2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

waterfull:roflol: valla begenmiyorum bide dimi :))

ama ne bilim bebek için gelcek sandım. baktım tek denemelik şampuan el kremi falan.

kardeşim de gördü şimdi bu ne ya hiç göndermezlermiş diyo :)))))) ailece nankörüz.

tamam sizin için de birşeyler ayarlarım :roflol:

çatlaklar için sadece bebeyağı yeterli mi sizce?ben de arada duştan snra badem yağı kullanıodum doktorum 4.aydan sonra lierac tavsiye etti ama onu bulamadım yakında, pregnacare die bi krem vardı şimdilik onu aldım.aranızda bunlardan kullanan var mı kızlar?

selam herkese benimde yarın üçlü testim var birde cinsiyet tam olarak belli değildi bir kızım vardı inşallah birde oğlum olur

Gamzecim benden şuan öyle bişey istemedi darisi başimiza derken tsetlerimizin temiz çikmasi anlaminda söylemişdim. Bence kokrma eger bişey varsada cikiyor tabiki kimse yavrusuna kiyamaz ama yaşadiğimiz dünyada yeteri kadar sorunlu zamn geciyor birde sorunlu bi cocuk şahsiim adina dünyaya getirmek istemem. Hepimizin hayati pamuk ipliğine bağli

nazobülo,gamzeyılmaz,smrisk,marsg, waterfull çok çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..

aslında perşembe günü 3 hafta doluyordu öylesine bir arıyayım dedim
hastaneyi evet çıktı sonuçlar dediler tam gününde oldu yani :))
çok mutluyum Allahım hepimize nasip etsin güzel günleri :))

bugün 18.yılımız bitiyor arkadaşlar hedefimiz 28 yıl :)))

smrisk sende mi amniyosentez yaptırcaksın nezaman banada eylülde dedi yaptırcakmısın ne düşünüyorsun bana zaman verdi düşün taşın dedi:)) ama ben genede çok korkuyorum

Allah yardımcınız olsun benim de bu hafta belli olucak 3lü testim, amniyosentez gerekiyo dese de sanırım yaptırmıcam o an bebiş ya da anne hareket ederse bebeğe iğne gelirse bebeği kaybetme riski varmışsenağlama inşallah hayırlısıyla kurtulursunuz

alisha badem yağı tüylenmeyi artıyo (ki hamilelikte zaten artıyo) o yüzden bebe yağ daha iyi (beb ya sadece olan tüylerin biraz hızlı uzamasına sebep oluyo) her banyoda sür banyonu yaptın bebeyağını bütün vücuda sür suyun altına gir çık ohhh mis ben her banyoda yapıyorum gece yatarkende Lierac jel kullanıyorum göğüslerime karnıma belime üst bacak baldır bölgesine sürüyorum evet lierac bulması biraz zor nerde oturuyosun sen

marsg canım seninde gözünaydın, kist küçülmüş demek..
kızında kesinleşti yani, Allah tamamına erdirsin :))

alisha badem yağı tüylenmeyi artıyo (ki hamilelikte zaten artıyo) o yüzden bebe yağ daha iyi (beb ya sadece olan tüylerin biraz hızlı uzamasına sebep oluyo) her banyoda sür banyonu yaptın bebeyağını bütün vücuda sür suyun altına gir çık ohhh mis ben her banyoda yapıyorum gece yatarkende Lierac jel kullanıyorum göğüslerime karnıma belime üst bacak baldır bölgesine sürüyorum evet lierac bulması biraz zor nerde oturuyosun sen

benim tüylerim hiç artmadı şimdilik çok şükür, bacaklarım da uzamıo hiç hatta saçlarım bile:) maltepe de oturuorum ama eşime sölicem yarın baksın gördüü her eczaneye yoksa çatlarım dicem:jeyyar:

Allah yardımcınız olsun benim de bu hafta belli olucak 3lü testim, amniyosentez gerekiyo dese de sanırım yaptırmıcam o an bebiş ya da anne hareket ederse bebeğe iğne gelirse bebeği kaybetme riski varmışsenağlama inşallah hayırlısıyla kurtulursunuz

alisha o kadar dikkatli yapılıyorki zaten ultrasonla yanı anda yapılıyor..
senin dediğin risk yüzde 1 bile değil..
bana sorarsanız hiç korkmayın iyi bir yerde ve iyi bir uzman tarafından yapıldımı
hiç bir sorun olmuyor..
operasyondan çok beklemek zor geliyor insana..

Amin inşallah canım saol

selam kızlar ben geldim daha doğrusu geldim sayılır annemlere yani internet olan tatil mekanıma geçtim.umarım hepimniz iyisinizdir işi olmayan bana geçmiş on günü özet geçse ne iyi olurdu walla.merak ettim sizleri

selam kızlar ben geldim daha doğrusu geldim sayılır annemlere yani internet olan tatil mekanıma geçtim.umarım hepimniz iyisinizdir işi olmayan bana geçmiş on günü özet geçse ne iyi olurdu walla.merak ettim sizleri

hoşgeldin canım

nasılsın. aminosentezinin sonucunu aldınmı?

bizde herkes iyi çok şükür yaramazlık yok.

ekinsu yun bebeği hala gösterimiyor kendini :))

benimkide kız oldu :)) sen bıraktığında erkekti en son :))

Son düzenleme:
X