2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

mrhb kızlaar, bebeğin eşi aşağıda olan arkadaşlar varmış, acaba benim de öylemi die korktum çünkü tekmeleri genelde çok aşağıda hissediyorum yani çoğu çamaşırımın iç tarafından geliyo çok nadir en üst noktasıgöbeğimin 4 parmak falan altından geliyo normalmi ki

gece rüyamda evlatlık kız çocuğu almışız 4 yaşında falan lacivert gözlü kırmızı saçlı çok tatlı çok uysal bişey, kızın adı hicre neyse en naz olucak diorum kimlik çıkarmaya gidioruz kız birden hırçınlaşıyo hicre benim adım die ağlıyo.çok etkilendim ya hayrolsun ama bakıorum hicre de kız ismi fln diil ki

canım senın dedıgınle alakalı bısey degıl bende bazen hareketlerı cok asagıda hıssedıyorum bazende nerdeyse mıdemın oralarda hıssedıyorum bebek sureklı yer degıstırıyor ama plesanta sureklı yer degıstıren bısey degıl zaten oyle bı durum olsa doktorun soylerdı bosuna kafanı bulandırma rahat ol:lepi:

valla daha benım göbüşüm küçük dar gıyınce bırazcık cıkıyo top gıbı o kadar sızınkıler cok buyuk gelıyo bana aman bebegım sağlıklı olsun gelısımı ıyı olsunda napcam buyuk gobegı :CüvCüv: ama bır de su durum var ben daha anca verdıgım kıloları aldım sanırım bununla da alakası var 5-6 kılo vermıstım daha anca onu aldım yanı suan hıc kılo almamıs gıbıyımhihoyyyt

montesori nerelerdesin kız yarın ayrıntılıya girceksin inş sorun çıkmaz ve inşşş memnun kalırsın, yarın gelir gelmes hemen yaz memnun kaldınmı bebişin durumu nasıl bilgi ver lütfen.

hera ne güğzel şanslısın valla benim sırf memişlerim 3 kilo almışdır :)))) 3 4 de genel toplamda 6 7 kilo :)9 dediğin gibi ağlıklı olsunalrda kiloy du bilmem neydi boşşeyler : ama sen yinede sanslısın

saol canım memişler o kadar buyudu demek benımde bıraz buyudu ama fazla degıl. bırazda yapı meselesı herhalde canım ben fazla kılo almam o yuzden sanslıyım son aylarda almazsam dogum yapınca kılo sorunum olmayacaksositososito

bende bunu duymustum ve doktoruma sordum oda dediki bebek yani rahim büyüdükce eside yukari dogru cikacak mis yani sorun yok kafaniza böyle seyleri takmayin bende bazen hareketlerini cok alttan hissediyorum bazende göbek deligimin orda. hihoyyyt

mrb kızlar valla ne güzel yaa benim kalçalarım ve bacaklarım aldı en fazla kiloyu çatlak içinde zaten baya genişledi :SS

umarım herkes iiidirr

Kızlar günaydın, takmayın kaanıza bu kadar.Plasenta (eş) bazen kendiliğinden yukarı çıkabiliyormuş.İllaki son ana kadar aşağıda kalacak diye bişey yok. Bebişlerin hareketleri de artık büyüdüğü ve sürekli döndüğü için aşağıda ya da yukarıda olacaktır.

valla ben takmıyorum zaten sadece hareketlerıme dıkkat edıyorum cunku anneyı soka sokacak sekılde kanamaya neden olabılıyormus o yuzden o zamanda bebegın haftası ne olursa olsun alınıyor o yuzden

aman kızlar siz dikkat edin kendinizi yormayn sakın tedbiri elden bırakmamak lazım

dün ananesi ve babanesi kızıma bir sürü şey aldı ben çok heyecanlanadım yaa onları seviyrm şimdi içim içime sığmıooo

inşallah bebeğin içindeyken seversın canım. bende oyle hergun alınan seylere bakmak ıstıyorum, sevıyorum bebeğimı hayal edıyorum ıcınde allah o gunlerı de gostersın ınsallah. dısarı cıkınca kendımı bebek magazasında buluyorum almadan duramıyorum vallakaydirigubbakcemile3

slm kzlarrr ..nasılsınız,herkes iyi gözüküyo...ayy ne soguktu sabah doktora gittim içim titredi yolda birde ne zamandır otobüse ,minibüse binmiyodum öldüm bugun milletin parfüm kokusundan...allah vesaitle işe giden arkadaslara yardımcı olsun...
bugun diyet uzmanıyla seker uzmanına gittim diyetisyen ekmegimi 8 dilime cıkardı tam bugday ekmegi yiyemiyorum dedim yemezsen doymazsın dedi...insülünimin de dozunu arttırdı :çok üzgünüm:ana oglu zaten acız yavrum anne karnında gördü yoklugu :ecrin_bebek:artık diyetisyene de seker uzmanına da haftada bir gidicem hamile oldugumu unuttum valla ben kadın dogumcuya ayda bir gidiyorumkaydirigubbakcemile3
smrisk ayrıntılım yarın ama saatler geecmiyo gece de hiç uyuyamam ben heyecandan içim bir tuhaf...sekerde cıkınca hep acabalarım var yere göge sıgamam artık bugun gelince bilgilendiririm sizi...
kızlar bugun bizim 3.yıldönümümüz cok mutluyumhihoyyytüçüncü yılımızda üç kişiyiz...eşime karacadan cok güzel bir kravat ve kol dügmesi aldım harika bir hediye paketi yaptırdım ...4 yıldır calısan biri olarak eşimden para alıp ta ona hediye almak cok tuhafıma gitti:çok üzgünüm:bakalım o ne yapcak inş.yemege gitmeyiz zaten bişiycik yiyemiyorumkaydirigubbakcemile3
ayyy ne cok yazmısım umarım sıkılmazsınız okurken...

iiiz cnm ayy valla geçmez şimdi sana saatler yarın ii haberlerini bekliyoruz cnm

ne güzel nice mutlu yıllara cnm allah sağlıklı nice nice yıllar nasip etsin 3'ünüze de.gerçekten zor olyo dimi koca eline bakmak çalışırken daha güzel ama napıcaz parasız da kalamayız ki :)))

montesori canım nice mutlu sağlıklı günleri güzel ailenle ve tüm sevenlerinizle geçirmeni dilerim herşey gönlünüzce olsun inşallah

bende ayrıntlı ultrasondan randevu aldım dün. haftaya cumaretsi 10 da gitcem çok meraktayım oluşumu görcem bir de kıslar bişey sormak isitiyorum sizlere şimdiye kadarki durumunuzu yada ne biliyim bebeğinize ilerde okutmak üzere defater tutanınız var mı ben bir tane hazırlıyorum üyüdüğünde geçiridiğim evreleri ona okumak için çok da heycenlı oluyor her doktor dönüşümde resmiyle birlikte yazısını yazıyorum içim rahatlıyor sizde yapın çok güsel bir duygu bilgilerinize...hihoyyyt

Montesoricim nice 33lü yıllar dilerim eşin ve çocuk(lar)unla.Ömür boyu mutluluklar.
Gerçekten minibüsle, otobüsle giden arkadaşlara allah sabır versin, normalde yazın binilmezdi, ter kokusu, başka kokular, mide bulandırıdı.Şimdi daha zor.
Allahtan diyet uzmanı ekmeği arttırmış bak, artık daha fazla yiyebilirsin. Üzme kendini, bebişin sen den alıyor zaten, sen aç kalıyorsun, o değil:ecrin_bebek:cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…