2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slmlar kızlar bişey danışıcam size,bizim kızın odasını göstermiştim
14092008341xn9.th.jpg

bu zaten baya süslü bi de duvarlara çiçek ev falan yapıştırıcaz, bi duvara da şunu yaptırsammı bi kolonumuz var oraya düşünüorum alt fonu lila olucak ama

duvarlar da kumbeji olucak nasıl sizce

alishacım, duvarlara hem bişey asacaksın hemde bu şekilde süsliceksin
çok göz yorucu olmazmı..sadece duvara süsü yapsan sanki daha iyi olur gibi..

alishacım, duvarlara hem bişey asacaksın hemde bu şekilde süsliceksin
çok göz yorucu olmazmı..sadece duvara süsü yapsan sanki daha iyi olur gibi..
evet ya haklısın bi de beni mobilyaların da çimleri var ya bu ağacın altındaki çimlerle iirenç olur renkleri uymuyo iki farklı ton yeşik ne zevksiz annem var dicek:bbo:

14092008341xn9.th.jpg

bu zaten baya süslü bi de duvarlara çiçek ev falan yapıştırıcaz, bi duvara da şunu yaptırsammı bi kolonumuz var oraya düşünüorum alt fonu lila olucak ama

Alishacım, oda takımın çok güzel hayatım, ama çok yoğun bir görsellik var.Bebişin ve sizin gözleriniz çok yorulacak. Takım zaten hareketli, duvarlara da evler ,ağaçlar, bordür yapıştıracaksınız.Duvarlarda da sakinlik kalmayacak. Bütün bunların üstüne birde çok farklı bir desenden bir şekil daha düşünüyorsun.
Canım, ben mimar olarak müşterime ilk söyleyeceğim şey bunların 2-3 odada ancak yerleştirilebileceği olurdukaydirigubbakcemile3Duvar kağıtlarını bir odaya, oda takımını bir odaya , son düşündüğün deseni farklı bir odaya.

Kırılma canım ama, bence oda takımını ve sade bir duvara ya bodür, ya da sadece duvar süsü olarak alacaklarını ya da en son düşündüğün o ağaç motifini tek olarak kullan.
İlk bebiş olunca herşeyin en iyisi , en güzeli olsun, herşey olsun diyorsunuz farkındayım canım.Ama biraz sakinlik ve gözün yorulmasını engellemen gerekiyor. Gerçekten bebişlerimizin ilk görecekleri ortamlar bunlar.Senelerce o yoğunluğun içinde boğulur bebiş.
Ben sadece fikrimi söyledim, son kararı siz vereceksiniz.
Dayanamadım, işimle ilgili olunca hemen karıştım ama :eek::eek:

waterfullcum, ben de biran önce olsun istiyorum sonrada şu hamileliği doya doya
yaşıyayım diyorum..malum 7,5 aydan sonrası nasıl oluyor bilmiyorum hevesim var o yüzden..
bu da inşallah ablası gibi erkenden gelmez :))

Evet canım yaaa, inşallah erkenden gelmez, sende yaşarsın son gününe kadar hamileliğini...

Alishacım, oda takımın çok güzel hayatım, ama çok yoğun bir görsellik var.Bebişin ve sizin gözleriniz çok yorulacak. Takım zaten hareketli, duvarlara da evler ,ağaçlar, bordür yapıştıracaksınız.Duvarlarda da sakinlik kalmayacak. Bütün bunların üstüne birde çok farklı bir desenden bir şekil daha düşünüyorsun.
Canım, ben mimar olarak müşterime ilk söyleyeceğim şey bunların 2-3 odada ancak yerleştirilebileceği olurdukaydirigubbakcemile3Duvar kağıtlarını bir odaya, oda takımını bir odaya , son düşündüğün deseni farklı bir odaya.

Kırılma canım ama, bence oda takımını ve sade bir duvara ya bodür, ya da sadece duvar süsü olarak alacaklarını ya da en son düşündüğün o ağaç motifini tek olarak kullan.
İlk bebiş olunca herşeyin en iyisi , en güzeli olsun, herşey olsun diyorsunuz farkındayım canım.Ama biraz sakinlik ve gözün yorulmasını engellemen gerekiyor. Gerçekten bebişlerimizin ilk görecekleri ortamlar bunlar.Senelerce o yoğunluğun içinde boğulur bebiş.
Ben sadece fikrimi söyledim, son kararı siz vereceksiniz.
Dayanamadım, işimle ilgili olunca hemen karıştım ama :eek::eek:
yok cnm fikrinizi sordum zaten ne demek.. ben de mimarım sonuçta ama bak ordaki duvar gibi olamıycak bizimki çünkü o duvar gazbeton ve o beyaz süslü bordürü yapamıoruz keşke sadece o olsaydı, zaten bi duvar pencere bi duvar da kapı oralar düz boya olucak, ben sade olsun diye lila bile düşünmüyorum. iki duvarda da genelde dolaplar var geriye sadece bir kolon kalıyo değerlendirilecek 60cmlik, işte oraya düşündüm bu ağacı bence güzel olurdu ama rengini uygun bulamam

14092008341xn9.th.jpg

bence de sadece sutüna ağacı yapıştırabilirsin diğer türlü oda zaten cafcaflı,renkli..aslında bence yeter ama ağaç hoşuma gitti.tabii zevkler tartışılmaz,ben hiçbir süsü olmayan beyaz bi takım aldım mesela??

