2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bende çok seviyorum eskiden her gün içerdim ama doktorum yasakladı , kafein içerdiğinden dolayı bebeğe geçiyormuş, hamile kaldığımdan beri sadece 3 yudum içtim o kadar , nasılda canım istiyor ki sorma, doktoruma sorucam gidince kafeinsiz nescafe içebilirmiyim diye en azından canım çekmez o kadar

hazır su kullanan arkadaşlar, hangi marka suyu kullanıyorsunuz, ben suyumu değiştirmeyi düşünüyorum da karar veremedim

canım ben erikli kullanıyorum çok da memnunum,insanın içtikçe içesi gelen bir su,
analiz değerleri harika yumuşacık lep lezzetli bir su ,şiddetle tavsiye !!!!kaydirigubbakcemile5

kızlar hepinize merhabalar ,sevgiler ,saygılar..........

ben neden bu kadar hızlı kilo alıyorum ya,oysa eskiye nazaran çok yemiyoorum da,
şişliklerim oluyo ayağımda çoğu zaman acaba diyorum su mu topluyorum bunlar kilo değil diye kendimi kandırmaya çalışıyorum...

kızlar hepinize merhabalar ,sevgiler ,saygılar..........

ben neden bu kadar hızlı kilo alıyorum ya,oysa eskiye nazaran çok yemiyoorum da,
şişliklerim oluyo ayağımda çoğu zaman acaba diyorum su mu topluyorum bunlar kilo değil diye kendimi kandırmaya çalışıyorum...:1shok:senağlama

kızlar benim karnım cok ağrıyor dünden beri gazdır diye düşndüm, dayanamadım doktorumu aradım hemen tamkan tahlili yapdır bana getir dedi apandist olabilirmiş anlattıklarıma göre acıkcası cok korkdum inş gazdır diye düşünüyorum ama int de bakdım aynı belirtiler bendede var göbeğimin hızası sağ boşluğum ağrıyor, aksilik ofisde kimsede yok arkadaş gelince gidip yapdırıcam hemen allahım inş bişey yokdur

Herkese merhaba kızlarrr,
Montesori dr.unu sevmene sevindim hayatım , bak sorun yokmuş çok fazla, sen kendine dikkat ettiğin sürece sorun olmadan doğumuda yaparsın hayatım.
Ben hazırsu olarak topçam madran kullanıyorum , bende çok memnunum.Tavsiye ederim hayatım.
Kahve olayını da hergün bir fincan türk kahvesi içiyorum, eğer türk kahvesi içersem nescafe içmiyorum, nescafe içecek olursam ki zaten onu çok az kahve bol sütlü seviyorum ben türk kahvesi içimiyorum.Drlar da internet de günde bir fincana kesinlikle olmaz demiyorlar, canınız istiyorsa için diyorlar.Sigarayı bile eğer çok istiyorsanız için diyen dr.lar var. Annenin isteği herşeyden önemliymiş

smrisk ben apandist ameliyatı olmustum göbeğimin hizasındaki sag taraftı ara ara bıcak saplanması gibi oluyordu biran önce git doktora da bizi bilgilendir ...

kızlar bebişleriniz ve siz iyisiniz sanırım, ben tatilden geldim hemen doktora gittim .... Şimdilik herşey yolunda, 22 haftalık hamileyim ama bebiş 23 haftalık verilere sahip doktor yılbaşı çocuğu olabilir dedi , yani Aralık annesi olabilirmişim... Şeker için doktorum beni 5 hafta sonra çağırdı...

Calemityjane ben de çok hızlı kilo alıyorum , sağlıklı besleniyorum ama çok yiyorum şimdiden 7 kilo aldım doktorum bi 7 kilo daha alsan 14-15 le doğum yaparsın o da normal dedi :))) içim rahatladı

İnşallah apandist değildir, iyi haberlerini bekliyoruz

ay inş değildir cok riskli olabiliyormuş hamileliğin ikinci devresinde, kötü şeylerde düşünmek istemiyorum inş bi sorun olmaz akşam gidicem kesin artık yarıon size bilgi veririm

Canım benim oğlum apandist ameliyatı geçirdi, onunda tam göbek hizası ağrıyordu.Dünden beri diyorsun, apndist te çğunlukla 2-3 saat içinde kıpırdayamayacak duruma geliyorsun.
Baş dönmesi , mide bulantısı da var mı_?
İnşallah apandist değildir hayatım, geçmiş olsun.

smrisk geçmiş olsun , hemen git yaptır tahlilini, inşallah bir şey çıkmaz haber ver bizede merakta bırakma

ya evet bende öyle biliyorum ama gercekden elimi koyduğum yer yanıyor bende mide bulantısı kusma yok, sadece cok ağrıyor doktorumd aapandist olabilir diyince iyce telaş yapdım belkide sadece gazdır. akşama belli olur inş

Selam hanımlar.Ne çok yazmışsınız yine oku oku bitiremedimyerimsenibenMontesori; geçmiş olsun.Smrisk;inşallah bi problem yoktur.Gaz sancısı da olablir.Geçen gece sancıdan manhvoldum ben de benim de sol tarafımdaydı.Hatta korktum bişey mi var diye.Sonra internette 20.hafta annedeki değişiklere gözattım.İlk yazan şey bu hafta gaz sancılarınız olabilirdikaydirigubbakcemile3Tamam dedim ben 20. haftaya giriş yapmışım.Su olarak ben erikliden başka su içemezdim yadırgardım.Ama artık değiştirmeyi düşünüyorum.5.75 e sattıkları suyu 6.350 yapmışlarklava:İzmirde mi bu fiyat böyle yoksa tüm türkiye genelinde mi bilmiyorum.Erikli alan arkadaşlar ne kadara alıyorlar.Yoksa benim aklıma izmirin suyu arsenikli içilmiyor diye fırsatçılık yaptıkları geliyorkötükedihüso

canım ben burada 6.5 a alıyordum 7 lira olmuş , bende seviyorum erikliyi ama o yüzden değiştirmeye karar verdim haftada 3 kez su alıyorum çünkü, hatta az önce değiştirdim hayat su aldım oda çok güzel danonenin 5 liraymış o.

smrisk inş kötü bişi yoktur ve gaz sancısıdır çok geçmiş olsun ii haberlerini bekliyoruz

Ben de ciddi ciddi değiştircem.Sen de baya su tüketiyormuşsun.Biz eşimle iki kişiyiz ama bizde de su çok içiliyor.Yemeklere,çaya hep bu sudan kullanıyoruz ayrıca.Çeşme suyunu sadece temizliğe kullanıyoruz.Reklam gibi olcak ama cidden su hayat.Vücudumuzun %70 si su.Bu arsenik olayı açığa çıkmadan evvel çaya yemeğe nasıl olsa kaynatıyoruz diye hep çeşmeden kullanıyorduk.Aylarca içtik arsenikli suyu.Hem de gebeykenklava:Bebeklerimizi Allah korusun,inşallah ilerde bir terslik yaşamayız.Asla hakkımı helal etmiyorum bu işin sorumlularınaklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…