2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım 20 sinde yaptırdım eylülün 19 una salladılar bakalım 1 ay olcak yaa sen nasılsın aklından çıkıyormu hiç benim hiç çıkmıyor sıkıntı yapıyorum..

haklısın aslında bende zaman geçtikçe daha huzursuz oluyorum. uykularım kaçmaya başladı .hayırlısı ile bir alsak sonuçlarıda rahatlasak .bir yerdede baktığın zaman hepimiz başka bişeyle uğraşıyoruz.yani biri bitiyor biri başlıyor bebeğin düşmanı stres diyorlar bizi strese sokmak için ellerinden geleni yapıyorlar allah beterinden saklasın demekten başka bişey gelmyor elden.bizler biraz teknoloji kurbanlarıyız tıp ilerledikçe başımıza olmadık sorunlar çıkartıyorlar annelerimizin zamanında böylemiymiş sanki aslında rahat olanda onlarmış.

balım doğum günün kutlu olsun daha nice yaşlaraa.s.

nazabülo geçmiş olsun gözün aydın allah bebeğini kucağına almayıda nasip etsina.s.

linay iyi tatiller evinin ve hamileliğinin sefasını sürme vakti :icecream:

saol uzun beyaz bulut allah razı olsun
kızlar sizde de arada korku oluyomu ititarf edimi bunu eşime bile söyelyemiyorum ama ben doğumda ölmekten korkuyorum

haklısın aslında bende zaman geçtikçe daha huzursuz oluyorum. uykularım kaçmaya başladı .hayırlısı ile bir alsak sonuçlarıda rahatlasak .bir yerdede baktığın zaman hepimiz başka bişeyle uğraşıyoruz.yani biri bitiyor biri başlıyor bebeğin düşmanı stres diyorlar bizi strese sokmak için ellerinden geleni yapıyorlar allah beterinden saklasın demekten başka bişey gelmyor elden.bizler biraz teknoloji kurbanlarıyız tıp ilerledikçe başımıza olmadık sorunlar çıkartıyorlar annelerimizin zamanında böylemiymiş sanki aslında rahat olanda onlarmış.

sen ne zaman yaptırdın ve neden amniyosentez yaptırdın?valla bu bitince başka şeylerin çıkıcağı kesin :teselli:

kılzar ya,yemek yapcam bulamıorum,az az yapıorum yenmıo çunku,öle oluncada hergun yeni bir şey bulmam gerekıo,bugunku menüleriniz belli mi banada bir fikir werseniz

kılzar ya,yemek yapcam bulamıorum,az az yapıorum yenmıo çunku,öle oluncada hergun yeni bir şey bulmam gerekıo,bugunku menüleriniz belli mi banada bir fikir werseniz

esracım kelin ilacı olsa başına sürer dimi ama valla bende kara kara düşünüyorum akşama ne yapsam diyorum dünden makarnam kalmıştı onun yanına ne yapsam diye?cokacimcoook

ayy valla bıktım bu dertten ne yapsam die düşünüp durmak deli edio beni 1 saat öle geçiyo zaten

valla nazobülo aynen bende korkuyorum senin gibi eşime diyorum beni yalnız bırakma orda giremem yalnız bayılır kalırım elimi tutarsın bana destek olursun diyorum ama bakalım artık ne olcak o zaman belki allah bize güç kuvvet verir de korkmadan gireriz doğuma

benim eşim giremez hayatta ona bakmaktan beni doğurtamazlar :)))
ya diorum bende Allah kolaylığını verir ama arada korkuyorum işte ay bide dün evdeydim bizim evin hallerinde misket doğumda ölmüş onu gördüm hüngür hüngür ağladım

Kızlar korkmayın, doğum en doğal şey bir kadın için:)))))))))
Sıkamyın canınızı, bebeği de korkutmayın, korkarsanız, doğum zorlaşıyormuş,kendinizi kasmaya başladığınız için doğum çok daha zor olur.Ölmessiniz ama çok acı çekersiniz, kasmayın kendinizi, daha şimdiden kafanızı korku ile doldurmayın:))))

Ben de eşimin doğuma girmesini istemiştim ama çekim yaparım filan demeye başladı, bende o halde resim filan çektirmek istemem ki bir de o anı filme çekmek, imkansız:))))

Ben akşam makarna yapmaya karar verdim, bi de yoğurt ve salçalı sos.İsteyen istediğini kullansın, olsun bitsin.

nazo benimkide girmek istemiyor :)) bende zorlamıyorum çok... annemi çağırırım belki yanıma zaten tüm uzmanlar tecrübeli biri size daha iyi yardımcı olur diye. o gün bir gelsinde ... hem az kaldı hem çok kaldı :))

ezracım canınız çekmesinde yeşil mercimek yemeği, (demir çok o yuzden çok ta severim sık yerim) pilav, şehriye çorbası var akşama bizde. yarın akşamda palamut :)) babamlar yakalamış :)) tam mevsimi yiyin kızlar.

