2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

benim 210 du 2. saatim keske dün sekerli bişiyler yeseydin yani yeme düzenini degiştirmeseydin sonucunu ona göre alırdın...

esaracım ben ilk gebeliğimde bebeğime aldığım kıyafetlerin hepsini kızım daha doğmadan yıkayıp ütüleyip kaldırmıştım
raflarda uzun süre kalabiliyor ya mikrop falan kapmasın diye düşündüm
bundada yıkıycam korkuyorum valla steril bi ortamdan mikrop dolu bi dünyaya doğuyorlar ne olur ne olmaz ben yine yıkayayım yine :uhm:

barcli benimde 2.saatim yüksek cıkmıstı senin de yüksek bilmiyorum doktor ne der ama sen dün tatlı bişiy de az tükettin dimi belki bu da degerlerini etkilemiştir....
valla ben şeker sonucunu almadım ama korktum valla montesori ya ben dün sağolsun eşim söylemesi ayıp lokum almıştı şeker için gideceğimi unutup 5-6 tane yedim normaldede o kadarı bünyem kaldırmazdı ama yedim bilmiyorum valla benim ki yüksek çıkar o zaman ya dr'a söyleyeyim mi lokumları mideye attığımı :a015:

canım ya iyi gibi görünüyor normal değerlere bakılınca çok yüksek değil yani inşallah dr'unda olumlu şeyler söyler ya arkadaşım valla ben tırsdım montesori diyo ya şekerli bişeyler yemeseydin diye lokumlar gözümün önünde uçuşmaya başladı :mymeka:
ne kafasızım ya nasıl unuttum bilmiyorum ama gece 11den önce yedim
inşallah bişey olmaz :Saruboceq:

saol zeynepçim ama dikkatli oku montesorinin yazdığını yemeseydin değil yeseydin yazıoo yani düzenini bozmadan anlıcaksın var mı yok mu öle olsa şeker yüklemezler güzelim sen içini ferah tut bişi olmaz

iyi akşamlar bayanlar..........
2 gündür yokum,umarım herkes iyidir....
bende yarın sabahtan cildiye doktoruna gidicem ellerim ve ayaklarımda çok şiddetli kaşıntı başladı 2-3 gündür, bakalım ne diyecekler.öğlene doğru kendi drumdayım ayrıntlı ultrasona giricem,bunun yanında doktorum kan testi.şeker yüklemesi ve troid testlerini yapıcak.Anlıyacağınız yarın bi o dr.bi bu dr arasında koşturmacayla geçiçek...
Yarın belki ayrıntılıda cinsiyetinide kesinleştiririz.....:lepi:

ii akşamlar cnm yarın baya işin varmış inş hepsi ii çıkar
cinsiyeti de kesinleşir ayrıntılıda artık...çok geçmiş olsun acaba yediğin bişi mi dokundu ki belki alerji olmuşsundur hayırlı haberlerle dön inş bekliyoruz cnm

anladım canım mağaza olduğunu ama gene de eğlenceli bi takım ,onu demek istedim:))
ben de aynı senin gibi düşündüm halısı ,perdesi,oyuncakları falan derken renklendireceğim:))

ii akşamlar hanımlar:)
valla bu şeker işi beni de bayaa korkutmaya başladı ,p.tesi yükleyeceğim ben de ama korkuorum bi de üstüne bu aralar canım acayip tatlı istio,umarım bi aksilik olmaz !!

ayyy yerim ben onları ne güzel pozlar vermişler....keske bizde de ultrason gözlüğü olsa taksak bebegi görsek:)

günaydın hanımlar site dün çok problemliydi galiba, öğleden sonra ve gece baktım giremedim.
herkes güzel ve sağlıklı bir gün geçirir inşallah

günaydın güzel anneler ve tatlı bebekleri.uzun bir aradan sonra yine girebildim şükür.tabi herşeyden uzağım hiçbirini okuyamıyorum umarım hepiniz sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçiriyorsunuzdur artık yarısını geçti nasılsa geriye doğru saymak daha kolay olacak.havalarda bozdu artık hep kış gelsede doğursam deyip duruyordum.akşam inanılmaz bir yağmur ve dolu vardı burda elektrikler gitti her yer karanlık 21:00 yattık bizde nasıl uyumuşum sabaha kadar siz düşünün artık.herkesi çok öpüyorum güzel günler dilerim hepinize.

günaydın arkadaşlar,
dün kananamamın üzerinden 1 hafta geçti, doktora kontrole gittim. Pek bişey anlamadım ama bebeğin eşi aşağıdaymış, kendimi çok yormamam gerekiyormuşç Bebekde baş aşağı duruyo. Bebeğin öyle durmasına çok üzüldüm yazık ya tepe taklak duruyo, ne kadar zor bişey. Başı oldukça aşağıda; iç çamaşırımın içine denk gelen yerde kafası var Belki büyüdükçe kendini kurtarırmış !?!?!?

günaydın kızlar herkez iyi gördüğüm kadarıyla aman allah bozmasın... a.s.

bu şeker yüklemesi için bana bişey demedi doktorum bayramdan sonra kontrole gideceğim geçmi olur acaba 27 haftalık olacağım o zaman bak telaşlandım.

ya bana mı öle geliyor yoksa ekinsu ne zamandır yokmu kızlar ya bileniniz varmı?

geç olacağını zannetmiyorum benim doktorum 28. haftada istedi benden bi sorun olcağını zannetmiyorum

şeker yüklemesi 24-28 haftalar rasında yapılıyo banada 26 haftalıkken istedi bayarm bitimi gidicem inş.

Sheeda geçmiş olsun ben uzun süredir uzak olduğum için haberim yok.içini ferah tut umarim bu durum sana sikinti yaratmaz sorunsuz bir şekilde bitirirsin hamileliğini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…