2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hepinize tek tek teşekkür ederim

NST'ye gelince göbeğime bişey bağladılar,rahim kasılmalarımı ölçmek içinmiş, 10-15 dk bu aletle bekledim. Bu süre zarfında da yanımdaki yazıcıdan kasılmaların sıklığına dair bir rapor çıktı. Çok şükür kasılma yokmuş olması sanırım doğum habercisi :)

Ben çok dikkat etmedin kendime ne olur sakın siz yormayın kendinizi, bol bol dinlenin

slm kızlar oooo 1 haftada baya kaynatmısınız. raporluydum bende malüm idrar yolları iltihabım yüzünden pazarteside koçişşim ameliyat oldu burnundan iyi allaha şükür. antibiyotik iyi gelmiş lökosit 15 ten 3 e düşmüş normal değeri dedi doktor . neyse eşim ameliyata girmeden beni bi sancı tutsun kızlar allahım bayılcam bişey çıkcak diyorum alttan altta bi baskı alelacele oranın kadın doğuma götürdüler ultrosanda baktı ayak gelişli ayakları aşağıda rahime baskı yapmış dedi doktor tekmeleri ben sancı olarak hissediyomusum .bebişim 350 gr olmuşş ama yine arkası dönük tasdiklenemedi kız olduğu benimkinin daha .bide kızlar bebek döner demi normal pozisyonuna öyle kalırsa yandım ben büyüyünce tekmelerinde denizliyi inletirim herlade şimdiden bastım avazı yandık.

Berin26 geçmiş olsun, bebek döner sanırım merak etme... Bu bebişler şimdiden bizi üzmeye başladılar hayırlısıyla bi doğursak

Geçmiş olsun berincim.kocişine de geçmiş olsun.
Bebişler bu aylarda yerleri bol olduğu için sürekli dönüyorlarmış hayatım, son ay içinde belli bir pozisyon alıp dönemiyorlar, o zmana baş aşağı dönmüş olursa normal doğum şansı artıyor, ayaklar aşağıda olursa büyük ihtimal sezeryan oluyor.

berincim hangi antibiyotikleri kullandın bende de var idrar yolları iltihabı

geçmiş olsun eşine iidr inş sen üzme kendini benim bebişim poposuyla gelecek şekilde duruyo doğum yapacağın gün bile dönen bebekler varmış o yüzden takma tafana baştan bende korktum ama korkulacak bişi yok

Son düzenleme:
berincim sana da eşine de geçmiş olsun daha çok döner o sen merak etme, ben bir bakıyorum sağda bir bakıyorum solda durmadan hareket ediyor

berincim hangi antibiyotikleri kullandın bende de var idrar yolları iltihabı

geçmiş olsun eşine iidr inş sen üzme kendini benim bebişim poposuyla gelecek şekilde duruyo doğum yapacağın gün bile dönen bebekler varmış o yüzden takma tafana baştan bende korktum ama korkulacak bişi yok

tatlım sağlık karnem yanımda değil ama yanlış yazbilirim ismini enfexia 500 mg bide 1 defa kullanılan suda eritilen mandelin aromalı bi toz vardı adını hatırlayamadım yarın yazayım tatlım bide ilaçları kulanınca bol bol sıvı alman lazım kavun karpuz falan yedim ben bol bol idrar söktürdü .idrar testi yaprırdınmı lökosit kaç çıktı tatlım senin

berincim sana da eşine de geçmiş olsun daha çok döner o sen merak etme, ben bir bakıyorum sağda bir bakıyorum solda durmadan hareket ediyor

sağol ekinsu benimki daha o kadar haraketli değil sanırım yada ben çok fazla hissetmiyorum 2 haftaya kadar daha net hissedersin diyor doktorum ama bakalım ultrasonda kıpır kıpır habire tekmeleri savuruyor ama ben dedim gibi acı olarak hissediyorum

cnm banada aynısından verdi mandalin tozundan
bi tanede antibiotik 500 mg
birde purinol verdi oda toz suda eritilioo
bende bol bakteri bol lökosit yazıyo tahlilde miktarı yazmıyo

slm kizlar tam 3 haftadir bu gunu bekliyordum dr a gittim ve geldim.
ama saka gibi gelecek bebegim yine yine yine gostermedi cinsiyetini,
kordon bacaklarinin arasina girmis acmadi bir turlu ..dr yarim saat ultrason yapti yan dondum olmadi oturdum oyle bakti yine olmadi...
hala ogrenemedim...Ama dr herseyi guzel,saglikli dedi bebegim icin..
onunla avunuyorum....

gözün aydın cnm olsun artık ne yapacaksın senin bebiş çok nazlı olacak galiba

sağlıklı olsun da cinsiyeti önemli değil bi dahakine öğrenirsin inş çok sevindim cnm herşeyn ii olmasına

slm kizlar tam 3 haftadir bu gunu bekliyordum dr a gittim ve geldim.
ama saka gibi gelecek bebegim yine yine yine gostermedi cinsiyetini,
kordon bacaklarinin arasina girmis acmadi bir turlu ..dr yarim saat ultrason yapti yan dondum olmadi oturdum oyle bakti yine olmadi...
hala ogrenemedim...Ama dr herseyi guzel,saglikli dedi bebegim icin..
onunla avunuyorum....

ayy canım ya sen merak ettikçe seninki sana ya naz ya inat yapıyor, olsun sağlıklı ya gerisi boş, sen ayrıntılı ultrason girdin mi

ben burdayım da yaprak dökümünü seyrediyorum şu an reklam var :)

bende burdayım,yaprak dökümünü izlıodum ama maç başladığı için ve benım kocişde hasta olduğu için tv yi ona dewrettim bende nete geçtim,nasıl olsa tekrarı werılıo yıne dızının,
akşam okuldan geldiğimde bakayım dedım size ama bir turlu açmadı site,çok gıcıkkk oluorum ya,sonrada iftar hazırlığı falan derken vakıt olmadı,naptınız bakalım bugun,
barçlı bizim şermıne sordum kızının ismini kayra dila düşünüolaarmış şimdilik

slm kızlar nasılsınız bende yaprak dökümü izliyorum:)
kancicegim seni çok merak ettim bugunde yogundum ,misafirlerim vardı onlar gider gitmez pc ye girdim sen ögrendin mi diye ayyy yine göstermemiş senin ki en inatcı oglak senin bebegin olcak herhalde...
kızlar bugun tahlil sonuclarım cıkmıs pek bişiy anlamadım ama terimlerden de aralıklarından cıkarabildim bir degerim çok yüksek ne oldugunu cözemedim,birde kolestrolüm çıkmıs kolestrol yaglı yemekten filan olmaz mı ben cok dikkat ederim yaglı filan yapmam bakalım doktor yarın ne dicek bana...

ezra nbr...yaa bir msn ye girebilir misin özel bişiy sorcam da...birde kayra ismi güzel de erkek ismi be...

esracım bende izleyemiyorum yaprak dökümünü kociş aldı tvyi bende nete geçtim

kayra kız ismi olarak da kullanılıyomuş ama unisex yani güzel isimler bulmuuş şermincim

bugün valla aynıdı hiçbişicik yapmadık yaptığım sadece akşam için yemek başkada bişi yok valla

inş bişi çıkmaz montesori yarın bize haber verirsin mutlaka

et yemekten de oluyo sanırım kolestrol

X