Son düzenleme:
nazo benimkide girmek istemiyor :)) bende zorlamıyorum çok... annemi çağırırım belki yanıma zaten tüm uzmanlar tecrübeli biri size daha iyi yardımcı olur diye. o gün bir gelsinde ... hem az kaldı hem çok kaldı :))

ezracım canınız çekmesinde yeşil mercimek yemeği, (demir çok o yuzden çok ta severim sık yerim) pilav, şehriye çorbası var akşama bizde. yarında akşamda palamut :)) babamlar yakalamış :)) tam mevsimi yiyin kızlar.

slm kızlar yoktum bugunde cagaloglun dan işlerim vardı onları hallettim ama öldüm bittim yorgunluktan...cagaloglu yokusunu bilenleriniz vardır orada nikah sekerleri ,bebek sekerleri çok çok uygun cok hos bir şeker begendim biblodan tanesi 8oo bin di kartını filan da aldım ...
dünde arkadasımın bebegi oldu adını eyşan koydular 4 kg dogmus ama minicik geldi gözüme hasstane cıkısları bile cuval gibi olmus üstüne bakalım bizim minikler nasıl olcak...
balım dogum günün kutlu olsun nice senelere bebeginle eşinle...

monteseri hoşgeldin canım bilirm o yokuşu davetiye şeker seçerken çok gittik :))

senmi yapcaksın bebeğin şekerlerini 800 ii fiyat kaç adet aldın

biliyorum waterfull diyorum ya hep Allah yardım eder kuvvetini verir ama işte arada bişeyden etkilenip korkuyom :))))

kızlar doguma eşlerin girmesinden mi bahsediyosunuz anlamadım...hastanelerin cogu dısardan birini kabul etmiyomus steril olmuyo diye dün dogum yapan arkadasımın eşi çok istemiş girmeyi kabul etmemişler ,kardesi de hemsire o da ısrar etmiş sonuc yine olumsuz...
kızlar ne zamandır bebe yagı kullanıyorum ama birkac gündür karnım yırtılcak gibi oluyo yetersiz kalıyo sanırım bugun unuttum yarın ya lierac yada mustela alcam sizce hangisini alsam var mı kullanan...

montecim iki gündür çok yoruldun dinlen biraz , ben sadece kakao yağı kullanıyorum , şu ana dek iyi geldi ama asıl doğum sonrası anlıyacağız iyi gelmiş mi gelmemiş mi

monteseri hoşgeldin canım bilirm o yokuşu davetiye şeker seçerken çok gittik :))

senmi yapcaksın bebeğin şekerlerini 800 ii fiyat kaç adet aldın

yok canım ben yapmıcam bu hazır yapılmıs ...tanesi 800 bin ...tahmini 150-200 civarı yaptırcam 160 ytl filan tutar ...hastaneye gelenlere degilde eve gelenlere vercem...şimdi ben hastanedeyken narkozun etkisiyle millet 3,5 tane alır kaydirigubbakcemile3sonra diger misafirlerime kalmaz mevlitte dagıtmayada gerek yok diye düşünüyorum...

yok canım ben yapmıcam bu hazır yapılmıs ...tanesi 800 bin ...tahmini 150-200 civarı yaptırcam 160 ytl filan tutar ...hastaneye gelenlere degilde eve gelenlere vercem...şimdi ben hastanedeyken narkozun etkisiyle millet 3,5 tane alır kaydirigubbakcemile3sonra diger misafirlerime kalmaz mevlitte dagıtmayada gerek yok diye düşünüyorum...

:)) ben vericem hastanede de çok özeniyordum arkadaşlardan...

mevlütede başka yaptırırım öyle çok çeşit var ki hepsinden yaptırmak istiyorum :))

bu arada ben BEPANTHOL ULTRA KORUMALI VÜCUT LOSYONU kullanıyorum doktor bunu kullan yeter dedi. şimdilik iyi gidiyor.

ezracım canınız çekmesinde yeşil mercimek yemeği, (demir çok o yuzden çok ta severim sık yerim) pilav, şehriye çorbası var akşama bizde. yarında akşamda palamut :)) babamlar yakalamış :)) tam mevsimi yiyin kızlar.

canım çok sewerım mercimek yemeğini,erişteli olursa bide bayılırım, ama eşim hiç sewmıo ,ramazandada sewdiği şeyleri yapayım dıorum,taze fasulye koydum ateşe zeytın yağlı,yanına deişik bir çorba arıorum sabahtandır yemek sitelerinde şöle güzel bir sebze çorbası,war mı aranızda güzel tarıfı olan,

fifoş hoşgeldın canım,naptın hastane işlerini,

yanına numune aldınmı bebek şekerinden,resminin çekıp koyarsan bana da fikir olur,daha burda araştırmadım ben,bı ara kemer altına bakcam,eğer orası uygunsa senden yardım isterım artık,

X