2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

cidy geçmiş olsun cnım.
dişin ağrımaya başladıysa iltihaplanmıştır bu da bebeğe zarar verir.
o yüzden korkmana gerek yok doktoruna git antibiyotik verir sana ilk önce diş ağrın geçincede dolgunu yapmak için çağırır.
doktorum apandisit , miyon gibi ameliyatları 4-5-6. aylarda yapmayı daha uygun gördüklerini.
lokal anestezi ile yapılan tüm işlemleri hamileliğin tüm aylarında yapılabileceğini söyledi bana.

ama senin ihtiyacın kalmaz. korkma canım.

cidy geçmiş olsun cnım.
dişin ağrımaya başladıysa iltihaplanmıştır bu da bebeğe zarar verir.
o yüzden korkmana gerek yok doktoruna git antibiyotik verir sana ilk önce diş ağrın geçincede dolgunu yapmak için çağırır.
doktorum apandisit , miyon gibi ameliyatları 4-5-6. aylarda yapmayı daha uygun gördüklerini.
lokal anestezi ile yapılan tüm işlemleri hamileliğin tüm aylarında yapılabileceğini söyledi bana.

ama senin ihtiyacın kalmaz. korkma canım.

sagolun arkadaslar tavsiyeleriniz icin agri dinmezsse yarin giderim kismetse doktora.
ben malesef gece uykumda dislerimi cok gicirtiyorum sabah agriyla uyaniyorum dün gece cok SIKmisimki hala kök disim agriyor (

saol uzun beyaz bulut doktor bana şimdilik arada içsen olur demişti içiyodum ama çoğu zaman atlıyodum artık kesinlikle atlamam kızlar sizde ihmal etmeyin çünkü bu aksama doğum sonrasında bile devam edbeiliyomuş

kıslarrr,
buhar makinesi aldınızmı herkes diyorki bebek doğduktan sonra doktora sorup öyle alın diyor bazen gerekli olmaya biliyormuş bir bilgisi olan varmı?

cidy ihaml etme hemen git doktora ben gece yakalandım ağrıya ertesi gün gittim vediği ilaçlar anc geçirdim

gamzecim bencede katılıyorum her bebeğe yaramıyo kimisini o kadar hassaslaştırıyoki bu sefer havadan nem kapıyolar

Gamze Ankaranın havası çok kuru olduğu için gerekli olacağını düşünüyorum ama tabi bu benim fikrim,

Cidy çok geçmiş olsun, hemen doktoruna git, Marsg haklı iltihap bebeği etkileyebilir

kızlar buhar mk. konusunda bende kararsızım bebegi olan arkadaslrımlar görüşüyorum cogu almamıs kaloriferin yanına su koyuyoruz diyo...alanlarda su açırıyo her yer ıslanıyo ve ses cıkarıyo calısırken diyo bende kararsız kaldım ...
özlem, cidy cok gecmiş olsun sizlere de

Merhaba kızlar,
Nasılsınız bugün, sağlık ocakları işi sıkı tutuyor ne güzel, tetanoz aşısı için gittiğimde de çok ilgilenmişlerdi, bugün kapı çaldı, iki hemşire sağlık ocağından gelmişler.
tansiyon ölçümü falan yaptılar, tansiyonum bugün düşük 8,5 4 çıktı, bende sabahtan beri evin içinde sersem tavuk gibi niye dolaşıyorum diye düşünüyordum ondanmış.

Cidy dişçiyi ihmal etme canım, doktora gittiğinde hamile olduğunu söyledğinde herşeyi ona göre ayarlıyorlar merak etme yani, geçen haftalarda ben gittim oradan biliyorum, dolgu yaparken vereceği ilaçı bile ona göre ayarlıyor yani... Endişelenmene gerek yok bebiş açısından. Hatta benimki diş taşlarımı bile temizledi, ilerleyen aylarda hamileliğinin etkisiyle daha çok etkiler diye.

kızlar haklısınız aslında buhar bakinesini şimdiden almamalı bakacağız artık duruma göre alınması gereken ne çok şey var listemi hazırladım haftaya kısmetse başlıyoruz artık herkese kolay gelsin hanımlar....

merabalar hanımlar:)
özlem,cidy geçmiş olsun..
smrisk oohh içim rahatladı vallahi:))
benim kociş de hep gelio benimle beraber kontrollere ,onlar da yaşasınlar dii mi babalıklarını doya doya:))

kızlar slm bi kaç gundur giremıorum,çarşı işlerim vardı malum bu gece saat 8 de adanaya ucuorum son hazırlıklarla uğraşıorum,umarım herkes iyidir bebişleriyle birlıkte,1 hafta kadar yokum şimdiden yarınki kandılınız mübarek olsun hepinize iyi bayramlar diliorum,kendinize ve bebişlerinize dikkat edin,sewgiyle kalınnnnnn:))))))))

iyi yolculuklar, kendine ve bebeğe iyi bak, bizi özle

ii bayramlar ezra, kızlar gittim saçlarımı boyattım kendime geldim ya, röfle vardı altta rengarenk kendi saçım uzamıştı bi karış, düz kahve boyattım bitkiselle kuaförün balkonunda. bi de öteki bayramda boyatırım ii olur yoksa kendimi çok çirkin hissediorum sokağa bile çıkmasam olurdu yani

Canım, bodruma geliyorsanız, marmarise de uğrayın.Biz nasıl olsa marmaristeyiz, görüşelim , beklerim.Şeniz

ezracım iyi yolculuklar canım, seninde kandilin ve bayramın kutlu olsun kendine ve bebişine dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…