2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın kızlar , montesori nerden buluyorsun böyle şeyleri çok güzelmiş teşekkür ederim

günaydın hanımlar..

montesori canım dediğin diabet merkezini biliyorum annemlerin orada..
ancak o merkez küçükyalıya yaşındı..
kayınpederimde oraya gidiyor, mehmet bey var doktoru çok memnun..
2 hafta önce oradaydı kayınpederim eşimide biraz topluca görünce
sanada tahlil yaptıralım demiş,yaptırdı işte biraz fazla çıkmış şekeri
pazartesi günü şeker yüklemesi yapılacak eşime..
ayrıca bu doktor kartal devlet hastanesinde çalışıyor
bütün tahlillerini istersen orada özel hasta gibi yaptırabiliyorsun..
istediğin zaman cep telinden arayabiliyorsun da..
düşünürsen telini veririm sana..

günaydın bayanlar,

montesori bebişinin sağlıklı olmasına sevindim iyi bi doktorda bulmuşsun inş hep menun kalırsın. şeker olayındada elinden geldiğince dikkat edeceksin sağlığın cok önemli sen ne kadar iyi olursan bebişde okadar iyi olur diyetlerine sürekli uymanı tavsiye ederim. allahım sağlıkla kıcağına almayı nasip etsin inş.

ferrum fortu bende kullanıyorum doktorum kahvaltıdan 2 saat önce içmemi söyledi.bende bi kaç gün sahura kalkınca içdim arada 4 saat oynuyor acaba etkisi ne olur diye şüpheye düşdüm. saat 8de kahvaltı yapıyorum olmadı saatimi kurucam 6 gibi uyanıp içip geri uyurum. birde arkadaşlar bende acayip gaz yapdı bu ilaç resmen karın ağrısından ağlıycakdım okadarkı sıkışdırdı beni.

dün akşam anneme gittim annem bebişime terlik almış anca 2 yaşında falan giyinebilir :))) kıyafetler almış, babanla konuşduk kızımızın ceizini biz hazırlıycaz diyor . ya allah eksik etmesin başımızdan okadar heveslilerlki benim bebiş son torun oluyor ama yinede ilk miş gibi mutlular. ablamın oğlu var 3 yaşında henüz konuşmayı çözemedi ya benim bebişin terliği nerde ya diyorum tede aşşaaa anne ananane yaaaa ( yani annemde olduğunu söyleme ye çalışıyor) , benim bebğim olucağını o bile kavra mış gelip sacıpı sevip yanağımı öpüyor sonrada elini karnıma koyuyor, sıpa ya

linay ben dün gittim o merkeze belediyenin ,yeni sahra da farklı yerlerden bahsediyoruz galiba...kartal bana uzak kalıyo yarın için randevu alıcam bakalım senin doktor var mı orda

ekinsu izliyorum kacırmadım bugun ama ısaura eskiden baska bir kızdı bu degildi ben ondan bahsetmiştim ayyy o elbiselerle nasıl yürüyolar yaaa

linay ben dün gittim o merkeze belediyenin ,yeni sahra da farklı yerlerden bahsediyoruz galiba...kartal bana uzak kalıyo yarın için randevu alıcam bakalım senin doktor var mı orda

yok canım aynı yeri söylüyorum,senin dediğin yer böcekli caminin ordaki değilmi?
asıl orada diabet merkezi vardı 1 yıl önce taşındı,şimdiki belediyenin yeri..
bizim doktor küçükyalıda..

ekinsu izliyorum kacırmadım bugun ama ısaura eskiden baska bir kızdı bu degildi ben ondan bahsetmiştim ayyy o elbiselerle nasıl yürüyolar yaaa

aynı kızdı sen çok hatırlayamıyorsun herhalde , senin yaş kaçtı ondandır belki sen bizden küçüksün sanırım bak linaya sor o daha iyi hatırlar kaydirigubbakcemile3

evet o elbiselerin içinde gördükçe beni sıkıntı basıyor küçükken çok severdim ama o elbiselerikaydirigubbakcemile2

yok canım aynı yeri söylüyorum,senin dediğin yer böcekli caminin ordaki değilmi?
asıl orada diabet merkezi vardı 1 yıl önce taşındı,şimdiki belediyenin yeri..
bizim doktor küçükyalıda..

anladım canım ama ben böcekli caminin ordakine gidicem küçükyalı bana uzak kalıyo doktorum bana bu bahsettiğim yerden bir doktor önerdi inş. memnun kalırım...

slm kizlarrrrrrrrrrrrrr ben döndümmmm bu sabah erkenden geldik sükür nekadar cok yazmissiniz 300 lü sayfadaydik en son :))

ekinsu hatırlamammı ,büyük bir zevkle izliyorduk,fragmanlarında gördüm bende
aynı kız değişmemiş :))

montesori inşallah memnun kalırsın canım..

slm kizlarrrrrrrrrrrrrr ben döndümmmm bu sabah erkenden geldik sükür nekadar cok yazmissiniz 300 lü sayfadaydik en son :))

cidy hosgeldin mi diyelim niye gittin mi kız istanbuldaydın şimdi uzaktasın ben geldim diyosunkaydirigubbakcemile3nasıldı tatil girdin mi ultrasona yer bakıyodun yanılmıyosam...

kızlar nostaljik yazıları okudunuz mu ayyy migros kamyonları vardı unutmusum okuyunca hatırladım para biriktirirdim bakkaldan almazdım bişey o arabayı bekler ondan alırdım...

linay34 ve montesori hosbulduk tatilim iyi gecti sadece sicaklar beni bunaltti alisik degilim diye sanirim.
doktor buldum ultrasonada girdim avcilarda medicana diye hastaneyi önerdiler yavrumun cinsiyetini ögrendim erkekmis bu 2009 yili erkek patlamasi yasicak galiba :)

neler kacirdim acaba neler yasadiniz daha okuyamadim bu 500 küsür sayfayi anca okurum heralde :))
herkez iyidir insallah bebislerde tabii :)

cidy hoşgeldin canım, oğluşun hayırlı olsun evet bak nerdeyse hepimizin ki erkek , gelin bulamıcaz oğluşlarımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…