2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ya kızlar belki duydunuz belki duymadınız aklınızda olsun doğuma yakın yüzünüzde lekelenmeler olcakdır, doğum yapdıkdan sonra sacınızı suratınıza sürcekmişsiniz o lekelr daha cabuk gfidiyormuş, bunu bizim yakınalrımızda uygulayan bi kaç kişiden duydum, benim saacım çok uzun ben doğum yapim gelir sizede sürerim :)) sacı kısa olanalra

hera geçmiş olsun..Allha hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım..

smrisk benim cildin öyle güzelleştiki kaymak gibi oldu..
umarım sonlara doğru lekelenmez..kızımda da olmamıştı gerçi leke..
saçlarım dökülmez yağlanmaz oldu..neyse ki işe yarar bir tarafı
çıktı hamileliğin :)

:1shok::1shok::1shok::1shok:

merhaba arkadaşlar.bende kestirdim saçlarımı.ömürle ne alakası varsa.çatlak kremi kullanmıyorum ben.kullananlar hiç faydasını görmemiş.zaten bizim anneden aldığımız gendenmi nedense annemdede hiç çatlama olmamış ablamın hamileliğinde de olmadı.bende de pek olacak gibi değil.olursada olsun pekte kafama takmıyorum.bikini yerine mayo giyerim:))))

heracım çok geçmiş olsun canım Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin herkese bir daha olmaz inş.

smrisk cim,
buda başka bir hurafe bence kısa olanlar napsın sen yetişemezsin herkese bende bayrama kestircem manikür petikür bende evde yapıyorum kendim

selam kızlar ben geldim
leke olmasın diye yüzüme vichy nin 50 faktörlük güneş kremini aldım.onu kullanıyorum.unutmayın güneş gebelik lekelerini varsa artırıyor henüz yoksada olmasını kolaylaştırıyor.
karnıma çatlak için bir krem yaptım bir arkadaştan öğrenip, onu kullanıyorum çok memnunum."bir tüp bepanten krem cam ve temiz bir kavanoza boşaltılıcak, içine 1,5 çay kaşığı portakal yağı.1,5 çay kaşığı kayısı yağı,1,5 çay kaşığı nar yağı."
bu krem yüze de kullanılabilecek bir nemlendirici.çok da uygun fiyata mal oluyor.bana iyi geldi.kaşıntı kuruluk hissetmiyorum

balım doğru söylüyorsun çatlak oluşmaya müsait bir cildin varsa ne yapsan oluyor.ancak çok fazla olmaması için tüm uzmanlar cildi nemli tutmak için nemlendirici kullanmayı ve bol su içmeyi öneriyor.

hera geçmişolsun canım.artık herkesten iyi haberler duysak keşke.bu bebişler bizim yüreğimizi hop ettiriyor habire

merhaba inanna.ben günde 2litreden fazla su içiyorum dahamı fazla içmak gerekiyomuş?3ltden fazla içmak biraz zor değilmi?

canım doktor minimum 3,5 dedi.ult.girdiğinde bi bak karanlık yerlere ne kadar die,hem de doktoruna danış..en iisi bebişler için,su içeceksek içeceğiz:))

benim annemde de yok çatlak bende şuan yok ama ben yinede kullanıyorum hem nemlendirmesi açısından hemde olrsada en azından sürdüm oldu derim öbür türlü ayyy keşke kullansaydım derim
ben de saçlarımı kestiricem uçları felaket kırıldı boya gerek yok zaten ilk defa hamile kalmadan önce boyatmıştım oda çikolata kaveydi saçımda koyu kumral öle tezat durmuyo eşim doğumdan sonra sarılı bişey (röfle demek istiyo) yaptırırsın değişiklik olur dio

Merhaba kızlarr, sohbet ne güzel gidiyor böyle.
Ben de araya gireyim bari. Heracım geçmiş olsun canım, nazlıcan sen neler yaşamışsın hayatım, üstüste gerçekten.Neyse toparlanmışsın artık, sizin oralarda çölden gelen kum olayları çok kötü, haberlerde görmüştüm.
Kızlar, korkmayın artık, atlattık epey birşeyler. Hayırlısı ile alırız inşallah bebeklerimizi kucağımıza.Hiç negatif düşünmeyin artık.Hamileliğin sonlarını güzel güzel yaşayın.
Bende sabırsızlanıyorum bazen, bir an önce doğsun artık diyerek, sizde de var mı_?

