2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın kızlar.....

cidy hoşgeldin mi diyelim güle güle mi diyelim:1rolleyes:eek:ğluşun hayırlı olsun canım allah ikinizede sağlık versin......
montesori bende bu kız diye hatırlıyorum ama şimdi yayınlanan bölümlerini seyretmedim o yüzden karşılaştırma yapamıyorum.CADIARZU
bende mahalle dondurmacılarını hatırladım eskilerden.ellerinde buz kutuları mahalla mahalle gezerlerdi,ben en çok beyazını severdim:icecream:

kızlar nostaljik yazıları okudunuz mu ayyy migros kamyonları vardı unutmusum okuyunca hatırladım para biriktirirdim bakkaldan almazdım bişey o arabayı bekler ondan alırdım...

birde civciv beslemek var
bizim de vardı civcivimiz sonra büyüdü kocaman oldu büyüyünce bir baktık meğer horozmuş, balkonda besliyorduk evde 5. kattı, bir bayram günü bayram ziyaretine gitmiştik eve geldik bir baktık cin horozumuz yok meğer balkondan atlamış aşağıya komşunun bahçesine uçmuş

günaydın kızlar.....

cidy hoşgeldin mi diyelim güle güle mi diyelim:1rolleyes:eek:ğluşun hayırlı olsun canım allah ikinizede sağlık versin......
montesori bende bu kız diye hatırlıyorum ama şimdi yayınlanan bölümlerini seyretmedim o yüzden karşılaştırma yapamıyorum.CADIARZU
bende mahalle dondurmacılarını hatırladım eskilerden.ellerinde buz kutuları mahalla mahalle gezerlerdi,ben en çok beyazını severdim:icecream:

aynen ya talya, bende beyazına bayılırdım, şu an algidanın var minimilk diye aynı onlara benziyor biraz daha büyüğü, birde karbeyaz diye var oda benziyor, ikiside aynısı olmasada andırıyor işte, tavsiye ederim ye bak ben hep alıyorum

aynen ya talya, bende beyazına bayılırdım, şu an algidanın var minimilk diye aynı onlara benziyor biraz daha büyüğü, birde karbeyaz diye var oda benziyor, ikiside aynısı olmasada andırıyor işte, tavsiye ederim ye bak ben hep alıyorum

sağolasın mutlaka alıcam:icecream:.tadı hala damağımdadır enfes bir süt tadı vardı.

evet.benim sarı papatyam.2000 doğumlu bana göre 8 ,ona sorarsanız 9 yaşındakaydirigubbakcemile3

yesin annesi o sarı papatyayı , tombişe benziyor, benimde ablamın kızı 97 doğumlu ama ben 12 yaşındayım diyor :)) biz yaşımızı azaltıyoruz onlar artırıyor

merhaba kızlar umarım herkesin keyfi yerindedir

cidy hoşgeldin oğluşun hayırlı olsun

barcli birkaç sayfa önceydi sanırım bakman için bişiy yollamıstım birde sen bu sene ücretli yapcak mısın...

yesin annesi o sarı papatyayı , tombişe benziyor, benimde ablamın kızı 97 doğumlu ama ben 12 yaşındayım diyor :)) biz yaşımızı azaltıyoruz onlar artırıyor

tombiştir kendisi sağolsun.dr.a götürdüm bir sürü testler yapıldı,bişicikler çıkmadı son derece sağlıklı maşallah ,psikoloğa götürdüm,diyetisyene götürdüm ama nafile.evimizin büyükleri sağolsun benden gizli ne isterse alıyorlar valla başa çıkamıyorum artık.:1no2:

montesori cnm çok saol yapanlar hiç acı çekmemişler iğne olurken bende böle yaparım die düşünüyorum acı çekmektense artık napim drumla konuşmam lazım tabi öncelikle eğer o da derse bana risk var die bu sefer yapmam

ücretli öğretmenliği diyosun galiba cnm yok yapmayacağım
bebişimi bırakıp gidemem ki kıyamam ona ben şimdilik düşünmüyorum ama belki fikrim de değişebilir
biraz büyüsün istiyorum sen yapıcakmısın

barcli ben doguma kadar olan süreyi kastediyorum ...ben bu pazartesi baslıcaktım ama ilden yazım gelmemiş yani kimseye gelmemiş kısmetse 8 inde baslarım ...dogumdan sonrada calısmam 3yıl filan sonra ana ogul gideriz okula...tıpışta tıpış:)

barcli ben doguma kadar olan süreyi kastediyorum ...ben bu pazartesi baslıcaktım ama ilden yazım gelmemiş yani kimseye gelmemiş kısmetse 8 inde baslarım ...dogumdan sonrada calısmam 3yıl filan sonra ana ogul gideriz okula...tıpışta tıpış:)

valla güzelim pardon ya ben onu hiç düşünmedim yok cnm yapmıcam benim bel ağrım başından beri çok oluyo tek sıkıntım o diyebilirim yani zor olur benim için baştan düşündüm sonuçta bi sıkıntın olmadığı sürece ha evdesin ha orda hem evde oturmaktan iidir en azından hareket olur ama sonradan yapmamaya karar verdim

inş senin yazın gelirde başlarsın cnm hayırlısıyla

kızlar bunu ağustos annelerinden biri göndermiş bende yazıp buzdolabıma yapıştırıcam ki unutmıyayım.allah herkese kolay doğum nasip etsin inşallah.

Doğuma girerken:

Rabbi edhılni mudhale sıdgın ve ahricni muhrace sıdgın vec' al li min ledünke sultanen nasyra!

Manası: Ey Rabbim! Beni doğruluk girişi ile girdir! Ve Saadet çıkışı ile çıkar. Ve tarafından bana bir kuvvet ve yardım edici güç ihsan eyle!

Doğum esnasında:
Ya Hayyu ya Kayyumu bi rahmetike esteğysu!

Manası: Ey Hayy ve Kayyum yüce Rabbim! Rahmetinle Sen'den yardım istiyorum. Girdiğim bu imtihanda beni muvaffak eyle!

Amin!

hazır su kullanan arkadaşlar, hangi marka suyu kullanıyorsunuz, ben suyumu değiştirmeyi düşünüyorum da karar veremedim

kızlar ya aranızda türk kahvesi içen var mı

ben her gün mutlaka içiyorum cnm çok istiyo napim zararı varmıdır ki kızım kapkara bişi çıkmasınkaydirigubbakcemile3:bbo:

X