2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Günaydin akşam bende saat 9 da yattim kötü bir yağmurdu gerçekten. Siteye bugün üye oldum güzel günler geçirmemiz dileğiyle selamlar...

sheeda ve nazocum çok teşekkür ederim ya acaba geçmi diye baya bi telaşlandım çünkü herkez bir anda yaptırmaya başladı inşallah sorunsuzca biter bu testler

günaydın kızlar hepimize güzel bi gün olsun. sheedacım aynı sorun bende de var. eşi dediği bebeğin plesentası. benım asagıda dogum kanalını kapatmıs o yuzden sezeryan olacak. son 2 ay da yatacaksın dedı benım doktorum. kanama erken dogum ıhtımalıne karsı. sende dikkat et ağır işler yapma çünkü bu durum çok ciddi kanamaya sebep olabiliyormuş

Slm kizlar
şheeda canim dikkatli ol bence, ağir işler yapmamaya çaliş. Inş bi sorun olmas. Miniğim benimde dikkatimi çekdi ekinsu yok ne zamandir. Biri amaliyat olcakdi skinsunun tanidiğiydi yanliş hatirlamiyorsam kalp amliyati inş bi sorun yokdur, belki ondan dolyi gelemiyordur.
Berrin sende hoşgeldin aramiza

kızlar sağolun..

Hera796 evinin temziliğini falan kendin yapabiliyo musun? ben mutfak dolaplarını temizleyim dedim hemen kanamam oldu, şimdi evi süpürmeye korkuyorum pislik içinde yaşıyoruz :) bi tek yemek yapıyorum onun dışında oturuyorum hep

shedaaa delimisin sen sakın süpürme dolap indirme bu işleri unut annen yakınsa o gelsin kardeşin falan en olmadı bi kadın tut

sheeda ya yapma iş falan bi yemek yap yeter eşine söyle yardımcı olsun sana bi süpürsün bi silsin tamam, kendini ve bebeğini düşünmen laısm.aman bişey olmas diyipde iş yapmaya kalkışma bence.herkesin maddi durumu bir değildir dostun akraban yokmu rica edebilceğin söylesen eglir yaaprlar, yada kendini ayrla 15 günde bir bi kaıdn gelsin kocişin yardım cı olmuyorsa allahım sana ve bebişine sağlık versin inş güzel hamilelik gecirirsin. ama dediğim gibi iş falan yapma sabret 3 ayda pis otur ne olcak sanki ne pislencek tahminim bi karı kocasınızdır iki kişinin kirletmesi ne olcakki

valla canım öğrendiğimden beri pek bişey yapmamaya çalışıyorum eşim çok yardımcı oluyor bana bişey bırakmamaya çalışıyor. süpürge yapsam bile süpürgeyi kaldırmıyorum taşıncağı zaman eşim taşıyor biraz o süpürüyor biraz ben öyle yapıyoruz fazla da sık yapmıyorum ama. ev pis olsun napalım bebeğime bişey olmasın önemli olan o. sende dikkat et dolaplara falan uzanıp bişey alma ben daha yenı alıstım annem kıza kıza alıstırdı :)

selam anneler,
nasılsınız bugün sohbet güzel gitmiş sabahtan aman kızlar dikkatli olun bırakın ev pis olsun şunun şurasında bir kaç ay dayancaksınız bebeğiniz içinde canlı onu yormayın çok ciddi bir mesele bu hiç kimse sizi ayıplamaz unutmayın önemli olan bebeklerimiz

kader ilkin bi diş doktoruna git herhangi bi iltihabi bi durum varsa antibiotik verir rahatlarsın hatta günde iki kere minoset verebilir eğer kötüyse dişin durumu belki çeker ama çekilmiycek gibiyse başka bişey önerir ama onun verdiği ilaçları mytlaka doktorunada sor

günaydin hanimlarr iyisiniz insallah göbisimin fotosunu ekledim hadi bakin amaa :)))))

aklımı başıma getirdiniz , bana kalsa ben yavaş yavaş herşeyi yaparım diye düşünüyodum. ne yapalım bu durumda kocişle yaparız artık bakarım iyi yapamazsa kadın tutarım :))

cidy gördüm göbeğini , çok güzel yaaa maşallah seninkini görünce benimki devasalmış gibi geldi , ben de kibar göbek istiyorummm

sehdaa ta katılıyorum cidy göbişin çok güzel maşallah ve aynen benimkide devas gibi geldi ama emin deilim bi gün eklerim yorumlarsınız

cidy valla göbişin güzelmiş zayıfsında sadece göbişden almışsın sanırım . bende kibar göbiş istiyorum. ama göbişim şu son bi iki haftada baya çıkdı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…