2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

nazlıcan selam canım nasıl geçiyor tatilin..
teşekkür ederim bizde çok sevindik dün evde bayram havası vardı..
darısı başınıza,hemen aklıma siz geldiniz sen ve uzunbeyazbulut.. Allahım hepimizi sevindirsin inşallah..

inşallah canım Allah hepimizin dualarını kabul eder.tatilim çok güzel geçiyor annemin dizinin dibindeyim çok mutluyum

söylediğin iyi oldu bana imzalattıkları kağıtta dört hafta yazıyordu birde b
işey soracağım bana eşinizle gelin dedi bir arkadaşımda yaptırdı ona öyle bişey söylememişler sana eşinle gel demişlermiydi?

canım eşin veya başka bir yakınında olabilir..

işlemden sonra seni 1-2 saat doğum katında müşade altında tutuyorlar
yatıp dinleniyorsun yani..karnın tok git o yüzden, su al yanına,
çıkarken de yanında kim varsa imza veriyor yoksa çıkarmıyorlar,rehin kalırsın orda :))

elagülce geçmişolsun aman kızlar hepimiz dikkat bugün çarşıya çıktım neler neler canım istedi ama kendimi tuttum evde yerim diye

canım eşin veya başka bir yakınında olabilir..

işlemden sonra seni 1-2 saat doğum katında müşade altında tutuyorlar
yatıp dinleniyorsun yani..karnın tok git o yüzden, su al yanına,
çıkarken de yanında kim varsa imza veriyor yoksa çıkarmıyorlar,rehin kalırsın orda :))

yok rehin kalmam biz ailecek gideceğiz eşim ben kaynım arkadaşımda sonucunu almaya gelecek bizimle hihoyyyt anlayacağın aile boyu gidiyoruz birkaynanam eksik onudamı çağırsam ne:teytey: şenlik yapardık en azından beni değil kayınvalidemi bırakırdık rehin olarak o pek bir meraklıdırda hastanelere:dance:

yok rehin kalmam biz ailecek gideceğiz eşim ben kaynım arkadaşımda sonucunu almaya gelecek bizimle hihoyyyt anlayacağın aile boyu gidiyoruz birkaynanam eksik onudamı çağırsam ne:teytey: şenlik yapardık en azından beni değil kayınvalidemi bırakırdık rehin olarak o pek bir meraklıdırda hastanelere:dance:

alemsin yaa :)) yanına kimseyi almıyorlarki zaten, oda yatarkende ziyaretçi
saatinde yanına gelebilirler. 1 ile 3 arası :))
ama eşin benim ki gibi açıkgözse içeri dalabilir :))
yemek saatinde yemek bile getiriyorlar yersen tabi bir konfor bir konfor sorma :)))

alemsin yaa :)) yanına kimseyi almıyorlarki zaten, oda yatarkende ziyaretçi
saatinde yanına gelebilirler. 1 ile 3 arası :))
ama eşin benim ki gibi açıkgözse içeri dalabilir :))
yemek saatinde yemek bile getiriyorlar yersen tabi bir konfor bir konfor sorma :)))

aslında as falan olacağım yok benim hastane yemeğine aş erdimde cokacimcoook bütün gayem o yani yemek yemek :dance: işin şakası eşim içeri girer ondan şüphem yok kaynımında tanıdık doktoru varmış o yüzden gelecek arkadaşımı zatan yazdım bide diyorumki eşim hamileliğe kendini okadar kaptırdıki kulağını kaşırken bile karnını tutuyor benle birlikte göbeklendşdesuyu ondan alsalar olmazmı:dance: sonuçta ha ben ha o kaydirigubbakcemile3

kızlar en yakın arkadaşım hamileymiş. :)))))))

ay şok olduk nisan 2009 annesi olacak o da ay çok sevindik :)))

süpriz bebek oldu bu bize

cicikız neden nolmuş. 3lü testinmi kötü çıktı.

