2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben 17 haftalık oldun yarın doktor kontrolüm var belki bu sefer söyler artık dimi cinsiyetini birede 3 lü test yapcak inşallah iyi olur sonucuda Amniyosenteze gerek kalmaz. Linay sonucu öğrenirsen yazarmısın?
Hamiş kıyafetlerine başaldık çok şükür nasıl yakıştırdınızmı sevimli annecikler bakalım aylarca böyle dolancaz artık bu gün ilk kez elbise giyidim tam hamile olduğum belli oldu artık:))

marg senin kzın ceizi tamamlandı galiba anacım bize de ne gelen var ne giden :))) sayirem sayirem bitene eksik

gamze ben 17de öğrendim cinsiyeti eğer bebeğin pozisyonunu yakalarsa söler :))) kızlar çoğunuza üçlü yapılıyo doktorlarınızın ikili temiz çıktıysa neden tercih ediyolarki
ben demiştim bayağğdır hamiş pantolonu giyodum artık hamiş bluzlar da giyiyorum

İnşallah canım,
bende hemen hemen 1 aydır giyorum artık hamiş kıyafetleri ama elbise ilk kez giydimkaydirigubbakcemile3

valla canbebenin üstüne tanımam :)))

adamlar koliyle gönderdi bunlar ne böyle. tane tane

canbebeye bi mail at marg ilginize tşk ederimde bi deşu diğer hamişlerede gönderseniz diye seni dikkate alırlar belki sana daha cabuk cvp gelir:)))

bende tam 17.haftada öğrendim ama erkekler çabuk bellioluyo..
ben 2li de 3lüde yaptırmadım. allaha emanet.. sorun çıksa aldıramazdım zaten kafamı kaıştırmanın hiç gereği yok diye düşünüyorum. nasılsaa doğumdan sonra bebeğin topuğundan kan alıp zeka testi yapıyolar

Reyhan cım benim doktorum tüm testlerden istedi. 2li yapıldı 1/4000 çıktı yarında 3lü yapcak sonrada amniyo sentez diyo bakalım hayırlsı

bende yaz bitmeden hamiş elbisesi giymeyi çok istiyorum çok arzum var :)))

reyhancım benim doktorum sadece ikili yaptı o temiz olduğu için diğerlerine gerek görmedi ikili kötü çıksaydı evet bende aldırmıycaktım ama yinede yaptırmkat fayda var evet bende amniosentezi yaptırmazdım heralde ama o anki psikoloji bilemem yinede yani sen tedbiri al takdiri Allaha bırak

arkadaşlar sonuçları aldık...

Allahıma binlerce şükürler olsunki temiz çıkmış,herhangi bir sorun yokmuş..
oğluşum da artık garantilenmiş oldu..

18 gün bekledim ama şu yarım saat ömrümden ömür gitti desem yalan olmaz..
eşim telefon açtı herşey çok iyiymiş dedi ağlamaktan konuşamadım yüzüne kapadım telefonu :))

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar,Allah hepimizi mutlu sona kavuştursun inşallah..

18. yılımda en güzel hediyemi aldım..Allahım çok şükür sana..

Canım tebrik edrim maşallah Allah nazardan saklasın çok şükür güsel haberi almışsın tabii bu haber senin en güsel hediyendir bundan sonra artık gönül rahatlığınla sağlıkla bebeğini büyütmeni diliyorum

linay cok sevindim tekrardan sana mutluluklar diliyorum inş sağlıklı güzel bebişlerinle en iyi günler snein olur. darısı bizim başımıza inş bi aksilik çıkmaz.

linay gözün aydın canım.

gerçektende bundan güzel hadiye olmazdı heralde.

canım çok sevindik. sağlıkla al inşallah oğlunu kucağına...

Linaycım inşallah as temiz çıkar, size en güzel hediye olur o.Ömür boyu mutlu ve güzel günler dilerim.Tam bunu yazarken cevabın gelmiş gördüm, çok sevindim, kutlarım, oğluşunla ve ailenle mutlu yıllar sana.
Reyhancım erkekler çabuk belli oluyor ama çoğunlukla da karıştırılıyor. Erkek denilenlerin çoğunda son aylarda aaaa, kızmış denilebiliyor. O yüzden ben hala kesin erkek diyemiyorum, soranlara dr. erkek dedi ama , diye söylüyorum.
Bebeğin topuğundan aldıkları kan, zeka testi için değil.Değişik bir hastalık var, adını şu anda hatırlamıyorum.O hastalığın tayini için yapıyorlar o testi.Bebeğin doğduğu andan itibaren, 7 yaşına kadar yapması gereken bir perhiz oluşuyor.Süt, süt ürünleri vb. gıdaları almaması lazım. Eğer bu gıdaları almaz, aile çok ii bir şekilde dr. ların dediğini uygularsa, zaten bebekte anormallik oluşmuyor, normal hayatına devam ediyor.Fakat bu hastalık farkedilmezse, sadece anne sütü alan bir bebek bile bu hastalığa yakalanıyor. İşte o zaman zeka geriliği oluşuyor.
İnşallah hiç kimsenin bebeği bu durumlara düşmez.
Marsg, bütün numuneler sana geldi yaaa, biz yazdık güya ama tık yok. Bi de beğenmiyorsun artık, ne bu tek tek diyerekten. Bize o da yok.smrıskın dediği gibi şu canbebeye filan söyle seni dinlerler, bizleri de unutmasınlar yaniiii:roflol:

linay cok sevindim tekrardan sana mutluluklar diliyorum inş sağlıklı güzel bebişlerinle en iyi günler snein olur. darısı bizim başımıza inş bi aksilik çıkmaz.

smrisk sende mi amniyosentez yaptırcaksın nezaman banada eylülde dedi yaptırcakmısın ne düşünüyorsun bana zaman verdi düşün taşın dedi:)) ama ben genede çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…