2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bencede öyle haklısın reyhan.
kızlar elim ayağım şişiyo özelliklede yürüüdüğümde oluyo yada bi yerde fazlac oturup kaldığımda oluyo siz de de var mı şişlikler:sm_confused:

bende aynı dertten muzdaribim oturuyorum şişiyor yürüyorum şişiyor özellikle sağ elim de uyuşuklukda başladı kalsiyum eksikliğinden oluyormuş galiba kontrole gittiğimde soracağım

bende aynı dertten muzdaribim oturuyorum şişiyor yürüyorum şişiyor özellikle sağ elim de uyuşuklukda başladı kalsiyum eksikliğinden oluyormuş galiba kontrole gittiğimde soracağım

benim de uyanınca son bikaç gündür sağ bilek ve parmaklarım uyuşuk oluo kalsiyumdanmıymış gerçekten ,bizi de bilgilendirirsin di mi??

ya okudukça üzüldüm ben ,sinem üzmemeye çalış kendini kesin bişi yok sonuçta ama ii bi yerde yaptır sadece..,
hasta arkadaşımda geçmiş olsun..
umarım yarın hepimiz için daha ii bi gün olur (ve ben bebişimi hissedebilirim-hanımefendi çok cool!!-)

valla vanillax cim cnaim snein sorunun aynisi bende d evar...burda arkadaslar ikili uclu test diyorlar ama benim dr um oyle birseyhic demedi...her gittigimde kan ve idrar testi yapiyor ama öyle ozellikle ultrasonda ense kalinligini olcmedi...bana da hersey gayet normal guzel diyor. ikili testleri yaparken de kan aliyorlar ya bend e galiba bu zamana kadar aldigi kandan yapmistir,kotu bisey olsa soylerdi diyorum...zaten ikili testi iyi cikanin uclu testi yaptirmasina gerek yokmus galiba...

Aynen oyle Kancicegim her gittigimde kan idrar testi yapiyorlar okadar,benimde okudukca kafam karisti ama dedigin gibi yapmislardir herhalde ve kotu bisey olsa soylerlerdi diye dusunuyorum bende,kalbimizi bozmayalim.Ama su bir gercekki Turkiyemizdeki hamileler bu konuda cok iyi aydinlatiliyor.

sinemcim üzülme canım , bir şey yoktur bu testler çok hassasmış sonuçlar yanlış çıkabiliyormuş, bebişinide kendinide üzme

Aynen oyle Kancicegim her gittigimde kan idrar testi yapiyorlar okadar,benimde okudukca kafam karisti ama dedigin gibi yapmislardir herhalde ve kotu bisey olsa soylerlerdi diye dusunuyorum bende,kalbimizi bozmayalim.Ama su bir gercekki Turkiyemizdeki hamileler bu konuda cok iyi aydinlatiliyor.

evt canim hic moralini bozma a.s.boyle seyleri dr lar ihmal etmiyorlar.
yani en azindan benim dr um etmiyor..
haklisin Turkiye de hamisleri iyi aydinlatiyorlar,ama yurtdisinda da insan sagligina cok onem veriyorlar..bu da bir gercek..a.s

bu arada ekinsu cum tebrikler hayirli ugurlu olsun canim,:nazar::nazar::nazar:
Allah saglikla oglusunu saglikla kucagina almayi nasip etsin insallaha.s.

günaydın hanımlar güzel bir gün diliyorum herkese, vede bol bol tekmik hissetmeler. :)

ekinsu gözün aydın allah sağlııkla kucağıına almayı nasip etsin inş

günaydın kızlar hepinize iyi bir gün geçirmeni dileğiyle

gülseren, kançiçeğim, smrisk çok teşekkür ederim, kançiçeğim inşallah sende bugün öğrenirsin bebişini

günaydın hanımlar..güzel bir gün olsun..

ekinsucum gözünaydın canım,Allahım sağlıkla tamamına erdirsin..
Allah bizler hayırlı gelinler nasip etsin :CüvCüv:
iyice baktı dimi kordon falan değil :))

miniğim, nazo, linay teşekkür ederim saolun, kordon değildi canım pipisinin resmini bile çekip verdi bize 4 boyutluda baktı kaçarı yoktur artık

X