2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

saol ezracım ıyıyım sende ıyısın umarım. kremın adı lierac bornovada bı eczaneden aldım 55 ytl çok memnunum hiç kuruluk kaşıntı olmuyor ipeksi bi ten oluyor jel olduğu için yağlandırmıyor

nohcoy doru sölüyosun ama kendini bişi zanneden insanlara oldum olası sinir olurum o yüzden sinir oluyrm yoksa onun haricinde ii yapıo ferhundeye

saol ezracım ıyıyım sende ıyısın umarım. kremın adı lierac bornovada bı eczaneden aldım 55 ytl çok memnunum hiç kuruluk kaşıntı olmuyor ipeksi bi ten oluyor jel olduğu için yağlandırmıyor

saolcanım bende iyiyim,artık yavaç yavaç gergınlık hısedeıorum bebe yağı yeterlı gelmıor,bende bir soruştarayım bakımm buralarda kaç para

ya maç bitti dizide bitmişşşş:KK43:((((((
fifoşş msn bağlantısı koptu yapılamıo sorun war sanırım,istersen sen mail olarak at bana,yarın gelınce yaparız ,uykumda geldı sabah işe gitcem,
hadı kızlar iyi geceler size bebişlerinize iyi bakın

Selam hanımlar.Ne çok yazmışsınız yine oku oku bitiremedimyerimsenibenMontesori; geçmiş olsun.Smrisk;inşallah bi problem yoktur.Gaz sancısı da olablir.Geçen gece sancıdan manhvoldum ben de benim de sol tarafımdaydı.Hatta korktum bişey mi var diye.Sonra internette 20.hafta annedeki değişiklere gözattım.İlk yazan şey bu hafta gaz sancılarınız olabilirdikaydirigubbakcemile3Tamam dedim ben 20. haftaya giriş yapmışım.Su olarak ben erikliden başka su içemezdim yadırgardım.Ama artık değiştirmeyi düşünüyorum.5.75 e sattıkları suyu 6.350 yapmışlar:eek:klava:İzmirde mi bu fiyat böyle yoksa tüm türkiye genelinde mi bilmiyorum.Erikli alan arkadaşlar ne kadara alıyorlar.Yoksa benim aklıma izmirin suyu arsenikli içilmiyor diye fırsatçılık yaptıkları geliyorkötükedihüso

canım ankarada düne kadar 7ytl den alıyordum ama 7ytl 70krş yapmışlar sanmaki sadece izmirde zam.bende erikliden başkasını içemiyorum mecbur devam..

kızlar günaydın..........herkes iyidir umarım.
Bugün çok heyacanlıyım en nihayet bebişimin cinsiyetini öğrenebilicem,ne kadar büyümüş,sağlıklımı çok merak ediyorum ,umarım herşey yolundadır.

günaydııın
talya hayırlı haberler alırsın inş.
shedaa dan haber varmı napmış dün ne demiş doktor

günaydın bayanalr,

talya süslen püseln git bebişini görüceksin, cinsiyet konusunda kanciceğim hayla öğrenememiş bebişi dünde göstermemiş :)))

nazo shedaanın doktoru dinlenmesini söylemiş herangi bi praoblem yok :içelim:

günaydın annişler, talya hayırlı haberlerle gel senın bebişte kançiçeğimin ki gibi inatçı çıkmaz inşallah

X