2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

evet talyacım ama bu havalar insanı mahvediyor bir sıcak bir soğuk valla bir üşüttüm gribim geçti şimdide öksürüyorum napıcam bilmiyorum.

geçmiş olsun canım,hamileler için öksürük şurubu yokmu acaba dr.una sorsan.........

herkeze günaydın....

zeynep cim geçmiş olsun

sheeda o avatardaki bebiş seninmi ya ne kadar net çıkmış.boşver doktorlara pek takılma onların bir dediği bir dediğini tutmuyor.

evet o benim oğlumun son hali kocaman olmuş, burda farkedilmiyor ama gülümsüyor hihoyyyt

Merhaba kızlar,
zeynepçim geçmiş olsun, bişey yoktur kafana takma canım.
smrisk, allahtan apandisit değilmiş hayatım, geçmiş olsun. Kızmakta haklısın canım, druna. Sağlık sorunu bu yanii, 6 geç oldu, sabah gelin ne demek yaaa.
sheedacım, oğluşun ne kadar net çıkmış maşallah orada öyle.
talya, ben 7-8 sene öncesinde 2 yıl kaldım bursada, eşim bursada büyümüştü.İzmirde yetişen biri olarak çok soğuk gelmişti.Eşime, ya izmire gideriz ya da muğla taraflarına demiştim.Marmarise geldik.Ben bursada yaşayamamıştım, ama kızkardeşimle teyzemin kızı benim gibi yapmadılar, onların da eşleri bursalı, onlar bursada yerleştiler.Gezmeye bile gitmeye korkuyorum kışın soğuktan dolayı.Sen böyle söyleyince orada geçirdiğim kışlar geldi, allahtan kaçırmışım kocişi ordan dedim.lülülülülülü
Linay inşallah iyi haberlerle gelir.

sheeda tü tü tüüü tüüü maşallaahh oğluşuna ya çok yakısıklı olcak galiba kafası yus yuvarlak yesinler onu

kızlar bakın ben kızıma bunları öreceğim allah nasip ederse

kolayrgbebekelbisesitc5.th.jpg
turuncubebekrgelbisesiql0.th.jpg

Son düzenleme:
ne güzel bende örmek istiyorum bebişime ama ben öyle yaka kol yapmayı kesmeyi eklemeyi falan bilmiyorum, bende battaniye öreyim bari , birde sabunluk, atkı başka yapamam beceremem

hoşgeldin cnm kimsecikler yok valla bugün nbr nasılsın bebişin nasıl kıpırdıo mu çok

hoşgeldin cnm kimsecikler yok valla bugün nbr nasılsın bebişin nasıl kıpırdıo mu çok

hoşbulduk benimde eşim evde bugün izinli o yüzden bilgisayarın başında o var, ben pek bakamadım, bebiş bugün çok az oynuyor , sen nasılsın senin bebiş nasıl

allahtan öğrenmişim ama anneminde yardımıyla yapıcam tabikide öle daha ii oluyo çünkü

ben de geldiiim, barclı çok güzel bu elbiseler de ben bi yerde okudum yeni doğan bebeklerin cildi çok hassas olduğundan örgüler tahriş edebiliomuş o yüzden ben de anneme örme bişey dedim hazır o kadar güzel şeyler var ki hiç aratmıyo el işlerini

cnm dediğin doğru ama yün olarak almıcam ipini yani tahriş etmeyecek yumuşak ip alacağım

X