2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

iyi geceler kizlar,nasilsiniz bakim??
aycatekin cizelgen olmus canim,gorunuyor:))
kizlar ya o el ayak sismesi bende de oluyor,bunun icin ne yapmaliyim ya da ne yapmamaliyim bilen var mi??
dr a 2 hafta sonra gidecegim..

iyi geceler kizlar,nasilsiniz bakim??
aycatekin cizelgen olmus canim,gorunuyor:))
kizlar ya o el ayak sismesi bende de oluyor,bunun icin ne yapmaliyim ya da ne yapmamaliyim bilen var mi??
dr a 2 hafta sonra gidecegim..

fazla yapacak bişey yok kançiçeğim fazla tuzlu yemeyeceksin ayaklarını dikip dinleneceksin

inşallah iyi haberlerle gelirim.heyecandan uyuyamıyorum bile.her problemimi her derdimi unutturuyor bana.bebeğimi görmek hissetmek onunla ilgili hayaller kurmak.bazen yeter dayanamıyorum dediğim anda aklıma hemen bebeğim geliyor.biraz sorunlu bir hamilelik geçiirince insanın psikolojisi biraz bozuluyor.ama ben yinede mücadeleciyim.

teşekkür ederim kızlar,epey bi vakit harcadım olayı çözmek için :)
bildiğim kadarıyla şişmeleri önlemek için bol su içmeniz ,fazla tuzlu yememeniz gerekiyo..mümkünse çok ayakta durmayın ve ayaklarınızı yüksek biryere kaldırarak dinlendirin..sol tarafınıza dönerek uyumayı da tavsiye ediyolar..

mecbur oyle yapicam artik....
zaten fazla bisey yapamiyorum,azcik kendimi yorsam hemen belim agriyor.
resmen gun sayiyorum artik dogum yapmak icin(

seni çok iyi anlayailiyorum birebir aynı olmasada benimde hamileliğim problemli geçti işallah bundan sonrası iyi geçer dediğin gibi bebişlerimizin varlığı her şeye değer bundan sonra allahın izni ile bizleri güzel günler bekliyora.s.

inşallah herkes sağlıkla bebeğine kavuşur.çok acı ben iki defa düşük yaptım.bu üçüncü hamileliğim.az bir zamanım kaldı hayırlısıyla bir kavuşsam kucağıma bir alsam.:CüvCüv:

teşekkürler ayçatekin.seninde oğlun olacak sanırım.antalyanın nersindesin?

evet oğlumuz olucak Allah izin verirse..aslında ben şuan annemin yanında Adapazarı ndayım..benim de sorunlu geçiyo gebelik malesef Antalya şirinyalıdaydık ama,bi süre oralardan uzak kalıcaz sanırım..

ekinsu ve waterfull misafilerim geldi bende o sırada işimi bitirmiş onları beklerken cnm sıkıldı die girim bakim bizim kızlar ne kaynatıyo dedim aklım sizde napim biraz uzak kalınca merak ediyrm

zaten top patladıktan sonra geldiler 1 saat bekledim yani....

herkese ii geceler

insallah sag salim kavusursun bebegine balim...
ben de bir dusuk yaptim,bu ikinci hamileligim...
cok zor gunler gecirdim ama cok sukur ki geride kaldi..
Allah isteyen herkese versin bebis...

inşallah herkes sağlıkla bebeğine kavuşur.çok acı ben iki defa düşük yaptım.bu üçüncü hamileliğim.az bir zamanım kaldı hayırlısıyla bir kavuşsam kucağıma bir alsam.:CüvCüv:

aminn..inşallah! insanın umudunun boşa çıkması çok kötü bişey,Allah kimseye göstermesin..hele hele de evlat acısı hiç vermesin..

haa bu arada gelen kadın kaç aylıksın dedi bende 6.5 dedim oo maşallah sanki 9 aylıksın dedi

kaldım tabi ben yine bişi diyemedim ramazan mübarek gün die....ne diiim artık ben bu insanlara ya abartıdan başka bişi deil

benimde ikinci hamileliğim . ilk başından beri öylesine zor günler geçirdimki anlatmakla bitmez insan korkularını kolay kolay atamıyor üstünden ben inanıyorumki allahın izni ile bişey olmayacak bebişleimize .allahın mucizesi benim bebeğim iyice ümidimi kaybetmiştim ben hatta tüp bebek araştırması falan yapıyordum .reglim düzensizdi benim okadar ümitsizmişimki demekki son regli tarihimi bile hatırlamıyorum .allahtan asla ümit kesilmez. hamile olduğumu öğrendiğimde sevinçten saatlerce ağlamıştım bak bu günlere geldik birde kucağımızda sağlıkla sıhatle görsek bebişlerimizi insan başka ne ister

hosgeldin barcli.a.s.
nasilsin??
insan kk ya alisinca birakamiyor bende aynen senin gibiyim
ama sitede birkac gundur bir sorun var giremiyorum bazen.

anlıyorum seni.bende çok ağladım ama hiç birzaman umudumu kaybetmedim.allah ın mucizesi işte.

evet canim haklisin ben de bu bebegimim kalp atisini duyana kadar rahat edemedim..cok korktum...:1no2:
nasildir bilirim..
insallah sag salim kavusursun bebisine..a.s.
sen de diger tum hamisler de insallah...

barcli sende şaka yaptım zaten dokuz aylığım yarında doğuma gideceğim deseydin : )

ayça geçmiş olsun işallah sende bebeğine sağlıkla kavuşursun .öyle böyle geçiyor hamişlik

.

a.s valla göbüşünü görmesek düşüncem yani acaba öyle mi diye de..söylenecek kelime yok, en iyisini yapmışsın mübarek ayda yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…