belki bende yaptırıcam belli değil 28 yaşındayım. kist var ama bizim bebeğimizde

yok canım 2 li testim kötü çıktı 3 lü ye gerek duymadılar bile duysalarda yapılcak bu dediler en doğru sonucu alıcaz inşallah bir problem çıkmaz

hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz :))
as yapılırkende iyice inceliyorlar sonra bir sorun yok
bebek iyi diyip yapıyorlar,eşine söyle içi rahat etsin :))
işlem bitincede kalp atışlarını dinletiyorlar :))

linaycım nerde yaptırdın as yi merak ettim ben kartal devlet hastanesinde yaptırcam.

geçmiş olsun dlekleriniz için çok sağolun kızlar sürekli yatıyorum dayak yemiş gibiyim valla inşallah tekrar olmaz sağolun kızlar

Elagulce cok gecmis olsun iyice dinlen yarina toplarsin insallah kendini. Cicikizsinem insallah sonuclar iyi cikar, Allah yardimcin olsun dualarimiz seninle...

slm kizlar nasilsiniz bakim?
elagulce gecmis olsun canim,aman dikkat et kendine...
Allah tum bebisleri annelerine bagislasin...

Kizlar bisey sorucam inanin birden bende telaslandim simdi belki yaptirmisimdir adi farklidir burda bilmiyorum bu 3'lu test dediginiz butun hamilelere yapilan kan testimi, yoksa ozel bir test mi hangi haftada yapiliyor.Burada ben her gittigimde bir kan testi yapiyorlar ama bilmiyorum uclu testmi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim...

elagülce gecmiş olsun anlattıgın durumlar bende de vardı ve ilk defa bulantım oldu cıkardım şimdi halsizliğim devam ediyo komposta iç canım iyi gelir sana...

Kizlar bisey sorucam inanin birden bende telaslandim simdi belki yaptirmisimdir adi farklidir burda bilmiyorum bu 3'lu test dediginiz butun hamilelere yapilan kan testimi, yoksa ozel bir test mi hangi haftada yapiliyor.Burada ben her gittigimde bir kan testi yapiyorlar ama bilmiyorum uclu testmi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim...

vanillax hangi ülkedesin birde benim hiç bilgim yok yurtdısında bunlar nasıl işliyo bilmiyorum kancicegim sana yardımcı olur...

valla vanillax cim cnaim snein sorunun aynisi bende d evar...burda arkadaslar ikili uclu test diyorlar ama benim dr um oyle birseyhic demedi...her gittigimde kan ve idrar testi yapiyor ama öyle ozellikle ultrasonda ense kalinligini olcmedi...bana da hersey gayet normal guzel diyor. ikili testleri yaparken de kan aliyorlar ya bend e galiba bu zamana kadar aldigi kandan yapmistir,kotu bisey olsa soylerdi diyorum...zaten ikili testi iyi cikanin uclu testi yaptirmasina gerek yokmus galiba...

cicikız sanem şimdi nasılsın sakinleştin mi üzme kendini ve bebegini bizim arkadas 24 yasındaydı amniyosentez yaptırdı çok yıprandı o dönemde bişiycik cıkmadı çok saglıklı bir kızı var şimdi...

iyi akşamlar
hanımlar bu testlere çokkafanızı takmayın derim bennn... ne tanıdıklarım var bu testlerin sonucunda özürlü dedikleri bebekler sapasağlam doğdu. bu testler sadece ihtimall... boşuna kendinizide bebeğinizide üzmeyinn.

iyi akşamlar
hanımlar bu testlere çokkafanızı takmayın derim bennn... ne tanıdıklarım var bu testlerin sonucunda özürlü dedikleri bebekler sapasağlam doğdu. bu testler sadece ihtimall... boşuna kendinizide bebeğinizide üzmeyinn.
bencede öyle haklısın reyhan.
kızlar elim ayağım şişiyo özelliklede yürüüdüğümde oluyo yada bi yerde fazlac oturup kaldığımda oluyo siz de de var mı şişlikler:sm_confused:

X