2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum sizlerle paylaşacağımız cok fazla konular olacağına inanıyorum

26 acak 2009 inş

kızlar bişi sorucam benim doktor bu ilk haftalarda sesli ultrasonun çok zararlı olduğunu en azından 12. hafta beklenmeli dedi doğru mu sizce?

kızlar birkaç günlük aradan sonra slm herkese ...
aranızda vardır birkaç kişi beni merak eden öncelikle destekleriniz ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum artık bir ocak 2009 anne adayı değilimsenağlamasenağlama listeyi tutan veya tutacak olan arkadaş beni silebilir az önce dr dan geldim kalp atışlarını duyamadık hatta geçen hft dan bu yana gelişmemiş bile yarın veya çarşamba kürtaj için gün verecekler ben bebeğimden ayrılıyorum :a015:Allah sizi ayırmasın umarım sağlıklı bir hamilelik dönemi ardından peş peşe sağlıklı doğumlar yaparsınız
****** Allah hepinizin yardımcısı olsun********

Çok geçmiş olsun canım Allah sabırlar versin yardımcın olsun:çok üzgünüm:

miniğim anladım senin demek istediğini ama verdikleri kağıtta bile 11 hafta 0 günlük yazıyo mesela öle olsa 10+4 yazar dr kendiside söledi 3 gün önde die

kızlar eksik olan söylesin.

Ozlemyb 6+3
Meleğim 16 7
Lilam 7+2
Cidy 7+3
Alisha 7+3
Fatocum 8+2
Montesori 8+6
Talya 8+6
Deniz1634 8+7
Hera796 8+7
Marsg 9+2
Hande80 9+3
Gülsü 9+2
Kanciceğim 9+5
İnana13 10
Ezra2001 10
Met.nur13 10
Miniğim 10
Almina-göksu 10
balım 10
Cicikizsinem 10+2
Elifhamza 10+5
Blooms
Nazlican156
Barcli
Ebruşş
nakkad

Bende eksik kalmiyim 6+5 günlük

miniğim anladım senin demek istediğini ama verdikleri kağıtta bile 11 hafta 0 günlük yazıyo mesela öle olsa 10+4 yazar dr kendiside söledi 3 gün önde die

tamam o zaman canım hem doktor öyle dedi hem kağıtta da yazıyorsa öyledir senin miniş hemen büyümeye niyetli demek ki

marsg bende varım 11+1

cnm işine karışmak istemem ama listeyi daha bi düzenli hale getirsen en yüksek haftadan en düşüğe göre olsa daha bi güzel durur böle çok karışık gibi geldi ama sakın kızma bana olur mu???

marsg bende varım 11+1

cnm işine karışmak istemem ama listeyi daha bi düzenli hale getirsen en yüksek haftadan en düşüğe göre olsa daha bi güzel durur böle çok karışık gibi geldi ama sakın kızma bana olur mu???

düşükten yükseğe güzelim liste... nesi karışık geldi

Ozlemyb 6+2
Kuzu 6+5
Lilam 7+1
Cidy 7+2
smrisk 7+2
Fatocum 8+1
Montesori 8+5
Talya 8+5
Deniz1634 9
Hera 8+6
Marsg 9+1
Hande 9+1
Kanciceğim 9+4
Ezra2001 10
Met.nur 10
Miniğim 10
Almina-göksu 10
Balım 10
Cicikizsinem 10+1
Elifhamza 10+4
Blooms
Nazlican
Barcli 11+1
Ebruşş
nakkad

Son düzenleme:
bu arada bu altda yer alan doğum haftası cizelgesinin hafta hafta ilerlemesini nasıl ayarlıyoruz varmı öyle bişey

X