2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

montesori şimdi zeynep kamili aradım önce 216 531 15 15 den randevu alın dedi doktor muane ettikden sonra size gün vericek dedi, olmadı sende bi arayıp konuşurmusun 0216-391 06 80 (20 Hat) ayrıntılı ultrasyon bölümü nü isteyip bi sor bakalım sanada aynısını mı diycekler, gerçi randevu kartım yok onu gidince çıkartsam olurmu acaba

montesori şimdi zeynep kamili aradım önce 216 531 15 15 den randevu alın dedi doktor muane ettikden sonra size gün vericek dedi, olmadı sende bi arayıp konuşurmusun 0216-391 06 80 (20 Hat) ayrıntılı ultrasyon bölümü nü isteyip bi sor bakalım sanada aynısını mı diycekler, gerçi randevu kartım yok onu gidince çıkartsam olurmu acaba

zeynep kamilden randevu almak için kart şart yoksa vermiyorlar

günaydın kızlar

linay sonuçlarının iyi çıkmasına inan çok çok fazla sevindim minicik kuzu demek sorunsuzmuş bak gözün aydın.

smirsk sakın ama sakın bebeğimin kız olmasından dolayı insanlar üzülüyor diye kendini üzme bak oraya getirtmeyin beni düverim hepinizi haaa marsga da dediğim gibi insanlar çaresiz acılarla uğraşırken sizinkiler orada şımarıklık yapmasın sende bu şımarıklıklara kafanı takıp o minik kızımızı da üzme :eek:klava:

mazlıcancım sende hoşgeldin

ekinsu artık şu haberi bu hafta alacağız ve yiğenimiz ve hepimiz rahatlayacağız... a.s. a.s.

miniğim çok teşekkür ederim canım, Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

iyilik senden evet kuzenimin eşi gidiyordu anlata anlata bitiremiyor şimdide bir arkadaşım gidecek

ben ilk hamileliğimi ögrendiğimde doktor arastırdım velilerim bana baran hanım ı önerdi çok heyecanlıydım ilk kontrolümdü... o hastane tam bir kabus baran hanım ı hiç begenmedim heyecandan eşimle hoplaya zıplaya odasına girdik yüzümüze bile bakmadı sacı başı dagınık bir tuhaftı heyecanımızı bizle paylaşmadı zaten girmemizle cıkmamız bir oldu bütün sevkimiz kırıldı cok mutsız oldum daha da gitmedim ona ben tatlı dile güler yüze cok önem veririm bana hitap etmedi o bayan belki meslegimde basarılı ama içim ısınmadı yunus emre de nihan hanım var cok memnunum ondan...

kızlar hayırşlısı allahdan inş hepimizin sonuçları temiz çıkar perşembe günü 3 lü testin sonucunu alıcam, sonrada ayrıntılı ultrasyon ondan sonra ne testi var bilmiyorum.

ben ilk hamileliğimi ögrendiğimde doktor arastırdım velilerim bana baran hanım ı önerdi çok heyecanlıydım ilk kontrolümdü... o hastane tam bir kabus baran hanım ı hiç begenmedim heyecandan eşimle hoplaya zıplaya odasına girdik yüzümüze bile bakmadı sacı başı dagınık bir tuhaftı heyecanımızı bizle paylaşmadı zaten girmemizle cıkmamız bir oldu bütün sevkimiz kırıldı cok mutsız oldum daha da gitmedim ona ben tatlı dile güler yüze cok önem veririm bana hitap etmedi o bayan belki meslegimde basarılı ama içim ısınmadı yunus emre de nihan hanım var cok memnunum ondan...

ben gitmediğim için bilemeyeceğim ama dediğim gibi kuzenimin eşinin doğumunuda baran hanım yaptırmış ben doktor arıyorum dediğimde çok övdüler dediğin gibi güler yüz önemli ben şimdiki doktorumdan memnunum erdem hastanesinde yasemin hanıma gidiyorum güler yüzlü iyi bir doktor ondan önce funda hanıma gidiyordum doğum iznine çıktı şansıma baran hanıma gidecek dediğim arkadaşımda yunus emreye gidiyordu doktorunun adını bilmiyorum ama memnun kalmamış medicanadada doğum fiyatları çok yüksekmiş insan ne yapacağını şaşırıyor

X