2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Selam Kizlar .. Moralim çok Bozuk.. Surprise Gibi Benimde Bulantim Yok.7 Hafta Bitti Dr. Biliyorsunuz Bebeği Görememiştik..a Gidicektim Yarin Yokmuş.. Az önce Wc Ye Gittim Afedersiniz Idrarim çay Renginde Idi.. Dünde Oldu Ama önemsemedim. 2 Gün önce şiddetli Bel Ve Sirt Ağrisi çektim. Benimde Bebeğimi Alacaklar Biliyorum. Moralim çok Bozuk...

kızlar eksik olan söylesin.

Ozlemyb 6+3
Meleğim 16 7
Lilam 7+2
Cidy 7+3
Alisha 7+3
Fatocum 8+2
Montesori 8+6
Talya 8+6
Deniz1634 8+7
Hera796 8+7
Marsg 9+2
Hande80 9+3
Gülsü 9+2
Kanciceğim 9+5
İnana13 10
Ezra2001 10
Met.nur13 10
Miniğim 10
Almina-göksu 10
balım 10
Cicikizsinem 10+2
Elifhamza 10+5
Blooms
Nazlican156
Barcli
Ebruşş
nakkad

Son düzenleme:
kızlar birkaç günlük aradan sonra slm herkese ...
aranızda vardır birkaç kişi beni merak eden öncelikle destekleriniz ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum artık bir ocak 2009 anne adayı değilimsenağlamasenağlama listeyi tutan veya tutacak olan arkadaş beni silebilir az önce dr dan geldim kalp atışlarını duyamadık hatta geçen hft dan bu yana gelişmemiş bile yarın veya çarşamba kürtaj için gün verecekler ben bebeğimden ayrılıyorum :a015:Allah sizi ayırmasın umarım sağlıklı bir hamilelik dönemi ardından peş peşe sağlıklı doğumlar yaparsınız
****** Allah hepinizin yardımcısı olsun********

Allah sabrını verir inşallah . Hayırlısı olan buymuş hiçç üzülmee. Sağlıklı güzel bebişlere kavuşursun tez zamanda inşllah. Bizde umutla bekliyoz kontrol gününü ma ne olup biteceği belli değil tabi. herkesin başına gelebilecek bi durum hayırlısını versin. ne diyelim Üzülme ama . Bunlardan daha büyük evlat acıları var Allah yaşatmasın:çok üzgünüm:

kızlar eksik olan söylesin.

Ozlemyb 6+3
Meleğim 16 7
Lilam 7+2
Cidy 7+3
Alisha 7+3
Fatocum 8+2
Montesori 8+6
Talya 8+6
Deniz1634 8+7
Hera796 8+7
Marsg 9+2
Hande80 9+3
Gülsü 9+2
Kanciceğim 9+5
İnana13 10
Ezra2001 10
Met.nur13 10
Miniğim 10
Almina-göksu 10
Cicikizsinem 10+2
Elifhamza 10+5
Blooms
Nazlican156
Barcli
Ebruşş
nakkad

benide eklermisiniz.10 haftalık benimkide

Selam Kizlar .. Moralim çok Bozuk.. Surprise Gibi Benimde Bulantim Yok.7 Hafta Bitti Dr. Biliyorsunuz Bebeği Görememiştik..a Gidicektim Yarin Yokmuş.. Az önce Wc Ye Gittim Afedersiniz Idrarim çay Renginde Idi.. Dünde Oldu Ama önemsemedim. 2 Gün önce şiddetli Bel Ve Sirt Ağrisi çektim. Benimde Bebeğimi Alacaklar Biliyorum. Moralim çok Bozuk...

Canım benim sen kendine işkence yapıyosun ama . Yapma öyle . Bel sırt ağrısı çok normal benim bu sabah çektiğim bel ağrısı bir felaketti ufff hala da var biraz . ama kendi kendini böyle üzersen elie ne geçecek ki. canım ya hayırlısı yla doğurmak nasip eder inşallah :teselli::1rolleyes:

canım Benim Sen Kendine Işkence Yapıyosun Ama . Yapma öyle . Bel Sırt Ağrısı çok Normal Benim Bu Sabah çektiğim Bel Ağrısı Bir Felaketti Ufff Hala Da Var Biraz . Ama Kendi Kendini Böyle üzersen Elie Ne Geçecek Ki. Canım Ya Hayırlısı Yla Doğurmak Nasip Eder Inşallah :teselli::1rolleyes:

Idrardaki Koyu Renk Nedendir Sence çay Gibi Kop Koyu Idi ... Korkuyorum ..

Canım sıkma canını bu kadar. İyi düşün iyi olsun. kanaman yok bişeyin yok. mide bulantısı herkeste olmaz. canım iyi haberlerini ver bize nolur.

Canım sıkma canını bu kadar. İyi düşün iyi olsun. kanaman yok bişeyin yok. mide bulantısı herkeste olmaz. canım iyi haberlerini ver bize nolur.
SURPRISE İNDE BULANTISI Bİ BELİRTİSİ YOKTU .. BENİMDE ÖLE HEM KESE VAR BEBEK YOK DU.. İDARARIMDAKİ RENKDE BENİ KORKUTTU.. NAPICAM BİLMİYORUM.. ANNEM YOK EŞİM UZAKDA ÇALIŞIYOR.. İŞTEYİM.. MORALMEN ÇÖKTÜM...senağlama

marsg istanbulda şimdi hangi hastaneye gidiyosun hangi yakadasın...

canım ben avrupa yakasındayım. özel muayeneye gidiyorum. bakırköyda doktorum hüsnü görgen. hasekide doktor ayrıca kendisi. ben çok memnunum.
canım özel bilge hastanesi oğuz bey 4 boyutlu ultrason varmış. 40 ytl ssk ya ...bende gitmedim daha gidicem. biraz daha büyüsün bebeşimde öyle gidicem.

Son düzenleme:
SURPRISE İNDE BULANTISI Bİ BELİRTİSİ YOKTU .. BENİMDE ÖLE HEM KESE VAR BEBEK YOK DU.. İDARARIMDAKİ RENKDE BENİ KORKUTTU.. NAPICAM BİLMİYORUM.. ANNEM YOK EŞİM UZAKDA ÇALIŞIYOR.. İŞTEYİM.. MORALMEN ÇÖKTÜM...senağlama

ah canım ya. bence bekleme yarını git bir yakındaki hastaneye hepsi ultrasonla bakıyor zaten. sıkma canını. bulantı her hamilede olmaz. şuna takılma bu kadar. belki geç döllenme vardır. bebek görünmemiştir.

canım benim ya bence de şu bulantı olayına takılma sen bebeğin sağlığı ile bi alkası yok bunun üzme kendini boşu boşuna
ama idrarındaki koyu renk için telf.olsa bi uzmanın fikrini al derim
bide şöyle bişi var vücut su eksikliği yaşadığı zaman ki benimde olur idrar oldukça koyu renk oluyor inşallah sebep budur canım
allah bebişini sana bağışlasın

istiridyeyim incimsin ilk önce moralini toparla ..bulantı önemli diil,kan önemli özellikle de kırmızı..bu yüzden bence işinden izin al kimseye gerek yok hastaneye git doktorunla görüş .en mantıklısı bu çünkü kura kura gerçek olur,kendine ii bak:))

X