisha doktor gelirmi ne demek tabiki gelir boşunamı gidiyorsun kaç aydır ona, sen ferah tut içini sen aradığın anda gelir merak etme onların işi bu ayarlarlar

slm kizlar nasilsiniz?gülsü cum sen de benim gibi bekliyorsun galiba.seninle gunlerimiz ayni ben d e40+5 oldum ama hala tik yok.pazara kadar dogmazsa bana da pazartesi suni sanci verecekler ama ben de dogal olsun istiyorum .bir yandan da korkuyorum kizima birsey olur diye..beklemek cok zor gercekten...
benim de kasiklarima ve belime sirtima dogru bir agri var ama cok fazla degil...Allah im yardimcimiz olsun.

ekinsu sagol cani saglikla alalim yavrularimizi kancicecgim sendemi pazara benim aksam vercekler sanciyi ama merak ediyorum suni sanci verince hemenmi gelyior sanci ertesi günmü geklcek bilmiyorumki bende cok korkuyorum kancicegimyaaaaa

canim inan ben de cok merak ediyorum nasil olucak .ben bugun hastaneyi aradim yarin nst icin gidicem balki yatirirlar beni de duruma gore ne zaman verecekleri belli olacak...aksam verirlerse ya gece ya da sabah dogurursun insallah...insallah suni sanciya gerek kalmaz da kendi sancimiz gelir..

ben bogurtlen yapragi cayi iciyorum rahim kasilmalarini baslatiyormus,kaslari gevsetiyormus dogumda da cok faydasi oluyormus dr a da danistim gunde uc kez iciyorum insallah bir faydasi olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…