2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben de academic te yapıcam ama gidip görmedim daha, ekinsu sana da doktorun söledi mi orada erken doğum ünitesi yokmuş ama erken bi durum olursa marmara hastanesine alıcakmış benimki

ekinsucum ben fiyatları az çok biliyordum aslında ama eşim istanbula gidince ben gezemem öyle alışveriş merkezlerini alıveririz buradan deyince tuttum kolundan onuda götürdüm bizim burdaki koruparka gözleri yuvalarından uğruyordu nerdeyse kaydirigubbakcemile:1shok:
montesori bende 2 gündür sabaha karşı özellikle çok üşüyorum canım,eşim çorap giy demeye başladı ama ben yazı bitirmeye hazır değilim henüz..:1no2:
marg koca göbüşünü gördük rahatladık valla:roflol:
waterfull cum geçmiş olsun canım iyi olmana sevindim.
özlem cim sende 2-3 haftaya kadar hissedersin canım.kilo yuda kafana takma keşke bende az kilo alsam:çok üzgünüm:
linay off ya sen şimdi böyle hesap kitap yapınca heyecan yaptım yolun yarısını geçtik valla:a015:
alisha ne güzel ciciler onlar,allah güzel güzel giydirmeyi nasip etsin yanlız oğlan olursa ne olcekkaydirigubbakcemile3

kızlar bayram tatili 10 günmüş ya ne güzeel,tatil düşünen var mı benim gibi prag ya da budapeşte gidicez biz ama daha kesinleşmedi, bian önce karar vermek lazım. antalyaya şimdiden uçak bileti kalmamış diolar

kızlar siz herhalde özle muayenehaneye gidiyorsunuz..
karar vermek zor yaa..
yoğun bakım ünitesi olmasına da dikkat etmek gerek..
hepimiz için hayırlısı olsun..

hemde amerikana mı gidiyodu :)))

neyse cinsiyeti tutmuş. ama yazık bebeğide kadınıda 10 gün zorlamış

Düşünsene bide sancısı tutmadan doğuma girdi yani bikaçgün daha beklese 5 kiıloyuda geçerdi heralde yaa ne olur mübarek Ramazan arkadaşlar benim için dua edin.Benimkide İnşallah kilolu doğar ameliyat olacağı için kilo çok önemli.

ben de academic te yapıcam ama gidip görmedim daha, ekinsu sana da doktorun söledi mi orada erken doğum ünitesi yokmuş ama erken bi durum olursa marmara hastanesine alıcakmış benimki

bilmiyorum ben daha hiç konuşmadım hani dr orada diye orada olur doğum diye düşündüm kendi kendime yani, bakalım dr ne diyecek, bana kalsa ben üniversite hastanesinde olmak isterim

6 aylık olucaz bayramda nerdeyse...
yurt dışı tatili düşünemiyorum ben .

praga gittik eşimle. harika bir yer . oradaki turlara katılırsan ki gitmişken katılman lazım 3 saate yakın otobüsle gidilen yollar var aynı gün 3 saat te dönüşün var. karlovy vory mesela harika bir yer ama praga uzak. turda orasıda var.

o yuzden benim gözüm yemedi hiç bu yıl bir yere gitmeye.

evde huzur tatili yapıcaz :))

canım benim allah seninde bebeğininde yanında olsun . zaten bayagı kilo aldın onada mutlaka yarıycaktır.

ilk çocukların kaç kilo doğmuştu

linay cım bende karar vermedim henüz
medical park yada zübeyde hanım doğumevi ikisi arasında kararsızım ama ibrem zübeyde den yana çünki tam teşekküllü doğum hastanesi ve dr.um oranın doktoru.

cnm kurban bayramı da 10 günmüş tatil,o zaman zaten gidemicez bi de bebekten sonra da bi süre gidilmez die biz gidelim dedik evet gitmişken o turlara da katılırız da bişi olcağını sanmıorum ya ben 1.5 aylık safariye çıktım kendimi ii hissetmessem de dinleniriz otelde ortam değişikliği olur.benim 15 kasım da direksiyon sınavım var asıl ben onu düşünüorumkafamçokkarıştı

bende görümcemden aldım oda yollamış bir sürü kıayafet bende az alıcam, ben bir liste yaptım bebişime neler almalıyım topiğine koydum, ben direk 3 aylık alayım diyorum, 0 aylar küçük olur çocuk sıkışmasın içinde rahat rahat giysin, birde annem tulum rahat olmuyor dedi, ilk 40 gün zaten hep evde olucaz dış giyim için 1 takım yeter herhalde

blooms arkadaşının dr.u da evlere şenlikmiş doğrusu...........

linay cım bende karar vermedim henüz
medical park yada zübeyde hanım doğumevi ikisi arasında kararsızım ama ibrem zübeyde den yana çünki tam teşekküllü doğum hastanesi ve dr.um oranın doktoru.

benim ablam, teyzem, amcamın kızları nerdeyse tüm akrabalarım zübeyde hanımda doğum yaptı, çok temiz ve güzel bir hastane bir kere doktorları iyi, doktorunda ordanmış madem bencede orada yap, eğer bursada olsaydım kesinlikle tek tercihim olurdu

iyi o zaman güzelim. prag süper git muhakkak.

budapeşteye gitmedik ama sırada o var bizim orasınıda çok övüyorlar.

biz 2 evlilik yıldönümümüzü ve balayımızı yurt dışında kutladık bu yıl bebiş bizi engelledi. yarın 3.yılımız. evdeyiz :)) ama seneye kesin budapeştedeyiz

sana tavsiyem prag ta Karlovy Vary e gidersen cam törpü al kendine... ben bir tane almışım şimdi kırıması diye gözünün içine bakıyorum. artık bu metal törpüleri kullanamıyorum harika birşey muhakkak al.

safariye nereye gittin ya dubaiye falan mı ?

bu kadar gezmeyi seviyorsanız italyayı tek gecerim gitmediysen venediğe git derim.

şimdi biraz araştrdım da prag daha güzel geldi bana budapeşteden ama oraya giden herkes çok beğeniyo gerçekten, dubaiye gittim ama safariye fasa gittim quarzazate e, benim hayatımın tatili maldivler:asigim:çok güzel bi balayı geçirdik ama sanırım bidaa, çocukta geliyo, zor

yok be zor falan deme ben şimdiden ayarladım seneye eylülde evlilik yıldönümümüzde 8 aylık olacak bebeiş annem bakıcak sorun çıkmaz böyle sınırlama kendini.

maldivler süper güzelim ya heralde güzel bir balayı olmuştur. biz dubaideydik balayında bizimkide harikaydı.

ama maldivleri tercih ederim tabi fiyatlar çokkk uçuk.

seyşellere gitmek lazım bide...orasıda harika tabi birde bali adası.

aslında en çok istediğim uzak doğu ama nerden baksan 14 gün ayırman lazım bende eşimde o kadar işmizi bırakamıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…