2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

barclicim valla artik bana da oyle diyorlar..
sabah aksam doguracak gibi duruyorsun diye:))
napalim icimizde bir can tasiyoruz olacak o kadar bosver....

gecen gun bi davete gittim sanki herkes hic hamile gormemis gibi bana bakiyordu...cok fena

iiim kançiçeğim sen nasılsın evet yaa site sorunlu girmek zor oluyo

allah kimseyi evlat hasretiyle yanıp tutuşturmasın.....sizler ne güzel umudunuzu kaybetmemişsiniz zor günler geçirsenizde ii günler bizleri bekliooo inş

bizim milletimizn huyumudur nedir bu acaba.hiç yapıcı değil sürekli can sıkıcı oluyorlar.kilo alsanda yorum yapıyorlar almasanda yapıyorlar.benimde kilo almayışım problem.

ben de iyiyim canim biraz midem yaniyo o kadar..:CüvCüv:.
amin canim,Allah sabrin mukafatini veriyor er ya da gec...
insallah guzel gunler cok yakinda.....a.s.

insanlarla uğraşmak gerçekten zor balım.. illa bişileri problem yapacaklar işte sanki onlara soran oluyo

geldim evet,kaş süper..antalyanın en güzel denizi orda..çok şanslısın:1rolleyes:

bebişini de atarsın sulara artık,hele bi dogsun da..:)

evet o yönden çok şanslıyım.ablamın oğlunu 6 aylıkken denize sokmaya başladık şimdi balık gibi sudan çıkmak istemiyor.alıyor simidini kolluğunu hadi diyor bize.benimkide öyle olur inşallah.

ya kendilerinin nasıl hamile olduklarını unutup şimdi eleştirel yaklaşıyolar işte..boşverin,gülün geçin..bebişimiz olcak bizim,bundan daha büyük bi mutluluk var mı..boşverin gerisini,relax..sonra bebişler de etkilenir,huzursuz olurlar..

benimki kıpırdanmaya başladı şimdi :) yeter anne ne bu saatte cat cat diyo heralde,ben yavaştan yatim,emir büyük yerden

herkese iyigeceler..

ilk hamile kaldığımda sokakta gören ilk önce karnıma bakıyordu sanki içindekini görebileceklermiş gibi .milletin işi yok ne yapsın can sıkıntısından ne yapacağını bilmiyor kançiçeğim miden için ilaç kullanmıyormusun?

evet bende yatim herkese iii uykular rüyamızda güzel yüzlü meleklerizi görürüz inş

sana da iyi geceler aycatekin...
benimki de tekmeliyo ama benim daha uykum gelmedi...
biraz daha burdayim........

evet canim kullaniyorum gecen gittigimde almistim...
surup vardi ama o da cok agriyinca kullanabilirsin dedi.
ben de almadim onun yerine tek icimlik paketlerde puding gibi bir ilac kullaniyorum cok iyi geliyor..
sen de kullaniyormusun??

ben de midem agridiginda kullaniyorum zaten...
onun disinda hergun almiyorum.
neyse hadi sana iyi geceler canim.öptüm...
benim uykum geldi..yatayim ,.
kendine ve bebisine iyi bak.

günaydın kızlarrrrrrrrr

temizlikti,misafirdi derken bir türlü giremedim foruma herkesler iyidir umarım....
alisha,waterfull ne tatlı çıkmış bebişleriniz öyle allah nazarlardan saklasın
yeni gelen arkadaşlar varsa hoşgelmişler...a.s.
kızlar benimde geçen haftaya kadar midem çok yanıyordu dr.um banada gaviskon verdi ama içmek hiç nasip olmadı çünki hiç rahatsızlanmadım,benim kızda annesi gibi ilaç sevmiycek anlaşılan dr.görünce rahat bıraktı annesini.....:roflol:

Günaydınlar herkeseeeee,
Sağol talyacım , bende seni merak etmiştim nerelerde kaldı diye. Kaç gündür yoksun ortalarda.
Amin canım, resimini görmek çok güzel, allahtan sağlıklı dedi dr. tek te el ayak parmaklarını saydırdı bize.
Balım , barçlı hiç takılmayın kimseye kızlar.Bana da ilk başlarda hamile kaldığımda yaşımdan dolayı laf söylemeye kalkanlar olmuştu, hiç oralı olmayacaksın, gülüp geçeceksin. İnsanlar herşeye karışmaya bayılıyorlar, boşverin , hamileliğin tadını çıkartın siz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…