2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba arkadaşlar.az önce o kadar yazdım internette bir sorun oldu.

bende kan hapı kullanıyorum vitamini kesti doktorum.haplara boğmak istemem seni dedi.

kramp için çikilota yiyin.ben çocuğum mutlu olsun diye yiyordum öyle duyuştum.günde bi tane ya da aklıma geldikçe.geçenlerde tv de doktor söyledi.kramplara çikilota çok iyi gelir diye.bende hiç kramp sorunu olmadı şimdiye kadar.bilmiyorum ya buna bağlı ya da bundan sonra olur belki.

montesori geçmş olsun.korkma ben kaç aydır göbekten kendim yapıyorum iğneyi bebeğe bir zararı olmaz.bende yapamıcak gibiydim ama insanı annelik duygusu o kadar değiştiriyorki katlanamam dediğin şeylere katlanıyorsun.

insanı annelik duygusu o kadar değiştiriyorki katlanamam dediğin şeylere katlanıyorsun.

şu söz ne kadar doğru ne güzel demişsin balım valla çok haklısın. bende kendime çok şaşıyorum. geçen eşim bile diyor ben seni nazlı bilirdim meger çok methanetliymişsin diye. ben de dedim.

montesori bende hem ferrum fort hemde elevit kullanıyorum doktorum hamileliğin sonuna kadar kullanıcaksın dedi

smrisk dışkının koyu renk olmasına sebep demir ilacı canım merak etme

evet marsg.bana diyorlarki nasıl vurabiliyorsun iğneyi nasıl katlanıyorsun bu morluklara diyorlar ama benim için artık normal gibi geliyor.eşimde diyorki sen gerçekten çok dayanıklı bir insansın bu kadar acıya rağmen hala mutlusunya şaşıyorum diyor.

valla bu duygu başka birşeymiş. yaşamayan da anlayamazmış ... daha şimdiden böyle bakalım doğunca napıcaz.

çok haklısınız kızlar ilk zamanlar öyle gaz sıkıntım vardıki ağlıyodum artık ama en son 3 boyutlu gördüm ya onu öyle herşeyi unuttum gitti

banada iki rsim verdi evde öpüp kokluyorum bakıp bakıp ağlıyorum bilgisayar kopyaladım bakıp bakıp duruyorum

bende bugün rüyamda gördüm.sanki gerçek gibiydi.biran önce zaman geçsede doğursam sağlıkla kucağıma alsam bebeğimi.

ay koysana buraya bakalım. silersin sonra istersen. hepsi birbirine benziyo diyolar merak ediyorum beb

bende bugün rüyamda gördüm.sanki gerçek gibiydi.biran önce zaman geçsede doğursam sağlıkla kucağıma alsam bebeğimi.

ben bir kere gördüm. erkek demişlerdi o zaman.

görüdm ersin kız bu bebek dedim ... yok yok erkek deiler :))) içime doğmuş demekki

ay maşallah :)) allah analı babalı büyütsün inşallah güzelim...

benziyo gercekten benimkine :)))))))

X