2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kıslarr alış veriş liteme kafayı takyım:)))) bebe yağı şampuanı pişik kremi,sabunu almak için acaba ne tercih ediyorsunuz ben netten sabamede baktım 41 küsür diyo kiraz baby sitesinde onadagüvenemem getirlermi diye acaba john mı almalı şöyle setini siz neye kara verdiniz?

kızlar slm bi kaç gundur giremıorum,çarşı işlerim vardı malum bu gece saat 8 de adanaya ucuorum son hazırlıklarla uğraşıorum,umarım herkes iyidir bebişleriyle birlıkte,1 hafta kadar yokum şimdiden yarınki kandılınız mübarek olsun hepinize iyi bayramlar diliorum,kendinize ve bebişlerinize dikkat edin,sewgiyle kalınnnnnn:))))))))

İyi yolculuklar ve iyi bayramlar ezracım sana.Annenlerin yanına gidiyorsun değil mi_?
Kendine de bebişe de iyi bak.

kıslarr alış veriş liteme kafayı takyım:)))) bebe yağı şampuanı pişik kremi,sabunu almak için acaba ne tercih ediyorsunuz ben netten sabamede baktım 41 küsür diyo kiraz baby sitesinde onadagüvenemem getirlermi diye acaba john mı almalı şöyle setini siz neye kara verdiniz?

bende çok sordum soruşturdum sebamed için sonradan alerji yapıyor dediler johnson iyi değil dediler chicco yapış yapış oluyor dediler en iyisi dalin dediler ama benim en son fikrim set almayacağım has zeytinyağlı sabunla yıkıcam vücüdünu başı içinse göz yakmayan sabun yada şampuaan o kadar , yağ krem nemlendirici sürmeyi düşünmüyorum bir sürü kimyasal var içinde

Evet kızlar yaaa, günler geçtikçe, daha önce doğum yapmış olmak farketmiyor, o heyecanı yaşıyoruz.
Eşim sanki ilk bebeğinmiş gibi diyor, ama evet sanki ilkmiş gibi heyecanım var açıkçası.Dünyaya yeni bir varlık geliyor ve içinizde büyüyor.Bi de elimize aldığımız anı düşünün.SÜPER BİŞİ YAAAAAAA....:içelim:
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Ekinsu, barçlı misafirlerinin gelmemsi için uğraşıyor hergün sanırım.Nasıl olsa 4-5 gün sonra ramazanda bitecek, iftar yemeği filan kalmayacak.:roflol:

meraba bayanlar bende ocak annesiyim nasip olursa ümraniye hisar hastanesiyle ilgili bilgi almak istiyorum acab oraya gidip muayene olan varmı yardımcı olursanız sevinirim b doktor ismi istiyorum ordan

kizlarr buhar makinasi yerine temiz bez islatin ve besigin yanina asin alin size nemli hava :) gerekirse 2 tane bez islatin besigin her iki yanina asin.

merhaba kızlar
smrisk gözünaydın canım inşallah başka bi sorun da çıkmaz
cidy geçmişolsun canım
bende bugün çarşıya çıktım kızlar.jilelik kumaş almıştım terziye bıraktı.bayram için de kendime penye bir tunik aldım.cidden hamile mağazaları annane giysileri satıyor ya
ekinsucum bence sen bebek mağazası yerine modern bir hamile mağazası açmayı düşün hiç güzel şey satmıyor şimdikiler
gamze mi soruyordu unuttum bebeğe şampuan falan ne aldınız diye ben kızıma sürekli nivea baby kullandım.tüm ürünlerini özellikle pişik kremi çok iyi.bunada nivea alacağım kısmetse.
benim eşim hiçbir kontrolü kaçırmıyor hatta haftaya cuma 26 günlüğüne ankaraya kursa gidecek o yokken kontrole giderim deyince çok bozuldu.bekliycem heralde dönmesini.
bugünkü sohpetlerinize şöyle bi uzaktan katıldım sanırım .ne yapayım gündüz ben evdeydim ve eşim laptopu götürmüş işe bende nete giremedim.herkese sevgiler ve sağlık dilerim.

bende aynı şekildeyim yaaaa eşim laptopu götürüyoo oyüzden sadece akşamları girebiliyorum.. oda konuları okumala geçiyo eşim tekrar alıyo elimden bilgisayarı.. bu aralar çok sohbete katılamadım...
umarım herkez iyidir.. benim göbek iyice büyüdüü.. pek kiloalmadım ama
ayaklarım çok şişti yaaa.... ayağı büyüyen varmı ben ayakkabılarımı zor giyiyorum...

bende aynı şekildeyim yaaaa eşim laptopu götürüyoo oyüzden sadece akşamları girebiliyorum.. oda konuları okumala geçiyo eşim tekrar alıyo elimden bilgisayarı.. bu aralar çok sohbete katılamadım...
umarım herkez iyidir.. benim göbek iyice büyüdüü.. pek kiloalmadım ama
ayaklarım çok şişti yaaa.... ayağı büyüyen varmı ben ayakkabılarımı zor giyiyorum...

aynı sorun bendede var reyhan sıcakları terlikle geçirdim ama havalar soğumaya başladı mecburen büyük numara ayakkabı alacağım necburen

iyi geceler herkese.kimse yok sanırım.yarın benimde kontrolüm var oğlumuzu görücez.

srmisk senin adınada sevindim.allah dert verip derman aratmasın.

buhar makinesinin soğuk olanı daha iyiymiş sıcak olan mikrop üretirmiş.ben almayı düşünüyorum klima odanın havasını kurutuyor çünkü.

bende soğuk olan var bebek için değilde ev için almıştım dediğin gibi klima havayı kurutuyor. belki bebek içinde kullanırım tabii doktoruna sorarak işallah yarın iyi haberlerle gelirsin. ne büyük heyecan değilmi insannnnın bebişini görmesi arada eşime takılıyorum eve bir ultrason cihazı almadın diye : )

nihayet.....
balım,ne mutlu sana yarın görebilecekmişsin..ben her ultrasonu iple çekiyorum :)
sağlıklı ve mutlu oldugunu görürsün inşallah
iyigeceler

X