2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

iyi akşamlar arkadaşlar.bende internet başına geçmek zorunda kaldım.eşim maç izliyor.yaprak dökümü nasıl gidiyor.meraktan çatlıcam ya.

ben anlatayım size kızlar, şevket avukata vekalet verdi boşanma için, ferhunde cadısına gitti dilekçe cadıda şevketle konuşacakmış bu durumun tek sebebi o değilmiş şevketin de suçu varmış falan filan, oğuzun koğuşunu değiştirdiler şevketin koğuşa geldi, cem nejlaya evlenme teklif etti oda kabul etti, aileler istemesede kabul etmek zorunda kaldılar cem askere gidecek gitmeden evlenecekler, şevketin kalan bir kredi kartı borcu varmış onun için eve haciz geldi acil para bulmaları gerek leyla yaman beyden istedi oda bakarız dedi ama vermiyecek gibi duruyor şimdilk bu kadar reklam arası da:)))

iyi akşamlar arkadaşlar.bende internet başına geçmek zorunda kaldım.eşim maç izliyor.yaprak dökümü nasıl gidiyor.meraktan çatlıcam ya.

ya aynen ya bende yarım bıraktım:KK43:((
neyse yarın tekrarını verırler, dewre arasını beklıom bende

ekınsu saol canım özetlerın için:)))

Anlaşılan herkes aynı dertten muzdarip... Bende eşimin maç sevdası yüzünden yaprak dökümünü izleyemiyorum... Aslında oda da küçük televizyon var ama eşimi oraya gönderemedim... Burda daha zevkli oluyor izlemek diye gitmiyor...

Hıhhh.. ilk yarı bitti... 15 dakika gidip geleyim...

MERHABA arkadaşlar ben uzun bi aradan sonra tekrar geldim.yazın tatil uzun sürdü.bu arada hepiniz iyisinizdir inşallah benim bugün kasık ve bel ağrım var normalmidir bilemiyorum.

hoşgeldin almina güksu

tatilin güzel geçmiştir inş...normal cnm bel ağrısı bebişin aşağıdaysa ondan olabilir kasık ağrısı
kendini yorma dikkat etmek gerekiyo bundan sonra

MERHABA arkadaşlar ben uzun bi aradan sonra tekrar geldim.yazın tatil uzun sürdü.bu arada hepiniz iyisinizdir inşallah benim bugün kasık ve bel ağrım var normalmidir bilemiyorum.

alminacım hoşgeldin maşallah kaç ay tatil yaptın. ara sıra bende de oluyor ama bel agrılarım artmaya basladı karnımız buyudukce. senınde oglun oluyor hayırlı olsun canım

ben bu levent tuncere sinir olmaya başladım

Neden ama... Dinsizin hakkından imansız gelir diye bir söz var... Ferhunde kendi istedi...

Bende Hayriye hanıma sinir oluyom... Olanlardan ders almadı, hala kızları kötü yola sürüklüyor...

hoşgeldin almına,epey uzun tatıl yaptın,bel ağrısı bende de çok oluo,özellıkle azcık iş yaptığımda belım tutuluo,oturduğum yerden kalkamıorum yurüyemıorum,bıde kutürt die ses gelıo arada,çat die ayrılıwercem 2 ye,

hera nasılsın canım ya pek görünmuosun,bişiy sorcaktım,çatlak kremınden bahsetmıştın bir ara ucuza almışsın,nerden aldın burda ve ismi neydi acaba

kançiçeğim bence sen başka bi doktora daha git ben olsam çatlardım şimdiye belkı başka dr görebilir

X