ooo kızlar sohbet koyu...bende sac kestirme diyenlerin gazabına ugrayıp uzun süre kestirmedim sonra yeter yaa dedim kezbanlara dönmüstüm... gecen ay gittim kestirdim ohh be dünya varmıs...maniküre de pediküre de gidiyorum nolcak şimdi:KK43:
günes lekelerine karsı laroche posay aldım çok memnunum lekem olmadı hiç...birde ben cok güzelleştim beni görenler sasırıyor aaa sen nolmussun böyle diye ...herkes cok güzelleşmişsin diyo sinir oluyorum ama... önceden öcü müydüm ben...birde size güzellik sırrımı acıklayım sadece bebak acıbadem sütü 3ytl lik bir ürün aksam pamuga döküp yüzünüzü siliyosunuz esra da kullanıyo sizde deneyin derim...

montesoricim manikür pedikür yaptırırken sadece hamileyken değil her zaman dikkat etmek gerek.Allah korusun başkasından hepatit b ve c kapmak işten bile değil.ancak kendine bir manikür seti edinmek ve kuaförün de karıştırmadan onu kullanmasını sağlamak güzel bir çözüm yolu.

bi de kızlar oda yaparken renklerin çocuk üzerindeki etkilerini muhakkak araştırın, ben özellikle perde cibinlik için falan lila istedim bebek için en huzurlu uyku getiren bi renk hem de çocuğun hayal dünyasını geliştiriyo uysallaştırıomuş çocuğu, sarı tonları yerde duvarda dengeliyomuş zihin açıyomuş.kızlar için pembe erkekler için mavi de araştırmalara göre çok iyi etkilemiomuş yeşil ve turuncuyu da çok öneriyolar, sakın bembeyaz bi oda yapmayın renkler çocuğun gelişimini çok etkiliomuş

bence de sadece sutüna ağacı yapıştırabilirsin diğer türlü oda zaten cafcaflı,renkli..aslında bence yeter ama ağaç hoşuma gitti.tabii zevkler tartışılmaz,ben hiçbir süsü olmayan beyaz bi takım aldım mesela??
cnm burası bebek odası mağazası bende böyle olmıycak bunlar çok süslüyo satmak için, bence senin çok sadeyse mobilyan bi duvarı komple duvar kağıdı yapabilirsin çok güzel desenler var, perdenle halınla renklendirirsin

alisha kızının odasına bayıldım canım güzel günlerde sağlıkla kullanır inşallah.odanın resmi mobilyacıdan değilmi? yani evdeki duruşu daha farklı olur bence hevesini al canım ne istiyosan yap.zati siz mimarsınız anlarsıbnız bu işlerden

alisha kızının odasına bayıldım canım güzel günlerde sağlıkla kullanır inşallah.odanın resmi mobilyacıdan değilmi? yani evdeki duruşu daha farklı olur bence hevesini al canım ne istiyosan yap.zati siz mimarsınız anlarsıbnız bu işlerden

teşekkür ederim cnm evet mobilyacı orası, site kafayı yedi yine ya, buarada saolun kızlar ya fikirleriniz için iiki varsınız aynı şeyleri yaşayıp aylardır dertleşioruz burada bence en iyi biz anlarız birbirimizi inşallah bebişlerimiz doğunca da böyle herşeyi konuşup birlikte büyütürüz sağlıklaa.s.

slm kızlar ben geldimmmm anca tabı okuldan geldım,karnımı doyurdum yazılanları okudum,
cicikız gözun aydın çok sewındım,
nazlıcan walla gelmeyen kalmamaış başına,oranın çamur deryasını bılırım,1 sene önceye kadar ordaydım,bir gun bizde çarşıda o toz bulutuna yakalanmıştık,ustmumuz başımız batmıştı,hersene bu vakıtler oluo,
kızlar walla ben manıkıur pedikür ve ağdaya dewam edıorum ama bildiğim güvendiğim temız bır yerde,hamile kaldığımdan berı kuoföre uğramadım ama artık bende dip boyamı yaptırıp kestırıcem filizin dediği gibi kezbanlara döndum,zaten kilo alıp deişio vucut bıde saç yarısı çıkmış olunca kötu etkılıo benı,dr ma herdefasında bu boya işini soruorum yaptırııım mi die o da en son sen daha yaptırmadın mı die kızdı:))))boyanın bir zaararı olduğu yok literaturde dedi,kendisi profösör yurt dışında eğitim almış,çok da iyi bır dr o yuzden ona güvenıorum,yoksa pilavı makarnayı yasakladığı gibi boyayıda yasaklardı dimi ama:))))bayramda kendime gelmek eski halıme kavuşmak istıorum,
marsg canım ya hala bir isim yok mu sizde,geçen b ir isimde daha anlaşmıştık eşimle, beren ,sonra kuzenımın oğluna berent ismını koyduğu aklımıza geldı onuda eledık:KK43:((((bu iş içinden çıklmaz bir hal alıo,bugün ceren ismini sunacağım bakalım ne dicek bizim kociş:))
barçlı naptı acaba şeker testını

ezra hoşgeldin. afiyet olsun,

ben cıkıyorum gök gürüldüyor alisha sizin orda gök gürüldüyornmuş kıs dragozda arkadaşım var o söyledi :)) neyse bende kacem yağmura kalmadan herklese iyi akşamlar.

X