Çatlak kremi olayını hiç kullanmıyorum, bende ilk hamileliğimde çatlamıştı zaten, o yüzden diğerleri sorun değil artık. Aynı çatlaklar üzerinden açılma oluyor.İlk başlarda mayo, ya da yüksek belli bikini giyiyordum. Marmarise geldikten sonra , yabancı hatunları bir gördüm, rahat rahat bikini giymeye başladımsırnaşık şeysırnaşık şey. Benim vücudum onlardan kat kat güzel, onlar yağlı yağlı, sarkmış vücutlarıyla , incecik bikiniler giyiyorlarlülülülülülüArtık kafama da takmıyorum bunları.Alan almışşşş satan satmış :roflol::roflol::roflol:

Saç kestirme olayı bence de hurafe, ama saç boyatma , röfle yaptırma, ya da perma yaptırma filan boya ve ilaçlarla olduğu için tırsıyorum açıkçası.Doğumdan sonra perma yaptırayım diyorum, geçen gün kuaför arkadaşla konuştum , doğumdan sonra perma yaptıracağım, yıka çık olur taramakla filan uğraşmam dedim.Saçlarına yazık dedi, bilmiyorum şimdi ne yapacağımı.Zaten şimdilerde, saçlarımı sürekli ya at kuyruğu ya da topuz yapıp dolaşıyorum, sıcaktan açık brakma imkanım hiç olmuyor.Doğumdan sonra düşüneceğim bakalım bişeyler.
Linaycım , benimde cildim çok düzgün oldu. Zaten allahtan cildimde bir sorun yoktu ama şimdilerde daha güzelleşti.Bide çevremde herkes, sen kilo alınca çok değiştin güzelleştin diyorlar, ben normalde yazın 2-3 kilo alırım,56 nın üzerinde göremezler beni.Şimdi 10 kilo alınca çok değişik geldi millete.:teytey:

orada bi yer tavsiye edemeyeceğim ama hem benim doktorum hem de ankara da gittiğim doktor(ki ben de ayrıntılı istedim)30.haftayı ayrıntılı için en ii hafta olarak görüyorlar.paylaşayım dedim.

umarım bütün aksilikler sadece bunlar olur,valla başka bişi diyemiorum..

waterfull bence perma yaptırma ben geçen sene yaptırdım halal ceremesini çekiyorum saçlarımı kestirdim ama hala var tekrar kestircem berbat oldular çok yıpratıyo saçı bende sürekli topluyorum deli olcam artık havlar bi ara azcık serinledi saldım biraz ama yine ısındı yine hep toplu

saç boyamak ve perma aslında zararlı değilmiş arştırmalara göre.zarar veren uzun süre boyaları solumakmış.kafanıza poşet geçirsin kuaför yaptırın gitsin.zaten canımızı sıkan bir çok şey yaşadık birde görüntümüz canımızı sıkmasın.

ooo kızlar sohbet koyu...bende sac kestirme diyenlerin gazabına ugrayıp uzun süre kestirmedim sonra yeter yaa dedim kezbanlara dönmüstüm... gecen ay gittim kestirdim ohh be dünya varmıs...maniküre de pediküre de gidiyorum nolcak şimdi
günes lekelerine karsı laroche posay aldım çok memnunum lekem olmadı hiç...birde ben cok güzelleştim beni görenler sasırıyor aaa sen nolmussun böyle diye ...herkes cok güzelleşmişsin diyo sinir oluyorum ama... önceden öcü müydüm ben...birde size güzellik sırrımı acıklayım sadece bebak acıbadem sütü 3ytl lik bir ürün aksam pamuga döküp yüzünüzü siliyosunuz esra da kullanıyo sizde deneyin derim...

slmlar kızlar bişey danışıcam size,bizim kızın odasını göstermiştim

bu zaten baya süslü bi de duvarlara çiçek ev falan yapıştırıcaz, bi duvara da şunu yaptırsammı bi kolonumuz var oraya düşünüorum alt fonu lila olucak ama

duvarlar da kumbeji olucak nasıl sizce

waterfullcum, ben de biran önce olsun istiyorum sonrada şu hamileliği doya doya
yaşıyayım diyorum..malum 7,5 aydan sonrası nasıl oluyor bilmiyorum hevesim var o yüzden..
bu da inşallah ablası gibi erkenden gelmez :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…