2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

amin gamzecim aminnnn

smrisk ben mustelayı komple tüm vücuda lieracı göbek ğöğüs çevresi bel ve üst baldıra sürüyorum

Hanimlar bana acaba yeterli gelmezmi ilerki zamanlarda nivea nin bebe yaği bu bahsettiğiniz kremlerden alsammiki hangisini önerirsiniz bazen patliycakmiş gibi oluyorum

gamzecim ben çok almadım 4 takım kıyafet aldım
ablasının cicileri bile baya yetecek aslında.zaten karyolası da ablasından hazır.onunda karyola takımını öle güzel seçmişim ki hem kıza hem erkeğe olacak şekilde.oda takımıda almayacağım şimdilik.onu da ablasından otlanacak.kızımın takımı biraz büyüyene kadar ikisine de rahat yeter.odayı da paylaşmaları fikrindeyim ama kızım rahatsız olursa yatak odasınada alabilirim karyolayı

marsgcım burda da okumuştum o dediğin şey gerçektende 24-26. haftalarda
geçiyormuş..senin zillininde geçmiştir mutlaka..

çin malları kansorejen madde taşıdığı için onaylanmıyor pek biliyorsun..belki iyi badylerdir ama şimdi bile bilede giydirmek içime sinmez..ben her aldığıma bakıyorum çin malı olmasın diye..
sizlerde dikkat edin alırken..

smrisk ben ilk hamileliğimde çatlamıştım zaten,karnımın altı çatlak biraz..
bişey kullanmıyorum arada bir bepanten sürüyorum..ama 8.aydan sonra lansonıh
sürmeye başlıyacağım göğüslerime..

linay güle güle kullan canım.
ben eve gidiyorum kızlar.kızımı okula hazırlayıp yemek yiycem karnım zil çalıyo sanırım bebişinde karnı acıktı.

arkadaşlar verdiğiniz bilgile riçin tşk ederim krem izimlerini not aldım :)) en yakın zamnda ben de alırım kullnamaya başlarım yinede çatlarsam yapacak bişey yok yırtık karı olurum ne olcak :) kocişim düşünsün :)

kızlarrr siz manikür pedikür yaptırıyormusunuz ?
aman yaa manikür yaptırmamak gerekiyormuş iyi olmazmış..
altı üstü hamileyiz yaa, hayattan vazgeçicez nerdeyse :bbo:
saç kestirme saç boyama manikür yaptırma zaten şiştikçe tuhaf bişey oluyoruz kaydirigubbakcemile3

ya kıslarrr anlamadım hadi amnikür petikürü anladım ki onalrıda emin olduğunuz yerde yaptırırsanız mikrop filan kapmaz. ama saç kestirmenin ne gibi sıkıntısı var ki benim saçlarım çok uzadı gidip kestirmek istiyorum gidemezmiyim yani şimdik ben((

canım bir an önce başlasan iyi edersin çünkü 3-4 aylarda başlanıyor çatlamadan önlemini almak lazım

saç kesilince bebeğin ömrü kısalır diye bi hurafe var ama insan inanmasa da içi rahat etmıyor

kızlar bugun doktora gıttım. 1 haftadır karnım agrıyordu ara ara. dünden beri de geçmedi aradım doktoru gel dedi. gittim nts'e bağladılar, idrar tahlili yaptılar birde vajinal ultrasonla serviks boyunu ölçtü dr o kısa olunca erken doğum olabiliyomuş. allahtan hersey normal cıktı ama korkmadım desem yalan olur. allah hepimizin yavrusunu zamanında sağlıklı versin inşallah

hera gecmiş olsun bişey çıkmamış sevindim, ben normald ebebe yağı kuullanıyorum oda yeterli gelmedi galiba

geçmiş olsun heracım bir sorun olmamasına sevindim.

linaycım manikür pedikür yaptırmadım kendim evde idare ediyorum.

ama bayramdan önce saçımın gölgesini yaptırıcam kestiricemde. dediğin gibi zaten çirkinleşiyoruz birde bunları yaptırmayınca iyice çirkin oluyoruz. ben inanmıyorum hurafelere falan.

GEÇMİŞ OLSUN HERACIM BİR DAHA OLMAZ İNŞALLAH VALLA HERŞEYDEN KORKAR OLDUK BU GİDİŞLE ERKEN DOĞUM YAPICAZ ALLAH KORUSUN BEN ÇOK STRES YAPTIM İNŞALLAH BİŞEY OLMAZ :çok üzgünüm:

smrisk,marsg teşekkür ederim. insan korkuyor daha çok küçük meleklerimiz.

smrisk ben lierac kullanıyorum çok memnunum başka bişeye ihtiyaç duymuyorum kuruluk, kaşıntı olmuyor hiç.

marsgcım haklısın zaten adı üstünde hurafe. saçın boyalı mı röfleli mi? benim röfle oldugu ıcın o sonucta boyadan daha zararlı korkuyorum

GEÇMİŞ OLSUN HERACIM BİR DAHA OLMAZ İNŞALLAH VALLA HERŞEYDEN KORKAR OLDUK BU GİDİŞLE ERKEN DOĞUM YAPICAZ ALLAH KORUSUN BEN ÇOK STRES YAPTIM İNŞALLAH BİŞEY OLMAZ :çok üzgünüm:

haklısın canım önceden sevınerek gıderdım doktora sımdı korkarak gıdıyorum acaba kötü bişey söyler mi diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…