2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

:))) valla öyle...

seninkini kime benzetiyorlar... kayınvalidemler eşime annemler bana benzetiyo :)))))) çok gülüyorum.

çok tatlı nazocum allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş

maşallah allah nazarlardan korusun bebeklerimizi

sizde ekleyinde siinkileride görelim

benim ilk bakış benim bebeklğim ama dikkat dersen burun üstü ben alt dudaklar kayınvaldemler pek benzetemedi ama

Maşallah çok tatlı nazocum, analı babalı büyüsün inşallah.
Herkes kendi tarafına benzetitor, gülünmeyecek gibi değil:)))))
Nazo sende çok komiksin yalnız:roflol::roflol:KK70:ikkat edilirse, burun üstü sen öyle miiii_?naniknanik

ya ben yetişemedim nazo sanada zahmet olacak ekle kaldır ekle kaldır ama ben burda bekliyeceğim eklersen diye,çok merak ettim bende yavrumu özledim ne zamandır göremiyorum:KK43:

saol waterfulll
ya öyle deil aslında ilk bakış hemen benim bebekliğim yani belli ama yengem öyle dedi bence alnı gözleri sen dudakları babası :))))

ya eşimle çok komik ilk baş ben sana benziyo dedim ki kendime benzettiğim halde oda yok sen dedi baktım ısrar ediyo evet bana bezniyo dedim :)))))))) şimdi herkese bana benziyo diorum :)))) bozum olmasın diede işşte dudakları babası diorum :))))))))))

çok çok güzel nazo, gerçekten ne kadar da büyümüş maşallah daha dün fasülye kadarlardı:)
bin kere maşallah!!!!!!!!!
Allah kavuştursun canım:)

teşekkür ederim tekrar eklediğin için bu arada

kızlar dün bi arkadaşım 35.haftasında erken doğum yaptı,
bebişi sıkılmış içerde annede bebekte iyiler suan dün küvezdeydi bebeği ama bugün taburcu oldular.2.850kg doğdu epidural normalle.arkadaşım çok kolaydı sakın korkma dedi,sağolsun:)
hemen olmuş doğum.Allahtan herşeyini hazırlamıştı daha 40 günü olmasına rağmen,
yani son hazırlıklarımızı son anakadar bekletmemeliyiz bizi ne bekleyecek bilemeyiz ,
Allah hepimizi arkadaşım gibi kolayca kurtarsın inşallah,dün gece hepimiz için dua ettim..

saol canım Allah razı olsun güzel dilekler hepimiz için
evet nasıda büyüdüler dimi daha sadece minicik kalp atışıyken 520gr. olmuş :))))
rica ederim

allah razı olsun calemity inş. hepimiz kolay kurtuluruz ama ben hazırlık için şöle düşünüyorum evet önceden yapıcam ama çok önce deil eğer gelirsede kısmetiyle gelir mağaza dolu gider alınır yeterki sağlıklı sağsalim doğsun 2.850 maşallah gayet iyi doğmuş 35. haftaya göre bazısı 40 haftalık o kadar doğuyo demek bu 40 afta kalsa kaç doğcakmış :))))

evet bende 6. ayımı doldurduğumda başlamayı düşünüyorum hazırlıklara erken gelme ihtimaline karşı ,az biraz aldık bir şeyler görümcemde verdi annemde başlamış yavaş yavaş

aynen bende öle düşünyorum bebişin ne zaman gelceği belli olmaz erken gelebilir hazırlıksız yakalanmak istemiyorum bayramdan sonra odasını hazırlıcam eşyalarını sonrada evin dip temel temizliği olacak

ya nazo bebişine maşşalah bende gördüm aslında benim bebişime benziyor senin bebek , bu arada ebnde dün eşime söyledim kızlar sizinde aklınızda olsun telefonun yanına ambulans veya taksi numarasını büyükce yazın elinizin altında olsun olurya sancınız gelir o arada numara aramayla vakit kaybetmemiş olursunuz. dua ediyorum akşam doğum yapayım babişimizde evde olsun, sabahada hiç bişeyimiz kalmasın. benimde bir sürü ebv işim var ama ben doğuma yakın bi genel temizlik yaparım arkadaşalrım var saolsun hep beraber hallederiz diyorlar, sonrada bebeğimi beklerim gelsin diye,,,,,:))))

X