2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

özlem geçmiş olsun , en güzeli kızların dediği gibi ballı ılık süt, ıhlamur bolca, smriskin dediği gibide üşütmüşsün herhalde tavuksuyu çorba iyi gelir yada şehriye çorba limonlu

Tünaydın kızlar,
smrisk gözün aydın canım, bundan sonra bir sorun olmadan hamileliğini tamamlarsın inşalllah.
özlem geçmiş olsun canım sana da .
Ben kıyafet almadım, sadece 1 pantolon aldım, beli lastik penye olanlardan.Bir tane de beli lastikli var.Beni kışında idare eder bunlar.Üzerime de bol kazaklar tamamdır. Zaten, bayramdan sonra hergün işe gelip gitmeyi düşünmüyorum, evden idare edeceğim, arada sırada çıksamda çok fazla şeye ihtiyacım olmayacak. Bundan sonra da başka hamilelik düşünmüyorum nasıl olsa.-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
Benim ilk dra gidişimin haricinde, tüm randevularda eşimde vardı. Babası oğlunu görmek için benden fazla heyecanlı, hele dün dr. dan çıktıktan sonra herkese resmini göstermeye başladı, oğlum nasıl diyerek.hihoyyythihoyyythihoyyyt

merhaba kızlar nasılsınız bugün?

smirskcim canım çok sevindim herşeyin iyi olduğuna lütfen böyle canını sıkma bi daha :eek:klava:

alisha, waterful canım minikleriniz o kadar tatlıki vallahi bilgisayarın ekranından sıkıştrasım geldi. o yüzlerine götürdükleri ayaklarını ısırırım onların ben ya MAŞALLAH

bu arada waterfulcum bizde bayramda büyük ihtimal bodruma geliyoruz canım a.s.

waterfull en kıymetlinin fotoları var artık pabuçlarını dama at artık büyüklerin oğluşunun fotolarını koysana buraya

yanen benimkide herşeyimde sıradan rutin bi kontrolde bile hep yanımdaydı bize hep c.tesi alıyoz genelde randevuları hatta şimdi şeker yüklemesini konuştuk doktor 26. haftada dedi oda 4 ekim oluyo

waterful oğlun çok şeker fotoğraflarda
alisha maşallah canım seninde kızın da çok tatlı çıkmış
barçli senin de gözün aydın
maşallah diyelim bebişlerinize allah nazarlardan korusun

bende istiyorum böyle fotoğraf ya ayrıntılıya gidicem cumartesi orda verirler herhalde inşallah bir sorun çıkmaz

Yok ekinsu, hiç birinin yerini diğeri dolduramıyor canım, hepsinin yeri ayrı.
Herşeyin ufağı güzel olsa da........
Sinem ben özellikle ayrıntılıda cd veriyormusunuz diye sordum.Hem resim verdiler, hem de hareketli görüntülerini.İsediği gibi bir görüntü alamadığı için dr. , muğlaya bir daha geldiğinizde yine gelin, belki daha net bir görüntü alırız dedi. Sağolsun çok ilgilendi.

Ne güzel ya bende görcem kısmetse c.tesi ayrıntılı ultrasonum var inşallah sağlıklı haberini alırım bebeğimin. cd de verseler keşke haftaya cumayı şirketimiz tatil etti dolayısı ile bayram sonu cuma ve ctesi alışverişe başlamayı düşünüyorum kısmetse inşallah benim eşim tüm kontrollerinide vardı. özellikle olması için çaba harcıyor işlerini ona göre ayarlıyor asla gelmemezlik etmek istemiyor inşallah hep böyle gider. onu ekrandan gördükten sonrada dilinden oğlunu hiç düşürmüyor neler yaptığını her gördüğüne anlatıyor:))) yanımızda olmalılar zaten herzaman hep böyle olsunlar inaşllah

merhaba güzel annişler

smrisk çok sevindim canım bebişinin iyi olduğuna allah dermansız dert vermesin

nazobülo geçmiş olsun

özlemyb geçmiş olsun eğer bulabilirsen ayva yaprağı kaynat iç çok iyi geliyor ıhlamurun içine atıyorum ben birde doktorum strepsils pastil vermişti bebeğe zararı yokmuş

merhaba arkadaslar nasilsiniz.
ben hastayim biliyorsunuz belki simdide dis agrim basladi ben napcam yaaa disciden cok korkuyorum :KK43:((

merhaba arkadaslar nasilsiniz.
ben hastayim biliyorsunuz belki simdide dis agrim basladi ben napcam yaaa disciden cok korkuyorum :KK43:((

geçmiş olsun cidycim, diş problemini en iyi marsg bilir oda çok çekmişti ama sanırım 2. trimester en uygun zamanmış ilk ve son 3 ay doktorlar istemiyorlar diş problemi ama sen yinede marsga sor dedim ya en iyi o bilir

saol uzun beyaz bulut bacağım acaip kasıyo doktor magnesyum demişti ama arada dedi bende hergün içmeyince atladım sanırım ondan oldu şimdi ecazneden getirttim içtim bare ofiste bıtakim hergün içerim

geçmiş olsun cidy bence geciktirmeden git doktora korkunun ecele faydası yok ekinsunun dediği gibi ilk ve son üç ayda müdahale edilmiyor. korkulacak bişey yok inan çektiğin acıya değmez.
nazan magnezyumunu ihmal etme gün geçtikçe kasılmalar dahada artıyorbana doktorum her akşam yatmadan önce al demişti ben öyle kullanıyorum faydada ediyor. tekrar geçmiş olsun

X