2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ayrıca aramızda daha önce kürtaj olmak zorunda kalan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi lokal mi oldu anestezi mi benim büyük ihtimal anestezi olacak tecrübeyaşanlar paylaşabilir misiniz???

kızlar birkaç günlük aradan sonra slm herkese ...
aranızda vardır birkaç kişi beni merak eden öncelikle destekleriniz ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum artık bir ocak 2009 anne adayı değilimsenağlamasenağlama listeyi tutan veya tutacak olan arkadaş beni silebilir az önce dr dan geldim kalp atışlarını duyamadık hatta geçen hft dan bu yana gelişmemiş bile yarın veya çarşamba kürtaj için gün verecekler ben bebeğimden ayrılıyorum :a015:Allah sizi ayırmasın umarım sağlıklı bir hamilelik dönemi ardından peş peşe sağlıklı doğumlar yaparsınız
****** Allah hepinizin yardımcısı olsun********

Canım benim ALLAH sana sabır ve güç versin.Hayat bi imtihan herşey bizim için eminim bunda senin için bi hayır vardır.Rabbim gönlüne göre versin.

aranızda vardır birkaç kişi beni merak eden öncelikle destekleriniz ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum artık bir ocak 2009 anne adayı değilimsenağlamasenağlama listeyi tutan veya tutacak olan arkadaş beni silebilir az önce dr dan geldim kalp atışlarını duyamadık hatta geçen hft dan bu yana gelişmemiş bile yarın veya çarşamba kürtaj için gün verecekler ben bebeğimden ayrılıyorum :a015:Allah sizi ayırmasın umarım sağlıklı bir hamilelik dönemi ardından peş peşe sağlıklı doğumlar yaparsınız
inan çok üzüldüm canım ama allah büyük yine hamiş kalırsın canım inşallah

ayrıca aramızda daha önce kürtaj olmak zorunda kalan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi lokal mi oldu anestezi mi benim büyük ihtimal anestezi olacak tecrübeyaşanlar paylaşabilir misiniz???
canım ben kürtaj olduğumda anestezi uyguladılar
allah yardımcın olsun

surprıse çok geçmiş olsun cnm inan çok üzüldüm allah sana ve eşine sabır versin umarım tekrar hamile kalır sağlıkla bebeğini dünyaya getirirsin dualarımız seninle

canım ben kürtaj olduğumda anestezi uyguladılar
allah yardımcın olsun

peki anesteziden sonra ne kdr sürede toparladın kendini 2 saat diyolar ama internette araştırdım 3-5 günmüş sonra kaç ay sonra tekrar hamile kalabildin

suprise cok gecmis olsun inan cok üzüldüm allah sana sabir versin ins. en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin ben ilk (11 haftalikken ) hamileligimde düsük yapmistim 3 ay sonra kizima hamile kaldim problemsiz. suan benim 4. hamileligim bundan önce dis gebelik gecirdim hic biri kolay degil canim ama allahtan ümit kesilmez her iste bi hayir vardir bunu unutma.

suprise çok üzüldüm canım.çok geçmiş olsun. bundada hayır vardır de sıkma canını ne olursun. tekrar hamile kalırsın muhakak 4-5 ay bekleme süresi veriyor doktor . hiç canını sıkma canım. sağlıklı deeğilmiş demekki bir tanem. allah sana sağlıklı bir yavru nasip etsin güzelim.

ahhhh canım ya çok geçmiş olsun:KK43: çok üzüldüm... RABBİM YAR VE YARDIMCIM OLSUN.... İnşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın:))

kızlar az önce hastaneden geldim kendi drumla randevum yoktu meraktan burda bi tane poliklinik var oraya gittim bebişimin ilk defa kalp atışını duydum daha önceden sadece görmüştüm nasıl büyümüş görünce şaşırdım ya allahım zor tuttum kendimi ağlamamak için allahım herkesin yüzünü güldürsün inş

geçmiş olsun canım çok üzüldüm ne denebilirki ama hayat devam ediyor bir şekilde yanlız kalmamaya bak oyalan sürekli bişeylerle insan yanlız kaldımı daha çok düşünüyor üzülüyor Allah sana kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin canım...

halami engelli o siteyaa :KK43: hafta hafta anne karnindaki bebisi bi kamerayla cekmisler kücücük elleri ayaklai yüzü hepsi cok net gözüküyor

kızlar az önce hastaneden geldim kendi drumla randevum yoktu meraktan burda bi tane poliklinik var oraya gittim bebişimin ilk defa kalp atışını duydum daha önceden sadece görmüştüm nasıl büyümüş görünce şaşırdım ya allahım zor tuttum kendimi ağlamamak için allahım herkesin yüzünü güldürsün inş

sırnaşık şey, insan dayanamıyor sürekli görmek istiyor. 4 boyutluda mı duyuluyor sesi. ben şimdiye kadar 2 boyutluya girdim o yuzden sesini hiç duyamadım. kaçıncı haftandasın

kızlar bakın bayağı kalabalığız. takvimi olmayanları yazamadık.

Ozlemyb 6+2
Lilam 7+1
Cidy 7+2
Fatocum 8+1
Montesori 8+5
Talya 8+5
Deniz1634 8+6
Hera796 8+6
Marsg 9+1
Hande80 9+1
Kanciceğim 9+4
Ezra2001 10
Met.nur13 10
Miniğim 10
Almina-göksu 10
Cicikizsinem 10+1
Elifhamza 10+4
Blooms
Nazlican156
Barcli
Ebruşş
nakkad

peki anesteziden sonra ne kdr sürede toparladın kendini 2 saat diyolar ama internette araştırdım 3-5 günmüş sonra kaç ay sonra tekrar hamile kalabildin
ben yarım saat uzanmıştım o kadar.
sonra eşim bi taksi tutalım demişti çok iyi hatırlıyorum ama ben ruhen o kadar kötüydüm ki o halimle bi 10 dk.yürümüştüm kendime gelmek için.
bunlar olalı 7 sene olmuş bi daha hamile kalmak istemedim şu ana kadar
ama yakın bi arkadaşımın 6 aylık bebeği karnında ölmüştü 3 ay sonra tekrar hamile kaldı ve şimdi 2 yaş arayla 1 oğlu ve 1 kızı var

sırnaşık şey, insan dayanamıyor sürekli görmek istiyor. 4 boyutluda mı duyuluyor sesi. ben şimdiye kadar 2 boyutluya girdim o yuzden sesini hiç duyamadım. kaçıncı haftandasın

evet cnm aynen dayanamadım bende benim kendi drumda sesini duyamamıştım 4 boyutlu değil cnm.cnm normalde 10+4üm ama drlar 11 hafta diolar yani ultrasonda 3 gün önde gösteriyo o yüzden 11+0 ım cnm

evet cnm aynen dayanamadım bende benim kendi drumda sesini duyamamıştım 4 boyutlu değil cnm.cnm normalde 10+4üm ama drlar 11 hafta diolar yani ultrasonda 3 gün önde gösteriyo o yüzden 11+0 ım cnm

önden gidiyorsunuz... e asıl ultrason bu sesi var. benimkinde neden yok :))

X