2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

selam kızlar
linay as sonucun iyi çıkmış gözün aydın canım çoook sevindim.darısı başıma.
cici kız ne oldu canım ya hemen üzme kendini bak bende 28 e yeni girdim ama testler riskli çıkınca as yapıldı mecburen lütfen hemen üzülme

hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz :))
as yapılırkende iyice inceliyorlar sonra bir sorun yok
bebek iyi diyip yapıyorlar,eşine söyle içi rahat etsin :))
işlem bitincede kalp atışlarını dinletiyorlar :))

işallah bütün dileğimiz sonucun iyi çıkması sadece benim değil herkesin rabbim kimsenin emeğini zayi etmesin kandil günü bebeğimi rüyamda gördüm okadar güzeldiki normalde ben rüyamda hiç bebişimi görmeme iki kandil geceside gördüm ve çok sağlıklıydı buda psikolojik olarak insanı rahatlatıyor ne demek istediğimi senin anlayacağını biliyorum

16-18 haftalar arası yapılıyomuş amniyosentez ben 19 haftalığım biraz geciktim o yüzden

canım iyi de birşey yokken yapılmaz ki amniyosentez..testlerinmi riskli çıktı ne oldu?
üstelik acil durumlarda haftasına bakılmıyor hemen yapıyorlar canım
boşuna kendini üzme..

Kizlar çok kötüyüm yarin sabah amniyosentez yaptirmam lazimmiş.ağlamaktan yazamiyorum bile içinizde 24 yaşinda olan ve yaptiran varmi?kizim olucağina bile sevinemedim...

hemen kötüye yorma yapılan testler öyle hassas ki doktorların yanılma payı büyük oluyor bebeği riske atmamak içinde as istiyorlar o yüzden kendini ve bebeğini üzme

selam kızlar
cici kız ne oldu canım ya hemen üzme kendini bak bende 28 e yeni girdim ama testler riskli çıkınca as yapıldı mecburen lütfen hemen üzülme

nazlıcan selam canım nasıl geçiyor tatilin..
teşekkür ederim bizde çok sevindik dün evde bayram havası vardı..
darısı başınıza,hemen aklıma siz geldiniz sen ve uzunbeyazbulut.. Allahım hepimizi sevindirsin inşallah..

ani karar evet ben daha önce başka bir doktora gidiyordum doktorumu değiştirdim öbür doktora gösterememiştim bu dr izine çıkmıştı 19 haftalığım şuan 1 hafta geçmiş amniyosentez için yapılcak ama başka çaresi yok senağlama

kan testi değerlerinde mi sorun çıktı? ama yaşın küçük gerçekten amniyosentez için bence doktorun prof falan deilse daha bilgili birine de görün belki gerek görmez

slm anne adayları nasip olursa inşallah hayırlı ve sağlıkla bende 10 ocak annesiyim.inşallah sağlıkla kucaklarız bebeklerimizi.....

selam kızlar

senin sonuç çıktımı nazlıcan ne kadarda çıkıyor sonuçlar

selam kızlar geciyi çok kötü geçirdim daha doğrusu wc den çıkamadım midem ağrıyodu zaten amailacımı aldım yattım belki geçer diye st:2 kadar zor dayandım lavobayo gitmek için kalkmamla kusmam bir oldu aynı zamanda bağırsaklarımda bozuldu sabah st:5.30 kadar çıkamadım wc den dayak yemiş gibiyim başım ağrıyo vücudumun heryeri ağrıyo
Allah kimseye yaşatmasın bebeğime bişey olcakdiye korktum ama tekrarı olmadı yiyecekler dokundu heralde yarın kontrolle gittiğimde dr. sorucam ama yerken hala korkuyorum valla

AMİN nazlıcanın sonucu ne zaman çıkacak?

sanırım 1 haftayı geçti nazlıcanın..

uzunbeyazbulut aklında bulunsun 3 hafta sonra alırsınız sonucları diyecekler sana..
benim bu perşembe günü 3 hafta olacaktı,dün aklıma geldi öylesine bir arıyayım
dedim raporunuz çıktı gelip alabilirsiniz dediler..
raporun üstünde ki tarihe baktım 14.08 de çıkmış rapor kaç gün boşuna beklemişim..

Kizlar çok kötüyüm yarin sabah amniyosentez yaptirmam lazimmiş.ağlamaktan yazamiyorum bile içinizde 24 yaşinda olan ve yaptiran varmi?kizim olucağina bile sevinemedim...

cicikız neden nolmuş. 3lü testinmi kötü çıktı.

belki bende yaptırıcam belli değil 28 yaşındayım. kist var ama bizim bebeğimizde

selam kızlar geciyi çok kötü geçirdim daha doğrusu wc den çıkamadım midem ağrıyodu zaten amailacımı aldım yattım belki geçer diye st:2 kadar zor dayandım lavobayo gitmek için kalkmamla kusmam bir oldu aynı zamanda bağırsaklarımda bozuldu sabah st:5.30 kadar çıkamadım wc den dayak yemiş gibiyim başım ağrıyo vücudumun heryeri ağrıyo
Allah kimseye yaşatmasın bebeğime bişey olcakdiye korktum ama tekrarı olmadı yiyecekler dokundu heralde yarın kontrolle gittiğimde dr. sorucam ama yerken hala korkuyorum valla

geçmiş olsun hafif bişeyler yemeye çalışın tabii birde bol bol sıvı tüketin

elagülce çok gecmiş olsun inş bidaha olmas yediklerine dikkat et özellikle bayat olmamasına ve katkı maddesi olan şeyleri tüketme hepimiz için gecerli dışardanda pek bşişey yemeyin .

eylül sende hoşgeldin allah sağlıklı bebişl naspi etsin inş

sanırım 1 haftayı geçti nazlıcanın..

uzunbeyazbulut aklında bulunsun 3 hafta sonra alırsınız sonucları diyecekler sana..
benim bu perşembe günü 3 hafta olacaktı,dün aklıma geldi öylesine bir arıyayım
dedim raporunuz çıktı gelip alabilirsiniz dediler..
raporun üstünde ki tarihe baktım 14.08 de çıkmış rapor kaç gün boşuna beklemişim..

söylediğin iyi oldu bana imzalattıkları kağıtta dört hafta yazıyordu birde b
işey soracağım bana eşinizle gelin dedi bir arkadaşımda yaptırdı ona öyle bişey söylememişler sana eşinle gel demişlermiydi?

elagülce çok geçmiş olsun..bu sıcaklarda daha çok dikkat etmek gerek aslında
ceryan da kalıyoruz anlamıyoruz sonra..

X