2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bana 50 grlık verdi canım, sen ne zaman yaptırıcaksın

bana 50 grlık verdi canım, sen ne zaman yaptırıcaksın

bana 100 gr lık verdi birde 50 gr lık var dedi 50 de problem varsa 100 gr lık isteriz ama madem ki ailende cok seker hastası var sen direkt 100 gr lık yaptır dedi işim olmazsa pazartesi sabah eşimle gitcez yaptırcam...

hande80,canim evt biliyorum sen de hala ogrenemedin ..
ben de 9. ayin 10 unda ogrenicem insallah..

bu arada montesori,masallah kiz bebisine 330 gr. cok iyi...
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah...

hande80,canim evt biliyorum sen de hala ogrenemedin ..
ben de 9. ayin 10 unda ogrenicem insallah..

bu arada montesori,masallah kiz bebisine 330 gr. cok iyi...
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah...

ewt canım yaa doktor teyzesi de gramını begendi bebegin allah hepimize minik meleklerimizi saglıkla kucagımaıza almayı nasip etsin...

kızlar bizim evde yarın iş var tadilat işleri, o yüzden ben yarın öbürgün hiç yokum kızlar pazar akşam belki girebilirsem girerim o yüzden kendinize iyi bakın, hepinize iyi geceler

Son düzenleme:
Ezracim cok gecmis olsun hersey yolunda olsun diye sana dua ettim sonucun iyi olmasina sevindim bol bol dinlen kendine ve minige iyi bak.
Kancicegim bende 9.11 de ogrenicem senden bir gun sonra insallah ikimizinkide gosterir :)

Ezracim cok gecmis olsun hersey yolunda olsun diye sana dua ettim sonucun iyi olmasina sevindim bol bol dinlen kendine ve minige iyi bak.
Kancicegim bende 9.11 de ogrenicem senden bir gun sonra insallah ikimizinkide gosterir :)

saol canım çok tşk ederım allah hepimizin yardımcısı olsun

insallah canim,tabi zaman gecerse:bbo:
ogrenelim artik baya oldu dimi:lepi:

kimsecikler yok tabi uyuyorsunuz di mi mışıl mışıl ben de kocişi bekliorum bugün geç gelecekmiş umarım birazdan gelir..
şu 3'lü testteki afp olayı nedir benim i 54,56 dediğinize göre çok oluo!!
bu arada ebe bana tetanozu vurmadı (bu ebe başkaydı)ben kendime 6.aya girerken vurdum dedi kmseye de daha önce vuramam vebalini alamam???zaten sıkıntılı gitmiştim ii oldu aslında ,aklınızda olsun die yazdım..
neys tatlı rüyalar:))

günaydın kimse yokmu? gece hiç uyuyamadım şimdiden böyle olursa bir iki ay sonrasını düşünemiyorum bile bugün çok işim var ve canım iş yapmak istemiyor

günaydın bulut bence kendini yorma bacakalrını uzat keyif yap ev işin varsada yüzeysel bi toprla tamam .. gece bende hiç uyuymadım bu kıramp olayı beni maf ediyor.
akşamları elimi karnımdan cekmiyorum ama hayla bebeğimi hissedemedim morelim bozuluyor. üçlü testin sonuçlarıda normal cıkdı korkacak bişey yok dedi doktor. artıkeylülün 20 sinde falan gidicem kontrole. bir ay bebişimi görmeden nasıl dayanıcam bilmiyorum artık.

dün gece rüyamda bebeğimi gördüm kız değil erkekdi eşim kucağında getiriyordu onun kucağında görmem beni çok mutlu etmişdi bana veriyor emzirmem için seviyorum öpüyorum zıplatıyorum glümsüyor, güya doğumdan 10 gün sonra ölüyormuş ağlıyorum allahım kimsenina cısını göstermesin rüyada olsa cok etkiledi beni. sonra doktorumu arıyorum hani bebek iyiydi diyorum 2 li üçlü testlerde görünmesi gereken problem varmış bana neden söylemediniz diyorum doktorumla kavga ediyorum valla cok acıydı allahım göstermesin ben çok şey iste4nmiyorum sağlıklı olsun bana yeter sanırım bu testleri çok kafama takıyorum.

Günaydın kızlar. Bugün nasılsınız?????????? Benım bir problemim var sizlerde acaba yasıyomusunuz diye merak ettim. Ayaklarım cok sismeye basladı özelliklede ayak parmaklarım.Eşim sosis gibi olmuş diyo parmakların kaydirigubbakcemile3 Bazen gece uyudugum halde sabaha halen şiş uyanıyorum....Bu arada benimde oğlum olacakmiş

kızlar benim saçlarımda hiç boya yoktur hiç kullanmam, ama saçlarımın rengi kızıla döndü dün akşam ablamla anneme gösterdim onlarda şaşırdılar normalde güneşde sarıya dönerdi şu bir iki aydırda kızıl oldu saçlarım görseniz boya var sanarsınız neyse erkekmi kızmı diye cinsiyet belirtileri yazan sayfada okumuşdum kız annesi isen saçlar kızıla dönermiş kız anneleri varmı sizdede böyle bişey.

meleğim oğluşun hayırlıs olsun inş sağlıkla kucağına alman dileğiyle, tuzlu yeme tuz şişiriyor biliyorum. tuz yerine maden suyu iç vucudun tuz eksikliğini o şekilde dengele derim. sen yinede doktorunada danış bizler yanlış bilgi vermiş olmıyalım

hoşgeldin melisay allh sağlık versin inş bugün iki oğlan haberi aldık gözümüz aydın bizim kızlar kocasız kalmıycak valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…